dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

200 000 zł26 m² 7 662,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 26,1 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w Lubinie. Lokal składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Lubin,dolnośląskie

720 000 zł74 m² 9 741,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą bezczynszowego, przestronnego 2 pokojowego mieszkania z ogrodem w zabudowie szeregowej, położonego na parterze, o powierzchni 73,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2, ul. Słowiańska w Lubinie. Komfortowe mieszkanie w centrum miasta - dobry standard. Położone na parterze. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

439 000 zł62 m² 7 057,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem po remoncie Lubin - os. Przylesie Na sprzedaż rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Lubina. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Ustronie IV,Lubin

449 000 zł59 m² 7 619,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Ustronie w Lubinie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,93 m , usytuowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

585 000 zł67 m² 8 744,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2, o wysokim standardzie wykończenia, położone w Lubinie przy ul. Kochanowskiego na jednym z nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przylesie,Lubin

540 000 zł57 m² 9 552,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Domplus Nieruchomości proponuje: na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe, o powierzchni 56,53 m2 położone na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Blok posiada systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

359 000 zł63 m² 5 725,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni do własnej aranżacji? Masz pomysł na własne mieszkanie i potrzebujesz dobrej lokalizacji, by zrealizować swoje pomysły? Mamy idealne mieszkanie dla Ciebie o pow. 62,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

239 000 zł36 m² 6 607,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie o łącznej powierzchni użytkowej 36,17 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w IV piętrowym budynku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

349 000 zł51 m² 6 836,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem - I piętro 51 m 2 w centrum Lubina- ul Drzymały (punktowiec). Na sprzedaż mieszkanie składające się z: salonu z wyjściem na zabudowany balkon z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

USTRONIE,Lubin

530 000 zł75 m² 7 085,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje - II piętro - Lubin. Nieruchomość o pow. 74,8 m 2 do zamieszkania bez większych inwestycji: okna pcv, instalacje po wymianie, podczas remontu wykonano nowe wylewki, gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Lubin

310 000 zł62 m² 4 975,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z pięknym widokiem w centrum Lubina Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62,3 m , usytuowane na 10. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł62 m² 7 713,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Asnyka. Nieruchomość o powierzchni 62,10 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sercu Lubina ul. Kwiatowa Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Idealne dla osób, które cenią komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 977,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 61,90 m2 w Lubinie przy ulicy Żurawiej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Lubin

270 000 zł45 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie 44,9 m z zabudowanym balkonem - centrum Lubina, parter Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Lubinie, położone na 2 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, z bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stary Lubin,Lubin

630 000 zł86 m² 7 300,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie 86,3 m z balkonem i klimatyzacją - poddasze w bloku z 2015 roku, centrum miasta Na sprzedaż oferujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na III piętrze w budynku X piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy osiedlu Staszica układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Stary Lubin,Lubin

759 000 zł87 m² 8 724,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Apartament Z garażem! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na 1. piętrze, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł34 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Jana Pawła II. Nieruchomość o powierzchni 33,50 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Lubin,dolnośląskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Pomieszczenie na biuro, kancelarię, mieszkanie lub usługi kosmetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

509 000 zł51 m² 9 937,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin nowa korzystna cena lubin, zalesie 3 pokojowy apartament o pow. użytkowej 51,22m2 + duży zadaszony balkon 7,94m2 + miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Centrum,Lubin

340 000 zł44 m² 7 762,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie 43,8 m po remoncie - Rynek, lubin Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,8 m , położone w samym sercu Lubina - w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

355 000 zł57 m² 6 195,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 57,3 m2 z balkonem w Lubinie os. Świerczewskiego Nieruchomość składa się z jasnej kuchni , salonu z wyjściem na balkon ,trzech sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, oś.Polne ul. Leszczynowa komfortowe wykończone 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 57m2 (+duży balkon i piwnica) na 8 piętrze z windą. Mieszkanie wykończone W 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Przylesie,Lubin

470 000 zł68 m² 6 881,41 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe 68,30 m z balkonem - Przylesie, lubin Na sprzedaż oferujemy zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,30 m , usytuowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Ustronie IV. Mieszkanie bardzo zadbane, czyste i przytulne - nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie o powierzchni 52,56 m kw. przy ul. Kochanowskiego w Lubinie. Wysoki parter. Dwa przestronne pokoje, duża kuchnia, łazienka, balkon i piwnica o pow. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Centrum,Lubin

226 000 zł37 m² 6 091,64 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 37,1 m - centrum Lubina, 9 piętro, wieżowiec Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,1 m , położone na 9. piętrze wieżowca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

470 000 zł46 m² 10 210,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe z balkonem I piętro, lubin os. Ustronie Nowocześnie wykończone mieszkanie położone w nowym budynku. Dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Staszica,Lubin

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

479 000 zł63 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Szanowni państwo! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

350 000 zł59 m² 5 981,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Przylesie 2 piętro W bloku Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Ulica Wronia. Na powierzchnię 58,51 m 2 składa się: jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

290 000 zł46 m² 6 337,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,76 m2 położone na II piętrze w bloku IV piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Lubinie przy Centrum układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł63 m² 6 487,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Wierzbowej. Idealna oferta dla osób ceniących sobie przestrzeń. Lokalizacja na 4 piętrze gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stary Lubin,Lubin

630 000 zł86 m² 7 300,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie 56 m z balkonem i pięknym widokiem - 7. piętro, budynek z windą Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,30 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.