Mieszkanie, ul. Małomicka
Małomicka, Lubin, dolnośląskie
- 425 000 zł
- 60 m²
- 7 083,33 zł/m²
Leszek Figurski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Małomicka
Małomicka, Lubin, dolnośląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Małomicka
Zaktualizowane: 21 maja 2026
425 000 zł 60 m² 7 083,33 zł/m²
2/3
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 425 000 zł (7 083,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 132482
Lokalizacja
- Adres: Małomicka, Lubin, lubiński, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m² przy ul. Małomickiej
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, które tworzą dużą, otwartą i bardzo przyjemną przestrzeń do życia. Wnętrze zostało urządzone z wyjątkową dbałością o detale. Mieszkanie posiada 2 piwnice
Ogromnym atutem jest piękny widok na zieleń, który daje poczucie spokoju i prywatności. (...)