Mieszkanie Lubin
Przylesie, Lubin, dolnośląskie
- 415 000 zł
- 68 m²
- 6 102,94 zł/m²
Joanna Bednarz
Skontaktuj się
Mieszkanie Lubin
Przylesie, Lubin, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Lubin
Zaktualizowane: 15 maja 2026
415 000 zł 68 m² 6 102,94 zł/m²
8/1
3
-
-
do remontu
Piętro:
8/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 415 000 zł (6 102,94 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 68 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI BAX JANUSZ JĘDRKOWIAK, zaktualizowane: 15.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Przylesie, Lubin, lubiński, dolnośląskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Trzypokojowe mieszkanie 68 m² słoneczne i przestronne Osiedle Przylesie -Lubin!
Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na cenionym osiedlu Przylesie w Lubinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni i doskonałej lokalizacji.
Najważniejsze atuty mieszkania:
- 3 ustawne pokoje idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. (...)
697 291...
697 291 287
76 749 98 88