dowolna

Mieszkania Lubin Osiedle Staszica

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Staszica,Lubin

169 000 zł27 m² 6 313,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na II piętrze -lubin ul. Mickiewicza. Mieszkanie o pow. 26,77 m 2 składa się z: - jednego pokoju , - kuchni, - przedpokoju, - łazienki z wc - po remoncie i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

260 000 zł45 m² 5 764,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,10 m2, na parterze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

255 000 zł44 m² 5 756,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie o pow.44,30 m2 znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. W mieszkanie została wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

239 000 zł37 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą (winda z poziomu 0 - bez schodów) w Lubinie przy ul. Mickiewicza o powierzchni użytkowej 34,57m2+balkon+piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Staszica,Lubin

334 000 zł38 m² 8 794,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kancelaria Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,98 m2 po generalnym remoncie, położone na parterze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,1m2 (45,1m2+zabudowany balkon 3m) + piwnica w Lubinie na oś. Staszica - ul. Mickiewicza (tuż przy Selezjańskiej Szkole Podstawowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Staszica,Lubin

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane osiedle Staszica Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 35,6 m 2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

360 000 zł44 m² 8 126,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe wykończone mieszkanie, 44,30 m Lubin, ul. Mickiewicza 50 (dolnośląskie) Cena: [378 tys.-8533zł/m2] Piętro: 3 / 4 | Budynek z wielkiej płyty | Dwustronne | Loggia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

254 000 zł27 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe wykończone mieszkanie, 27 m Lubin, ul. Mickiewicza 75 (dolnośląskie) Cena: [254000zł/9071,42m2] Piętro: 4 | Budynek z wielkiej płyty | Balkon francuski Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Staszica,Lubin

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na osiedlu Staszica Położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, w pełni umeblowane. Powierzchnia 27 m2 Mieszkanie gotowe do zamieszkania - składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwika I

Staszica,Lubin

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie | 43 m | Lubin, ul. Księcia Ludwika I ? Lokalizacja: lubin, ul. Księcia Ludwika I (woj. dolnośląskie) ? Powierzchnia: 43 m ? Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

249 900 zł35 m² 7 201,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> Sprzedam mieszkanie na osiedlu Staszica -> Parametry podstawowe: - powierzchnia: 34,7 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 10 z 11 (winda prawdopodobnie jest - warto potwierdzić) - Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,5 m2 usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie całkowicie umeblowane - wraz ze sprzętem agd. Czynsz najmu 1200 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Staszica,Lubin

192 000 zł27 m² 7 172,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Domplus Nieruchomości Lubin Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 26,77m zlokalizowaną na parterze, idealnie położoną w sercu osiedla Staszica przy ul. Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Centrum pow. 37,8 m 2 Lokal mieszkalny położony na II piętrze w bloku przy ul Księcia Ludwika I. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,8 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

298 900 zł35 m² 8 491,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Mickiewicza - Nowoczesne mieszkanie, 35.2 m2, 2 pokoje, Lubin, PARTER Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niecałe 35.2m2, położone na parterze w bloku 4piętrowym. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Lubin

249 000 zł44 m² 5 681,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem i masz pomysł na jego aranżację, ta oferta jest dla Ciebie! oferta dostępna tylko W naszym biurze W swojej ofercie posiadamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,1m2 + balkon + piwnica w Lubinie na oś. Staszica - ul. Mickiewicza (tuż przy Selezjańskiej Szkole Podstawowej). Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Lubin

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Staszica w Lubinie. To idealna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwika I

Staszica,Lubin

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

248 900 zł36 m² 6 819,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z fenomenalnym widokiem! -> Lubin - wysokie piętro z panoramą miasta -> Powierzchnia: 36,5 m -> 8. piętro z balkonem __ Wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

248 900 zł36 m² 6 819,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

248 900 zł36 m² 6 819,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

309 000 zł35 m² 8 778,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

249 000 zł36 m² 6 994,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem 249 tys. Czynsz do spółdzielni tylko 380 zł - z za liczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie jasne i słoneczne, gotowe do zamieszkania : na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Staszica,Lubin

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-> Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - centrum Lubina, ul. Krasickiego -> Lokalizacja: lubin - ścisłe centrum -> Powierzchnia: ok. 40 m -> Liczba pokoi: 2 -> Stan: po częściowym remoncie (pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Staszica,Lubin

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na osiedlu Staszica Położone w bloku 4 piętrowym, w pełni umeblowane. Powierzchnia 27 m2 Mieszkanie gotowe do zamieszkania - składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

183 800 zł35 m² 5 312,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

34,6 m 2 2 pokoje W bloku Mieszkanie z widokiem na zieleń i skwer. Lokal położony na osiedlu Staszica w jego spokojnej części nieopodal promenady spacerowej i ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam 3 pokoje lubin 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze/blok 4p w Lubinie na ul. Mickiewicza ( blok przy szkole Selezjańskiej ) o pow. 45,1m2 + piwnica + balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł35 m² 6 676,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na II piętrze, pow. 35,20m 2 - Lubin, centrum. Funkcjonalne i jasne mieszkanie, usytuowane w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

219 000 zł44 m² 4 996,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na III piętrze w budynku X piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy osiedlu Staszica układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

248 000 zł42 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Lubinie przy Centrum, os. Staszica układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

239 500 zł47 m² 5 074,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Mickiewicza. Lokal do własnej aranżacji. Na powierzchnię 47,20 m.kw rozmieszczono:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

252 000 zł43 m² 5 860,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Lubinie o łącznej powierzchni 43 m2 na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Nieruchomość składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

209 000 zł28 m² 7 472,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam w ofercie przytulna kawalerka znajdująca się na osiedlu Staszica, ul Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w tym samym budynku co spółdzielnia mieszkaniowa im St.Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

239 000 zł42 m² 5 689,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 2 piętro w bloku Mieszkanie jasne i słoneczne, gotowe do zamieszkania : na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz terakota, drzwi wejściowe i wewnętrzne wymienione, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

195 000 zł37 m² 5 288,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu idealne mieszkanie dla młodych na start na ul. Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na 7 piętrze , blok z windą. Lokalizacja idealna,.