dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubin Osiedle ŚWIERCZEWSKIEGO

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

1 500 zł42,51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,51 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bieszczadzkiej na osiedlu Świerczewskiego w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w samym centrum Lubina, przy ul. Bieszczadzkiej. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętorwym na oś. Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

319 000 zł38,60 m² 8 264,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym, funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Oto wyjątkowa propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m 2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m, położone na parterze budynku przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,60 m² 8 004,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem okolice galerii pow. 43,60 m 2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie położone na II piętrze w bloku 4 piętrowym. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł58,20 m² 6 374,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie , w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu , - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,40 m² 5 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 42,4 m2 ( pow użytkowa 39,4 m2, piwnica 3 m2) położona na czwartym piętrze przy ul. Bieszczadzkiej. Układ lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

11 500 zł240 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna, nowa hala usługowo-magazynowo-warsztatowa o bardzo dużym potencjale, zaprojektowana z myślą o firmach, które szukają reprezentacyjnej, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,60 m² 7 958,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Lubin osiedle Świerczewskiego ( okolice galerii Cuprum Arena i pasażu handlowego big ) Mieszkanie z balkonem. Lokal po remoncie, świeże pachnące wnętrze, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

369 000 zł43,60 m² 8 463,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urlop do 13 maja do tego czasu proszę się kontaktować Z izabelą gredys firma prestige 603 XXX 222 XXX 076 Mieszkanie gotowe do wprowadzenia wydanie kluczy zaraz po akcie notarialnym. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze Na sprzedaż duży budynek w okolicach Galerii Cuprum w Lubinie przy ul. Sybiraków. Ze względu na metraż budynku, ilość pokoi, wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygady Legionów

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

220 000 zł44 m² 4 966,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. II Brygady Legionów w Lubinie. Lokal wymaga całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane w Lubinie. Osiedle Świerczewskiego. Nieruchomość o pow. 37 m 2 składająca się z 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju i kuchni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 wraz z przynależną piwnicą (łącznie 38,5 m2), zlokalizowane na 6. piętrze wieżowca z windą w centrum Lubina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

249 900 zł36 m² 7 019,66 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice galerii cuprum Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,6m2 zlokalizowane na 7-piętrze w budynku Z windą. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Do każdego pomieszczenia osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

379 000 zł44 m² 8 692,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oś. Świerczewskiego. Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Powierzchnia użytkowa 53,90 m.kw na którą skład się: widna, kwadratowa kuchnia, 3 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bezczynszowy Lokal 42 m 2 okolice Galerii Lubin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Sikorskiego w Lubinie. Dodatkowym atutem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, w korzystnej lokalizacji. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 83,00 m2, w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 45 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Świerczewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie - wszystko nowe i pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

69,05 zł/m²42 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w Lubinie 42 m 2 z dużymi witrynami, położony na parterze, w jednym z głównych ciągów pieszych i samochodowych. Nieruchomość składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 400 zł37 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem - Lubin okolice galerii Mieszkanie po remoncie o powierzchni 37,01 m 2 położone na osiedlu Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

21,33 zł/m²750 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - handlowy w Centrum Lubina o pow. 750 m2 Nieruchomość idealnie nadaję się na wszelkie usługi ; przedszkole, siłownia, pomieszczenia biurowe, finansowe i usługi handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 500 zł43 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem - Lubin. Mieszkanie o powierzchni 42,5 m 2 położone na osiedlu Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, - kuchni, - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

245 000 zł44 m² 5 530,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Świerczewskiego pow. 44,30 m 2 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,30 metrów kwadratowych i składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

284 999 zł37 m² 7 702,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie bez nakładu własnego witam mam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie. Na wyposażeniu mieszkania posiadamy: - lodówke - Częściowo meble -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 350 zł35 m² 38,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Doo wynajęcia bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na os. Świerczewskiwgo- okolice Galerii Cuprum Mieszkanie usytuowane na I pietrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

279 000 zł58 m² 4 824,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - ul. Baligrodzka - Lubin. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o pow. 57,83 m 2 składające się z : z dużego salonu z wyjściem na balkon dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,30 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

233 000 zł37 m² 6 263,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje lubin - centrum 233 tys. Czynsz do spółdzielni tylko 455 zł - z zaliczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie do wydania od razu po zapłacie ceny. Mieszkanie o pow. 37,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, i piętro w bloku - Lubin, os. Świerczewskiego Nieruchomość o pow. 44,3m 2 na którą składa się : - Pokój dzienny doświetlony dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, po remoncie, gotowe do zamieszkania dwupokojowe wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 * 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku * Lubin, centrum, ul. Łużycka * Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

30,43 zł/m²115 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 115 m2, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego. Na całość składa się sala sprzedażowa o powierzchni ok 35 m2 oraz zaplecze magazynowe oraz socjalno toaletowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

328 000 zł44 m² 7 404,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

335 000 zł43 m² 7 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z ielone osiedle, c icha i spokojna okolica. Blok usytuowany z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

880 000 zł83 m² 10 602,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²