dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubin Zalesie

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

709 000 zł73,80 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 73,8 m znajduje się na drugim piętrze bloku z 2007 roku. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

38,27 zł/m²81 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje sie w wolnostojacym budynku, w ktorym wyodrebnione sa jeszcze 3 lokale uzytkowe.Jest to lokal biurowo-uslugowy w bardzo atrakcyjnym i eksponowanym miejscu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Os. Zalesie bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 + 18m2 tarasu. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Bliźniak - lubin- zalesie. Stan deweloperski. Nowy dom o pow. użytkowej 83,28 m 2 (całk. 114 m 2 ) na działce 2,87 ar. 5 pokoi ( 4 sypialnie + salon) , kuchnia otwarta na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,78 m² 50,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33,60 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z balkonem na zalesiu! Atrakcyjna oferta jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie na start dla siebie. Lokal usytuowany na 2 piętrze budynku przy ulicy Stanisławowskiej w Lubinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38,10 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w nowym budynku z windą na o s. Zalesie Z miejscem postojowym w garażu podziemnym! Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,86 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe 2 pokojowe mieszkani e z balkonem położone na 3 piętrze w nowym budownictwie w bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w Lubinie na oś. Zalesie - ul. Krzemieniecka 22c, 22d. Brama wjazdowa na pilota, cały garaż z monitoringiem. Cena najmu 280 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł68,41 m² 5 408,57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: lubin, ul. Jastrzębia Powierzchnia użytkowa: 68,41 m 2 Pokoje: 3 pokoje Piętro: VI (winda) największe zalety! Świetna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,31 m² 47,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w budynku z windą na o s. Zalesie Komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 48,31m 2 na którą składa się : - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł73,80 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje bezczynszowe - I piętro Lubin ul. Stanisławowska. Mieszkanie o pow. 73,8 m 2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym- położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane, bezczynszowe na Zalesiu. Nowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, z dużym balkonem Nieruchomość o pow. 45,34 m 2 położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę komfortowego 2- pokojowego mieszkania na wynajem na osiedlu Zalesie. Funkcjonalny układ pomieszczeń na który składa się sypialnia, przestronny korytarz, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubin

Zalesie,Lubin

280 zł14 m² 20 zł/m²

 

 

 

Zalesie,Lubin

2 200 zł38 m² 57,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w nowym budynku z windą na o s. Zalesie Przestronne i komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 38,13 m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwierzyckiego

Zalesie,Lubin

292 000 zł328 m² 890,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia Ostatnia działka budowlana w tej części miasta! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy na osiedlu Zalesie w Lubinie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

1 800 zł38 m² 47,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu zalesie Bezczynszowe mieszkanie o pow. 37.78 m2, położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 40 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Zalesie + miejsce postojowe w budynku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Lubin

690 000 zł74 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Domplus Nieruchomości Lubin Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiego w sercu Lubin. Lokal o powierzchni 74,40 m znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

559 000 zł66 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje bezczynszowe - Lubin -zalesie. Mieszkanie o pow. użytkowej 64,7 m 2 z dużym balkonem (4,13 m 2 ) i komórką lokatorską ( 1,52 m 2 ). Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

45 000 zł12 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym, przy ul. Krzemienieckiej w Lubinie. Miejsce blisko klatki schodowej, możliwość bardzo wygodnego parkowania. Garaż monitorowany Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

45 000 zł2 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne miejsce postojowe w garażu podziemnym - w budynku mieszkalnym przy ul. Krzemienieckiej 20a w Lubinie na osiedlu Zalesie. Miejsce usytuowane blisko klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

535 000 zł62 m² 8 647,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Zalesie o powierzchni 61,87 mkw. Na powierzchnie nieruchomości składa się przestronny salon połączony z wyposażoną kuchnią, dwie sypialnie gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zalesie,Lubin

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament z tarasem w stanie deweloperskim Powierzchnia 89,66 m2 i poddasze 72 m2 (po podłodze) I piętro - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

430 000 zł52 m² 8 291,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Promocyjna oferta świąteczna! Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,86 m2, z balkonem i możliwością dokupienia miejsca postojowego , na III piętrze IV piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 100 zł44 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe W budynku Z windą I miejscem W garażu podziemnym Położone przy ul. Krzemienieckiej w Lubinie, wykończone i wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

430 000 zł52 m² 8 291,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

***** R E Z E W A C J A *** Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze w bloku IV piętrowym z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zalesie,Lubin

639 999 zł74 m² 8 683,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje - I piętro - ul. Stanisławowska - Lubin. Nieruchomość o powierzchni 73,7 m 2 + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Idealna propozycja pod dla rodzin jak też pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zalesie - ul. Krzemieniecka. Mieszkanie o pow. użytkowej 54 m 2 + duży balkon. Mieszkanie wykończone I wyposażone jak na zdjęciach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 300 zł74 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje na wynajem z miejscem postojowym. Lubin-osiedle Zalesie. Mieszkanie o pow. 73,7 m 2 , częściowo umeblowane, z balkonem, położone na I piętrze. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

66,21 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i świetnie zlokalizowany lokal usługowy o powierzchni 42,29 m , mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Krzemienieckiej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament bezczynszowy na Zalesiu. Do dyspozycji miejsce postojowe oraz działka. Powierzchnia mieszkalna 80 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: parter: pomieszczenie gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 100 zł42 m² 50,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w budynku z windą na o s. Zalesie Komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 41,87 m 2 na którą składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

695 000 zł70 m² 9 858,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam mam do sprzedania bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie 70,50m własnościowe na Zalesiu w Lubinie na piętrze 2 o wysokim standardzie, które posiada dwie łazienki oraz kuchnie. Do bloku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Zalesie,Lubin

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy przestronny 3 pokojowy Apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 89,66m2 + poddasze 72m2 ( po podłodze) + garaż 12m2 + taras 15m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Zalesie,Lubin

2 100 zł39 m² 53,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe w Lubinie, na parterze, z dużym tarasem, przy ulicy Brzeskiej. Metraż mieszkania: 39 m2 + taras o powierzchni 18 m2. Układ mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zalesie,Lubin

455 000 zł52 m² 8 773,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,86 m2, z balkonem i możliwością dokupienia miejsca postojowego , na III piętrze IV piętrowego budynku z windą, zlokalizowanego na osiedlu.