dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

213 000 zł27 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne i jasne mieszkanie, które będzie świetnym rozwiązaniem jako nieruchomość na start lub jako "gotowiec inwestycyjny". To funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Lubin,dolnośląskie

440 000 zł54 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Wroniej. Nieruchomość o powierzchni 53,90 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Lubin,dolnośląskie

640 000 zł58 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowy apartament na sprzedaż położony w Lubinie przy ulicy 1 Maja. Nieruchomość o powierzchni 58,40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 750 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl, agata meble, galeria Cuprum Arena),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Polne,Lubin

419 000 zł64 m² 6 577,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Lubin

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Przytulne mieszkanie wykończone z dbałością o detale w duchu nowoczesnej elegancji i funkcjonalnego designu w ciepłym wydaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

863 560 zł134 m² 6 468,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament bezczynszowy w Lubinie , pow. 117,74 m + garaż Wyjątkowa nieruchomość w stanie deweloperskim - standard premium , usytuowana na eleganckim, zagospodarowanym osiedlu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin nowa cena za mieszkanie 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

795 000 zł79 m² 10 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament z dużym ogrodem i tarasem w Lubinie Bardzo przestronny, pięknie wykończony bezczynszowy apartament o powierzchni 78 m z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

387 000 zł52 m² 7 442,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe o powierzchni 52 m2, położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, wyposażonym w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

USTRONIE,Lubin

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na os. Ustronie III ul. Gwarków, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Rozkładowe, dwustronne. Kuchnia umeblowana. Czynsz najmu 1700zł.+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przylesie,Lubin

539 000 zł63 m² 8 501,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego o powierzchni użytkowej 63,4 m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł53 m² 5 246,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu ul. Bankowa (róg Bankowej i Niepodległości) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,18 m , położone na pierwszym piętrze w budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przylesie,Lubin

2 400 zł43 m² 55,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Kwiatowa - osiedle Przylesie, lubin. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokaltorską. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

372 000 zł57 m² 6 509,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - ul. Sportowa wysoki parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne z dużym zabudowanym balkonem. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone na parterze przy ul. Pawiej w Lubinie. To idealna propozycja dla dużej rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Ustronie IV,Lubin

429 000 zł59 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Ustronie w Lubinie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,93 m , usytuowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

690 000 zł69 m² 10 027,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie bezczynszowy apartament z ogródkiem na os. Ustronie w Lubinie. Powierzchnia nieruchomości to 68,82m2 do której przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 2-pokojowe mieszkanie 47,50 m z dużym balkonem, lubin ul. Krupińskiego ustronie Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 47,50 m , zlokalizowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie np. dla pracowników Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Dodatkowe opłaty wg zużycia: energia Woda Gaz Kaucja zwrotna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Lubin

234 000 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do negocjacji! Sprzedaż mieszkania 2 -pokojowego o powierzchni 39,4 m2 położone na I piętrze w budynku IV piętrowym z dala od głównych dróg przez co jest bardzo cicho. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Centrum,Lubin

315 000 zł45 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum Lubina. Mieszkanie posiada powierzchnię 44,73 m i jest zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku w samym centrum Lubina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

345 000 zł56 m² 6 109,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3 pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Centrum,Lubin

484 000 zł60 m² 8 066,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Witam, sprzedam piękne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta przy ul. Leszczynowej .Powierzchnia lokalu 60m2,3 pokoje,balkon i piwnica. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł53 m² 5 434,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednostronne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 położone w samym Centrum Lubina. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Stary Lubin,Lubin

695 000 zł62 m² 11 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie na Starym Lubinie 3 pok. z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym 695 tys położone na parterze w kameralnej części Lubina - os. Stary Lubin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Lubin

245 000 zł46 m² 5 311,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Szkolnej (centrum miasta). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju i balkonu. Powierzchnia 46,13 m2 Cena 245 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

365 000 zł61 m² 6 000,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje - Lubin-ul. Gwarków Tylko w naszym biurze: mieszkanie o pow. 60,83 m 2 , słoneczne, dwustronne, w pełni rozkładowe. W skład nieruchomości wchodzą: 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica Wronia o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

379 000 zł50 m² 7 519,84 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Preferowany klient gotówkowy - pilna sprzedaż - zaproponuj swoją cenę Wolne od ręki W ofercie mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej w wieżowcu z dwiema windami na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

439 950 zł51 m² 8 643,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje po remoncie lubin Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór daty przeprowadzki? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Ustronie IV,Lubin

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, do którego można się wprowadzić od razu bez konieczności robienia remontu na start. Wnętrze jest funkcjonalne i estetycznie urządzone, z podwieszanymi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

429 000 zł41 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,89m z 2020r. Zlokalizowane w Lubinie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze bez obawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

399 000 zł63 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie - os. Ustronie IV, lubin Na sprzedaż jasne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m 2. Nieruchomość przeszła remont (instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

337 000 zł46 m² 7 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2 pokoje lubin do sprzedaży wykończone I wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie na ul. Paderewskiego o pow. 46m2 + 6m2 piwnica usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Przylesie,Lubin

410 000 zł52 m² 7 945,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie posiada powierzchnię 51,60 m i jest zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuaowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon, - sypialnia z dużą szafą w zabudowie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

439 000 zł71 m² 6 151,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - przylesie Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dużym balkonem. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach gładzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

369 000 zł71 m² 5 189,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na przylesiu Mieszkanie o pow. 68,91 m 2 plus piwnica 2,2 m 2 położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu, w budynku 10 piętrowym po termomodernizacji na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedyńska

Centrum,Lubin

188 000 zł26 m² 7 203,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 26,10 m2, na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, przy ul. Cedyńskiej. Lokal w dobrym stanie, posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój.