dowolna

Lokale użytkowe Lubin – na sprzedaż i na wynajem w Lubinie

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

58 zł/m²25 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 25m 2 położony bezpośrednio przy ulicy na osiedlu Ustronie IV. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z sali obsługi i niewielkiego magazynku/ archiwum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

46,51 zł/m²387 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na paterze w ciągu handlowym, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, powierzchnia 387m2. Składa się między innymi z: - sala sprzedaży 84m2 - 5 pokoi/biura (od ok.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł418 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni około 418 m2 przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubinie. Nieruchomość posiada grunt na własność z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Lubin

Lubin,dolnośląskie

3,33 zł/m²150 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na restaurację/salę bankietową/weselną/lokalny browar w miejscowości Chobienia, gmina Rudna, powiat Lubin. Lokal znajduje się na poziomie piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45,20 zł/m²88,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 88,5 m 2 - Lubin - Centrum. Lokal położony na parterze, w głównym ciągu pieszych, miejsca postojowe przed lokalem. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

63,88 zł/m²407 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 407m2, parter, parking, świetna lokalizacja - Lubin Tylko u nas! Oferujemy d o wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 407m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł151 m² 5 622,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo usługowy o powierzchni całkowitej 151 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej uczęszczanych części Lubina przy ul. Piłsudskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

os. Ustronie IV - lokal do wynajęcia - 100 m - parter - duże witryny - parking Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 100 m , zlokalizowany na parterze budynku. Obecnie funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł220 m² 4 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny idealny na wesela I inne imprezy okolicznościowe Krzeczyn Wielki - okolice Lubina Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik   Na sprzedaż prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowy lokal lubin - przylesie - idealny pod barbera i salon fryzjerski Nieruchomość położona na parterze przy ogólnodostępnym parkingu. Wysoki standard wykończenia.! W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł176,19 m² 10 216,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal w Centrum lubina - okolice Centrum Kultury "muza". Doskonała, rozpoznawalna lokalizacja O dużym natężeniu ruchu pieszego I samochodowego. Lokal o pow. 176,16 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

104,17 zł/m²48 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klimatyzowany lokal użytkowy o pow. 48 mkw. położony na parterze budynku handlowo-usługowego - ul. Armii Krajowej w centrum miasta. Standard: witryna pcv, ogrzewanie elektryczne, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł16 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowy, zlokalizowany przy ul. Tuwima w Lubinie. Lokal o powierzchni 16m2. Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana zlokalizowana na dużym osiedlu w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

25,51 zł/m²98 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Aktualnie dostępny tylko lokal na parterze Oferujemy na wynajem wolnostojący, dwukondygnacyjny lokal użytkowy o powierzchni 192 m , zlokalizowany w Lubinie przy ul. Krupińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł46,90 m² 8 507,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W sprzedaży budynek wolnostojący, wielobranżowy w Lubinie przy ul. Gwarków 43b. W okolicy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, dojazd drogą asfaltową od ulicy Gwarków i Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

49,30 zł/m²71 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Atrakcyjnie usytuowany lokal handlowo-usługowy położony w centrum osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie innych lokali handlowych oraz przychodni medycznej. Na powierzchnię lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Lubin

Przylesie,Lubin

650 000 zł202 m² 3 209,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 202 m2 na ul. Pawiej - Lubin. Nieruchomość wolnostojąca, położona na działce o pow. 2,9 ara i składająca się z 3 poziomów : - piwnicy w której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Staszica,Lubin

41,47 zł/m²217 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Domplus nieruchomości lubin do wynajęcia lokal O pow. Około 217 m2 ul. Armii krajowej W lubinie Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali o charakterze handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

Centrum,Lubin

40 zł/m²152 m² 6 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia biura - 152m 2 Centrum Lubina Wykończone w wysokim standardzie, pomieszczenie klimatyzowane, monitoring 24h, budynek z windą, prywatny parking przy budynku na 36 aut. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

650 000 zł202 m² 3 209,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal z przeznaczeniem handlowo usługowym, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do bezpośredniej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

Centrum,Lubin

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia biura - 400m 2 Centrum Lubina Wykończone w wysokim standardzie, pomieszczenie klimatyzowane, monitoring 24h, budynek z windą, prywatny parking przy budynku na 36 aut. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Centrum,Lubin

31,89 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

USTRONIE,Lubin

285 000 zł66 m² 4 318,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 66 m 2 na parterze na Ustroniu IV Atrakcyjny lokal w doskonałym punkcie osiedla. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo - usługową jak również na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Centrum,Lubin

63,88 zł/m²407 m² 26 000 zł

 

 

 

Polne,Lubin

58,53 zł/m²77 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajmu lokal usługowy - 76 m os. Polne Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany przy ul. Jana Pawła II w Lublinie - w prestiżowym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Centrum,Lubin

145 000 zł62 m² 2 338,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 62 m2 w Lubinie przy ul. M . Skłodowskiej. Lokal położony na pierwszym piętrze z własnym wejściem. Lokal składa się z: dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

USTRONIE,Lubin

46,67 zł/m²15 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 15 m , położony w świetnie skomunikowanej części Lubina na Ustroniu IV. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

41,67 zł/m²72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal na największym osiedlu W lubinie - przy dużym rondzie - doskonała widoczność I rozpoznawlaność miejsca. Lokal wykończony, nadający się pod wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lubin

Ustronie III,Lubin

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części osiedla Ustronie III. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Centrum,Lubin

27,78 zł/m²72 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa składająca się z trzech pomieszczeń biurowych, kuchni, toalety oraz korytarza na pierwszym piętrze budynku handlowo - usługowego Powierzchnia łączna wynosi 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Centrum,Lubin

34,28 zł/m²125 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lubin

Centrum,Lubin

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Centrum. Do sprzedaży od zaraz lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku. Dwa wejścia do budynku, główne bezpośrednio od chodnika (bez barier typu schody), drugie techniczne od tyły budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Staszica,Lubin

68,11 zł/m²176 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Przedmiotem najmu jest atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 176,16 m , zlokalizowany w samym sercu Lubina, w sąsiedztwie Centrum Kultury Muza. Lokal mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

68,11 zł/m²176 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal usługowy (po placówce Alior Banku) w Centrum lubina - okolice Centrum Kultury "muza". Doskoanała, rozpoznawalna lokalizacja O dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

78,26 zł/m²23 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! 1800 zł już ze wszystkimi opłatami! Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 23 m , zlokalizowany przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

65 000 zł4 m² 16 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy wyjątkowy lokal generujący stały dochód pasywny. Lokal 2x2m2 wbudowany bankomat Santander a. Oferta oferuje przejęcie umowy z Bankiem w drodze cesji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

630 000 zł122 m² 5 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 122,50 m , położony w Lubinie przy ul. Polnej. Budynek po remoncie, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Przylesie,Lubin

339 000 zł83 m² 4 084,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na oś. Przylesie , powierzchnia lokalu 83m , lokal posiada dwa wejścia z witrynami , dużą powierzchnię sprzedażową oraz zaplecze gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Lubin

Centrum,Lubin

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja w samym sercu Lubina lokal 50 m na sprzedaż! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub pewnej lokaty kapitału? Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Centrum,Lubin

35,88 zł/m²125 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

45 000 zł12 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym, przy ul. Krzemienieckiej w Lubinie. Miejsce blisko klatki schodowej, możliwość bardzo wygodnego parkowania. Garaż monitorowany Cena.