Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Topolowa, Polne, Lubin, dolnośląskie

  • 185 000 zł
  • 29,50 m²
  • 6 271,19 zł/m²

Mieszkanie, ul. Topolowa

Topolowa, Polne, Lubin, dolnośląskie

zaktualizowane:
24 czerwca 2024

185 000 zł

29,50 m²

6 271,19 zł/m²

Mieszkanie, ul. Topolowa

Zaktualizowane: 24 czerwca 2024

185 000 zł 29,50 m² 6 271,19 zł/m²

Piętro:
2/11
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/11

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 185 000 zł (6 271,19 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 29,50 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/11, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 360 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronna kawalerka - gotowa do zamieszkania.

Lubin, ul. Topolowa na 2 piętrze w budynku z windą.
Mieszkanie częściowo do własnej aranżacji.

Mieszkanie jednostronne, przestronne i dobrze doświetlone.

pokój: przestronny, ustawny z możliwością połączenia z kuchnią;
kuchnia - meble kuchenne plus, kuchenka gazowa;
łazienka razem z WC - przestronna , nowa glazura, wanna,
przedpokój: z miejscem na dużą szafę w (...)

Kontakt

Agent

Radosław Miszczyk

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Radosław Miszczyk