dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lubin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z windą, położone na 3 kondygnacji - ul. Perłowa, osiedle murano. Lokal umeblowany i wyposażony, po remoncie, z klimatyzacją i z balkonem. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł35 m² 8 485,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po remoncie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku cena 300 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,30 m² 6 997,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Lubinie, usytuowane na 3 piętrze w cztero-piętrowym budynku. Wnętrze świeżo wyremontowane gotowe do umeblowania według gustu i uznania nowego.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł37,20 m² 6 852,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie łączy dwie kluczowe cechy: położenie w sąsiedztwie serca miasta oraz funkcjonalność niskiej kondygnacji. Lokalizacja pozwala na dotarcie do Galerii Cuprum, big Lubin czy rcs-u.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,80 m² 6 396,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: samo serce lubina Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanym punkcie miasta - bezpośrednio naprzeciwko Kina Muza`. - wszystko pod ręką: zaledwie kilka kroków dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   Mieszkanie 2 - pokojowe 37,20 m2/ Gotowe do wprowadzenia Lubin Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,20 m2 usytuowane na 2 p./ 4 p.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,25 m² 5 693,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w samym Centrum miasta Lubina. Główne zalety nieruchomości: - mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

363 480 zł60,58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Słowiańskiej w Lubinie, w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

398 000 zł45,50 m² 8 747,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje po kapitalnym remoncie, ul. Jaśminowa, lubin Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m ,+ duża piwnica (5m 2 ) położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m, położone na parterze budynku przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,40 m² 5 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 42,4 m2 ( pow użytkowa 39,4 m2, piwnica 3 m2) położona na czwartym piętrze przy ul. Bieszczadzkiej. Układ lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł42,53 m² 7 053,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie 43 m w Lubinie - gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, nowoczesnego lokalu idealnego dla singla lub pary? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,50 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum lubinaekonomiczne mieszkanie/ 35,50m2 /M2 / 2 piętro. Cena sprzedaży 230 000 zl lokalozacja : Lubin ul.Kazimierza Wielkiego Blok na przeciwko ,Muzy" Jasne , przestronne i ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38,10 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w nowym budynku z windą na o s. Zalesie Z miejscem postojowym w garażu podziemnym! Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- klucze W biurze. Os. Ustronie IV mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,50m2 położone na 4-piętrze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł35 m² 6 771,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe, w Lubinie, przy ul. Żurawiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Żurawiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

475 000 zł43,15 m² 11 008,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze ul. Perłowa osiedle murano. Do sprzedaży bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,15 m.kw z DUŻYM BALKONEM 9,9 m.kw i KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,95 m² 6 324,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 40,95 m 2 Lubin-ul. Topolowa Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku z windą, składająca się z: 2 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54,14 m² 6 557,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m , położone na 8 piętrze zadbanego wieżowca przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,33 m² 6 231,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Osiedle Przylesie ul. Sokola pow. 41,5 m 2 Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem dostępny jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na pierwszym piętrze w centrum Lubina , kamienica po termomedernizacji i wymianie dachu. Lokal przerobiony z 3 pokoi na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez dodatkowych kosztów i stresu? To miejsce jest właśnie dla Ciebie! Oferuję przytulne, funkcjonalnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,90 m² 6 887,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili czujesz, że to może być Twój dom. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,30 m² 6 546,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40,40 m² 8 391,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Polne. Położone na wysokim parterze, dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój i duży balkon. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,30 m² 8 359,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, w ofercie biura mieszkanie w niskim bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek znajduje się na nowym osiedlu bloków w ostatniej linii zabudowy przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł24,80 m² 10 040,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mickiewicza | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie na Ustroniu IV, z balkonem. Rozkładowe mieszkanie dwustronne o pow. 52,20m 2 , w sypialni oraz w przedpokoju znajdują się duże szafy w zabudowie wykonane na.