Mieszkanie, ul. Brygady Legionów
Brygady Legionów, Lubin, dolnośląskie
- 310 000 zł
- 46,90 m²
- 6 609,81 zł/m²
Bartosz Tymowicz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Brygady Legionów
Brygady Legionów, Lubin, dolnośląskie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Mieszkanie, ul. Brygady Legionów
Zaktualizowane: 24 maja 2026
310 000 zł 46,90 m² 6 609,81 zł/m²
3/4
2
1970
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 310 000 zł (6 609,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 46,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 4 m²
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: pralka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Studio 33, zaktualizowane: 24.05.2026
- numer ogłoszenia: 13/6/2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Brygady Legionów, Lubin, lubiński, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Mam dla Ciebie mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji - zobacz koniecznie!
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 z balkonem oraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych, świeżo odmalowane. (...)