dowolna

Lokale użytkowe Lubin – na sprzedaż i na wynajem w Lubinie

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

58,35 zł/m²46,10 m² 2 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy (handlowy, usługowy) o pow. 46,1 mkw. położony na parterze budynku handlowo usługowego przy ul. Armii Krajowej 28b. Armii Krajowej to ulica o silnym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

62,73 zł/m²110 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 110 m2 z możliwością powiększenia do 220 m2 Lokal znajduje się w Parku handlowym Aleja 69 zlokalizowany w przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 561,77 m² 2 881,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja: budynek Biurowy 1561 m w Centrum Lubina Al. Niepodległości 29 domplus nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub najmu nieruchomości komercyjnej o strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną w Lubinie na osiedlu Ustronie IV! lokal usługowy lub mieszkanie? Ten funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 108,86 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

38,27 zł/m²81 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje sie w wolnostojacym budynku, w ktorym wyodrebnione sa jeszcze 3 lokale uzytkowe.Jest to lokal biurowo-uslugowy w bardzo atrakcyjnym i eksponowanym miejscu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł516 m² 1 841,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Lubinie - pow. 447 m Cena 950 tys Do sprzedaży przestronny lokal użytkowy z podjazdem dla inwalidów , nadający się na gabinety lekarskie, szkołę, przedszkole, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

71 zł/m²215 m² 15 265 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu lokalu Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 215 m , zlokalizowany w atrakcyjnym obiekcie handlowym typu Stop Shop. Nieruchomość znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 120 m² 1 964,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt hotelowo-bankietowy pow. 950m 2 w centrum Lubina z własn ą działka 23,5 ara. Parterowy budynek z dużym prywatnym parkingiem dla klientów , nadający się na przychodnię lekarską,.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: ul. 1 maja - centrum miasta, nowoczesny budynek "inkubator Przedsiębiorczości". Metraż I cena: 50 m2 (dla max 9 osób) 3200,00 zł netto + vat lub 24.4m2 (dla max 4 osób) 1561,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 50m 2 ustronie handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej ulicy zarówno dla ruchu pieszych jak i samochodowego. Weście i wystawa okienna od głównej ulicy, możliwość umieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 108,86m2 położony na wysokim parterze oraz w podpiwniczeniu. Lokal posiada niezależne wejście od ulicy a przed budynkiem ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

769 000 zł262 m² 2 935,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! dobra lokalizacja! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, środkowego segmentu w trojaku o powierzchni ok. 262 m2, znajdującego się w Lubinie przy ul. Pawiej.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²450 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 450m 2 parter - Lubin - Centrum Nieruchomość idealna na dowolną działalność usługową lub handlową. Lokal położony na parterze w doskonałej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia - centrum miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

230,77 zł/m²5,20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal lubin - Ustronie - o pow. 5,2 m 2 pod działalność kosmetyczną lub powiązaną branżą beauty. Lokal o wymiarach 3,14m x 1,66m, położony na parterze przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł44,95 m² 8 387,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 44,95 m 2 w Lubinie. Nieruchomość składa się z sali obsługi, pomieszczenia biurowego z dużą szafą w zabudowie, umeblowanego pomieszczenia socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 900 zł107,59 m² 12 918,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Lubina przy ul. Rynek 12a Oferujemy Państwu prestiżowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lubina, przy ul. Rynek 12a idealny dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, o powierzchni 33 m2, zlokalizowany na parterze w rozpoznawalnej części Centrum Lubina, ul. Drzymały tzw. "Podkowa". Nieruchomość składa się z ok 24 m2 sali.

Szczegóły ogłoszenia

31,09 zł/m²125,43 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

38,57 zł/m²51,85 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lub sprzedam Powierzchnia lokalu 51,85 mkw a w nim: - pomieszczenie biurowo- handlowe, - pomieszczenie socjalne, - biuro-magazyn - toaleta. Nieruchomość położona jest na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

 

 

Lubin,dolnośląskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową przestrzeń do wynajęcia, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców! Oferta obejmuje lokale o powierzchni 100m i 120m wybierz pojedyncze biuro, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

63,89 zł/m²72 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lubin, wynajmę lokal, 4600 zł, 72m2. Lokal usługowy do wynajęcia o powierzchni 72 m2 + piwnica 72m2 Lubin , położony w atrakcyjnej części Lubina -osiedle Ustronie, ul.Budziszyńska. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy, lubin 38m Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej około 38 m , położony w Lubinie. Lokal składa się z przestronnej powierzchni usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Praca i mieszkanie pod jednym dachem - wyjątkowa okazja na rynku lubińskim! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł59,88 m² 2 755,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Oferta na wyłączność biura. Nieruchomość o pow.59,88 m2 mieści się w przyziemiu budynku w samym centrum Lubina.Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł262 m² 3 320,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Lubina ul. Rzeżnicza , lokal składa się z pomieszczenia sklepowego z wejściem z ulicy , pomieszczenia magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie szukaj dalej Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Lokal użytkowy o pow. 41,6m2 usytuowany na parterze w ciągu o sporym natężeniu ruchu pieszego. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 110 m 2 po generalnym remoncie- lubin. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej. Nieruchomość położona na parterze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodów oraz pieszych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 500 zł50,98 m² 13 269,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Lubina przy ul. Rynek 12b Oferujemy Państwu prestiżowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lubina, przy ul. Rynek 12b idealny dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł101 m² 4 257,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie. Lokal o powierzchni 101 m2 posadowiony jest na działce 140 m2. W chwili obecnej w nieruchomości znajdują się pomieszczenia niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł41,90 m² 6 682,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony przy ulicy Grabowej w Lubinie - osiedle Polne. Powierzchnia 41,9 m.kw Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Stolarka okienna pcv. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 255 m² 557,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy na dużej działce kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Na sprzedaż duża działka zabudowana budynkiem biurowym, wolnostojącym dwu-.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²110 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Armii Krajowej. Lokal idealnie nadaje się na różnorodne.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia parter o pow. 150 m2 w w olnostojącym budynku z trzema miejscami postojowymi. Nieruchomość położona w Centrum Lubina przy ulicy Odrodzenia - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²1 350 m² 35 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo usługowy - centrum o pow. 1350 m2 w centrum lubina Tylko u nas! Oferujemy d o wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1350 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²24,40 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura i lokale w centrum Lubina. Lokale od 18 m2 do 200 m2 Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy w przyjaznej, świetnie wyposażonej przestrzeni biurowej, liczysz na preferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal po generalnym remoncie - 110 m 2. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, lubin. Idealny pod prowadzenie: - zajęć nie generujących dużego hałasu np.: zajęcia jogi, - szkoleń teoretycznych np.: do.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe lokale usługowe do wynajęcia - lubin, ul. Malachitowa Oferujemy do wynajęcia 3 nowe lokale usługowe zlokalizowane w Lubinie przy ul. Malachitowej. Lokale wykończone są w wysokim.