dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brygady Legionów

Centrum,Lubin

1 600 zł37 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,20 m2, mieszczące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. II Legionów Brygady w Lubinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

209 000 zł40 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Os. Przylesie - mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,9m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł42 m² 6 094,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 42,50 m2 w Lubinie przy ulicy Kopernika. Nieruchomość położona jest na parterze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

185 000 zł27 m² 6 910,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27m 2 W centrum Mieszkanie na II piętrze w budynku z windą Lokal gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Niski czynsz mieszkaniowy jedynie 326 zł. ( z wliczonym co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Polne,Lubin

185 000 zł30 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka - gotowa do zamieszkania. Lubin, ul. Topolowa na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie częściowo do własnej aranżacji. Mieszkanie jednostronne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł34 m² 8 573,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,71 m2 na 1 pietrze obok Lubińskiego Rynku ( przy parku ). Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (52,5m+piwnica) w Lubinie na Przylesiu, piętro 4. Lokal jest świeżo po remoncie, który obejmował Całkowicie nowa instalacja elektryczna, 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł33 m² 7 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 33,20 m2 w Lubinie przy ulicy Kopernika. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupińskiego

USTRONIE,Lubin

329 000 zł63 m² 5 230,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 62,90 m2, z balkonem, na II piętrze IV piętrowego budynku przy ul. Krupińskiego. Lokal dwustronnie rozkładowy, z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Polne,Lubin

685 000 zł92 m² 7 481,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy apartament w nowym budownictwie - 91,56 m 2 + balkon 11 m 2. 3 pokoje ul. Jana Pawła II - Lubin. Nieruchomość wykończona, z możliwością pozostawienia umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przylesie,Lubin

1 800 zł51 m² 35,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** R E R E R W A C J A *** Do wynajęcie od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu Przylesie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł64 m² 6 356,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64,50 m2 w Lubinie przy ulicy Grabowej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 47m2. 2 pokojowe w Lubinie.(Pierwotnie były 3 pokoje) Osiedle Staszica. Mieszkanie posiada salon z kuchnią (29.18m2), sypialnie(10.5m2) , przedpokój(2.45m2), łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Lubin,Lubin

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domplus Nieruchomości Lubin Proponujemy na wynajem mieszkanie wysoki standard 3-pokojowe o pow. 64 m2 w Lubinie przy ul. Górniczej na 3-piętrze z Windą w nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

415 000 zł64 m² 6 434,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - Lubin ul. Grabowa. Atrakcyjny rozkład pomieszczeń z salonu oraz sypialni wyjścia na balkon. W obu sypialniach i w przedpokoju znajdują się szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

1 499 000 zł120 m² 12 491,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o wysokim standardzie położony jest w malowniczej okolicy. Hol zapewnia eleganckie wejście do wnętrza. Jego dwupoziomowy układ dodaje uroku i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

USTRONIE,Lubin

415 000 zł41 m² 10 146,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z ogródkiem w nowym budynku - ul. Jana Pawła II, lubin Bezczynszowe mieszkanie o pow. 40,90m2 nowocześnie i komfortowo wyposażone i umeblowane. Świetna lokata kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lubin

Polne,Lubin

643 000 zł74 m² 8 642,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4 pokoje bezczynszowe - os.POLNE 1 PIĘTRO Rozkładowe mieszkanie dwustronne o pow. 74,4m 2 - opłata dla zarządcy tylko 363 zł.Dużym atutem wartym podkreślenia jest ponad 10,7 m 2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Lubin

394 000 zł67 m² 5 893,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w kameralnym bloku 2-piętrowym (parter, pierwsze piętro i drugie piętro - na każdym piętrze po dwa mieszkania). Mieszkanie ma 66,85 mkw. Poza 3 pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł49 m² 4 786,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - pow. 47,90 m 2 Centrum Jasne, słoneczne mieszkanie położone w Centrum Lubina w budynku z windą. Dogodna lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

285 000 zł50 m² 5 654,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Lubin - Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 50,4 m 2 składa się z dwóch pokoi, kuchni , przedpokoju oraz łazienki z wc. Nieruchomość położona na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Lubin

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 na 1 pietrze w Lubinie w Centrum przy ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

357 000 zł57 m² 6 251,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Przylesie, przy ul Orlej. W okolicy liczne punktu usługowo-handlowe, place zabaw, restauracje, szkoła i przedszkole. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych, w pełni wyposażone nowe budownictwo ( 2016) komórka lokatorska, garaż W cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

643 000 zł75 m² 8 584,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych! Prezentujemy Państwu przestronną nieruchomość 4-pokojową o powierzchni 74,90m2, usytuowaną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem, II piętro w budynku z 2001r na os. Polnym w Lubinie Lokal o pow. 53,30m 2 + duża piwnica o pow. 6,7m 2. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

455 000 zł55 m² 8 251,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 51,6 m 2 bezczynszowe na zalesiu czynsz dla zarządcy tylko 220 zł dodatkowo komórka lokatorska 3 piętro w nowoczesnym budynku z windą komfortowy apartament z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaż mieszkanie: sypialnia, salon-kuchnia, dwa balkony Piwnica , wc z prysznicem , w dobrym stanie razem z meblami. Klatka schodowa i windy po kapitalnym remoncie. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Przylesie,Lubin

375 000 zł68 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Przylesiu z garażem! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie o łącznej powierzchni użytkowej 67 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

258 000 zł48 m² 5 397,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Centrum II piętro Rozkładowe mieszkanie zlokalizowane, blisko szkoły podstawowej, parkingu oraz sklepów. Dodatkowym atutem jest bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Ustronie IV,Lubin

640 000 zł76 m² 8 443,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Konopnickiej. Jest to idealna oferta dla osób ceniących przestrzeń oraz piękne widoki na pola i góry. Mieszkanie jest narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

464 000 zł52 m² 8 993,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania Mieszkanie 2- pokojowe, w Lubinie, przy ul. Krzemienieckiej. Lokal Mieszkalny bezczynszowy w niskim bloku z windą. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kruczej. Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Przylesie,Lubin

469 000 zł72 m² 6 510,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lubińskie centrum nieruchomości proponuje do sprzedaży: 4 pokojowe dwustronnie rozkłądowe wykończone mieszkanie w Lubinie na osiedlu Przylesie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

464 000 zł52 m² 8 993,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Krzemienieckiej. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w nowym budownictwie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

1 700 zł36 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Ustronie w Lubinie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! doskonała lokalizacja dla osób poszukujących wygodnego i komfortowego miejsca do codziennego życia z bliskim dostępem do pełnej infrastruktury miasta! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Polne,Lubin

680 000 zł93 m² 7 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wykończone 4 pokojowy dwupoziomowy apartament O pow.UŻYTKOWEJ 93m2+17,02m2 taras W NOWYM BUDYNKU W LUBINIE NA OŚ.POLNE CHARAKTERYSTYKA LOKALU: I kondygnacja: kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Ustronie IV,Lubin

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, składające się z dwóch ustawnych pokoi w tym jeden z wyjściem na balkon , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

355 000 zł62 m² 5 698,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 62,3 m 2 - Al. Niepodległości. - lubin Nieruchomość składa się z 2 sypialni, kuchni otwartej na salon, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

560 000 zł72 m² 7 768,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w nowym budynku z windą 72m 2 - zalesie Nieruchomość o pow. 72,09 m 2 w budynku z windą, atrakcyjny rozkład pomieszczeń, dwa balkony, w sypialni oraz.