Mieszkanie, ul. Piłsudskiego
Piłsudskiego, Lubin, dolnośląskie
- 614 000 zł
- 50,50 m²
- 12 158,42 zł/m²
Krystian Zielińs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Piłsudskiego
Piłsudskiego, Lubin, dolnośląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Piłsudskiego
Zaktualizowane: 22 maja 2026
614 000 zł 50,50 m² 12 158,42 zł/m²
4/4
3
2019
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 614 000 zł (12 158,42 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 50,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,74 m²), piwnica 2 m²
- Czynsz: 520 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Studio 33, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 50,5 m
Lokalizacja
- Adres: Piłsudskiego, Lubin, lubiński, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 50,5 m2, sprzedam, 614 000 zł.
Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Piłsudskiego w Lubinie, o pow. 50,5 m2, balkonem 5,74m2, komórką lokatorską na parterze i miejscem postojowym w garażu podziemnym, blok z windą. (...)