Ogłoszenie archiwalne

Dom Lubin

Lubin, dolnośląskie

  • 739 000 zł
  • 236,83 m²
  • 3 120,38 zł/m²

Dom Lubin

Lubin, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 czerwca 2019

739 000 zł

236,83 m²

3 120,38 zł/m²

Dom Lubin

Zaktualizowane: 19 czerwca 2019

739 000 zł 236,83 m² 3 120,38 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 058 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 058 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 739 000 zł (3 120,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 236,83 m² (169,49 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie); stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 1 058 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (1 058 m²)
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FILAR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.06.2019
  •   numer ogłoszenia: DS-4712

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DOM WOLNOSTOJĄCY W OBORZE
Z DWUSTANOWISKOWYM GARAŻEM WOLNOSTOJĄCYM tylko 739 tys!

Rozłożysta parterówka o pow. użytkowej 169m 2 położona w cichej i spokojnej okolicy z zagospodarowaną działką o pow.10,58 ara położona 1 km od Lubina.

Na parterze znajduje się: salon połączony z kuchnią i jadalnią, pom. gospodarcze, 3 duże przestronne pokoje w tym jeden garderobą, łazienka z wanną, natryskiem i WC. (...)

Kontakt

Agent

Mariusz Zimnica

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Zimnica

Pełna oferta agenta