dowolna

Mieszkania w kamienicy Lubin - Lista aktualnych ogłoszeń

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

140 000 zł30 m² 4 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie, kawalerka, lubin 1 pokojowe mieszkanie - kawalerka w Centrum Lubina, ul. Tysiąclecia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

99 000 zł36 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej, widnej kuchni, łazienki oraz dwóch przedpokoi. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

149 000 zł30 m² 5 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w samym rynku Lubina. Nada się również na lokal użytkowy ze względu na lokalizacje. Ogrzewanie gazowe, więcej informacji pod nr telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

281 520 zł41 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** R E Z E R W A C J A **** Centrum, 1- go maja Mieszkanie 2 pokojowe 41,4 m.kw - BEZCZYNSZOWE z BALKONEM 3,9 m.kw - usytuowane na 2 PIĘTRZE w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Lubin

Stary Lubin,Lubin

259 000 zł50 m² 5 219,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w kamienicy - Lubin Mieszkanie o pow. 49,62 m2 położone jest na wysokim parterze i składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

159 000 zł30 m² 5 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

2 200 zł96 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Kolejowej w Lubinie. Powierzchnia 96,6m.kw Do dyspozycji najemcy kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Centrum,Lubin

329 000 zł97 m² 3 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o powierzchni 96,6 m.kw - wyjątkowa oferta na lubińskim rynku! Lokal usytuowany na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Lubinie ( budynek po dawnym Bomabolu ) 3 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Gen.J.Bema w Lubinie. Metraż mieszkania: 48 m2. Układ: duży, przestronny, otwarty salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

284 000 zł52 m² 5 805,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w Kamienicy w centrum Lubina , mieszkanie dwustronne po generalnym remoncie , wymienione wszystkie instalacje , drzwi , położone gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Multi - Pro oferuje do wynajęcia połowę domu - parter odrestaurowanej, dwulokalowej kamienicy w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

489 000 zł120 m² 4 075 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 78,15m2 z możliwością powiększenia o 41,47m2 ( 3 pomieszczenia mieszkalne obok - wystarczy wstawić drzwi i zaaranżować 3 dodatkowe pokoje lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

127 000 zł32 m² 3 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 32 m2, złożone z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

153 000 zł40 m² 3 796,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum miasta. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie rozkładowe - bez pomieszczeń przechodnich. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł63 m² 3 724,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej Lokalizacji 2 Pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m 2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum miasta. Wymienione okna i drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

219 000 zł72 m² 3 030,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Centrum Lubina o pow. 72,26m2 usytuowane na 1 pietrze w kamienicy. Charakterystyka: 3 duże wykończone pokoje;przestronna kuchnia z umeblowaniem i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł72 m² 3 178,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie dwupokojowe (w tym jeden pokój przechodni) na wysokim parterze, w zadbanej kamienicy w centrum Lubina przy cichej oraz bez dużego ruchu samochodowego ulicy Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł108 m² 2 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe (21m/2, 26m/2, 36m/2)wejścia do pokoi z przedpokoju,a także między pokojami,wys 3.40. ciekawostką są drzwi w mieszkaniu stare poniemieckie.cena 250 000 więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta na ul. Kościuszki, w kamienicy na paterze o metrażu 54 m2 , 2 pokojowe bardzo przestrzenne z duża łazienką i kuchnią. Na przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Lubin,dolnośląskie

190 000 zł66 m² 2 870,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam lub zamienię mieszkanie własnościowe 3 pokojowe po generalnym remoncie w centrum Lubina. Warunki zamiany do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł84 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne przestrzenne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie( ostatnia kondygnacja domu wielorodzinnego ) w kamienicy 7 rodzinnej w centrum miasta o powierzchni 84 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Lubin,dolnośląskie

800 zł55 m² 0,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką.Lokal znajduje się w kamienicy na wysokim parterze w centrum miasta.Umeblowana kuchnia (mebelki, kuchenka gazowa, lodówka).Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,6m2 w centrum miasta w kamienicy przy ulicy Bankowej 9. Budynek 2 piętrowy, 7 bardzo spokojnych rodzin. Mieszkanie po generalnym remoncie w Marcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Lubinie lub zamienie na mieszkanie w Głogowie. Mieszkanie znajduje się w sześciorodzinnej kamienicy 89,50 m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Cena 280.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruzi

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum miasta, koło Wzgórza Zamkowego.Dwa pokoje,kuchnia,łazienka,piwnica. Ogrodzone podworko,miejsce parkingowe,cicha i spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Lubin,dolnośląskie