Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubin Osiedle Zwycięstwa

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienica na przestrzeni lat przeszła modernizację : nowy dach, ocieplenie ścian oraz nowa izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy. To wnętrze stworzone dla osób, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł53,18 m² 4 870,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji w samym centrum miasta w pobliżu ck Muza. Do każdego pomieszczenia wchodzi się oddzielnie. Salon Sypialnia Jasna oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia - centrum miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po remoncie - Lubin, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubin

Zwycięstwa,Lubin

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33,20 m² 6 475,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z balkonem - Lubin, ul. Bankowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Bankowej. Mieszkanie posiada: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie na II piętrze ul. Kilińskiego Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63.30m. Mieszkanie rozkładowe, stan mieszkania do odświeżenia lub remontu, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²110 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Armii Krajowej. Lokal idealnie nadaje się na różnorodne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy Lubina? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,90 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą o powierzchni 46,9 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł44,30 m² 6 501,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na 4. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest wyjątkowo przytulne, czyste i gotowe na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Zwycięstwa,Lubin

4 500 000 zł1 561,77 m² 2 881,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja: budynek Biurowy 1561 m w Centrum Lubina Al. Niepodległości 29 domplus nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub najmu nieruchomości komercyjnej o strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym Lokalizacja: centrum miasta, ul. Kilińskiego Główne atuty: - mieszkanie po remoncie generalnym - dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Kilińskiego na V piętrze w budynku X piętrowym, składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na pokój, łazienki oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zwycięstwa,Lubin

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Lubin, ul. Paderewskiego Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Zwycięstwa,Lubin

1 852 107 zł1 562 m² 1 185,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Zwycięstwa,Lubin

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Lubina - idealne dla rodzin i nie tylko Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m + 3,2 m korytarz, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zwycięstwa,Lubin

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe do remontu - stwórz swój wymarzony dom! -> Lubin - doskonała lokalizacja blisko centrum -> Powierzchnia: 38 m -> 2 pokoje -> Ostatnie piętro - cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: stylowe, po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe - Centrum Lubina -> ul. Jana Kilińskiego, lubin -> Powierzchnia: 59 m + piwnica -> 3 pokoje | 2. piętro | Klimatyzacja | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zwycięstwa,Lubin

207 900 zł33 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Lokalizacja: centrum - pełna infrastruktura - Powierzchnia: 33 m - Piętro: 4/4 - Układ: 2 pokoje | osobna kuchnia | łazienka z wc | przedpokój - Stan: do wprowadzenia - Cena: 207.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Zwycięstwa,Lubin

2 102 392 zł1 562 m² 1 346,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

267 000 zł44 m² 6 027,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie nieruchomość położona w niskim bloku przy ulicy Kilińskiego. Mieszkanie na IV piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 44,3 m2 składa się z przedpokoju, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zwycięstwa,Lubin

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przytulne mieszkanie 44,30 m na parterze 4-piętrowego bloku z piwnicą 5,10 m i własną księgą wieczystą. Atuty mieszkania: ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zwycięstwa,Lubin

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Zwycięstwa,Lubin

2 102 392 zł1 562 m² 1 346,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

288 000 zł51 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe -> Powierzchnia: 51 m -> 3 osobne pokoje | Widna kuchnia | Piwnica | 10. piętro -> Lokalizacja: lubin, ul. Jana Kilińskiego -> Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zwycięstwa,Lubin

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zwycięstwa,Lubin

295 000 zł34 m² 8 738,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 33,76m2 znajdującego się w niskim bloku w miejscowości Lubin. ## sprawdź wirtualny film ## Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39,40m2 wraz z przynależną piwnicą. Dogodna lokalizacja: przystanki autobusowe, sklepy, targowisko miejskie, placówki oświatowe, urzędy i instytucje publiczne. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

249 000 zł39 m² 6 319,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Lubina Funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Niepodległości

Zwycięstwa,Lubin

2 474 000 zł1 562 m² 1 584,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zwycięstwa,Lubin

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe 46m w Lubinie Bardzo przestronne, rozkładowe mieszkanie w centrum Lubina przy ulicy Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Zwycięstwa,Lubin

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta wstrzymana do 07.01.2025r. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow.38m2, położone na parterze w bloku przy ul. Księcia Ludwika I. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, ciemnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Zwycięstwa,Lubin

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2