dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lubin

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł61,10 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowany apartament. Możliwość wynajmu z miejscem postojowym. Nieruchomość położona w nowej kamienicy przy ul. Bema w Lubinie. Gustownie wykończone mieszkanie o pow. 61.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł37,98 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje lubin - 2 piętro 234 tys. Czynsz do spółdzielni 563 zł - z zaliczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie do wydania od razu po zapłacie ceny. Mieszkanie o pow. 37,98 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł56,90 m² 6 485,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,15 m² 11 008,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze ul. Perłowa osiedle murano. Do sprzedaży bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,15 m.kw z DUŻYM BALKONEM 9,9 m.kw i KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł70,82 m² 8 754,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Nowe mieszkania bezczynszowe na nowym osiedlu przy ul.Diamentowej. Okolica cicha i spokojna, z dala od miejskiego zgiełku, idealna dla osób ceniących spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,86 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe 2 pokojowe mieszkani e z balkonem położone na 3 piętrze w nowym budownictwie w bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,10 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,10 m, zlokalizowane w centrum Lubina przy ul. Cedyńskiej, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł64,90 m² 7 842,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 3 pokojowe, na os. Polnym, ul. Wierzbowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł49,50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja - 3 pokoje Lokal usytuowany na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą przy ulicy Mickiewicza w Lubinie Na powierzchni 49,5 m2 wydzielono 3 pokoje, ciemną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 54,4 m2, sprzedam, 399 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Lokal usytuowany na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy B. Sztukowskiego w Lubinie Wnętrze przytulne, zadbane Łazienka świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Lubina - ul. Skłodowskiej Curie - przy szkole podstawowej nr 1. Mieszkanie o pow. 45,94m2 + balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,14 m² 6 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - przylesie wysoki parter Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dwoma balkonami. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,55 m² 8 274,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone w Lubinie na osiedlu Ustronie IV, na parterze w czteropiętrowym bloku. Dwustronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,44 m² 9 757,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena za mieszkanie Nowa cena za mieszkanie Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 267 zł49,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak pcc | 0% prowizji dla biura Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Lubin, os. Ustronie | 51,30 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,40 m² 8 168,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem - os. Polne parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej części osiedla, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,20 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - idealne dla rodziny Lubin ul. Kilińskiego Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,20 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,40 m² 9 365,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W nowym budownictwie bezczynszowe stary lubin Komfortowy, dwupokojowy apartament, w pełni wyposażony. meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem agd w salonie duża sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 27 m znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z 2022 roku. Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne urządzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,51 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bieszczadzkiej na osiedlu Świerczewskiego w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 5. piętrze w bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,27 m² 6 283,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na przedostatniej kondygnacji na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. W okolicy przy budynku mieszkalnym parking miejski, przedszkole i szkoła, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,05 m² 6 856,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Lubina - idealne dla pary lub rodziny! okazja! Powierzchnia 51 m , 3 przestronne pokoje, gotowe do wprowadzenia od zaraz - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Lubinie przy ul. Księcia Ludwika. Mieszkanie położone jest na ostatnim, IV piętrze - bez obawy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł74,54 m² 9 779,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym budownictwie o pow. użytkowej 74,54 m + strych + miejsce postojowe przed budynkiem + działka obok budynku. Mieszkanie całkowicie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Cedrowej. Nieruchomość o powierzchni 50,40 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł39,80 m² 6 404,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m , położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje lubin polne sprzedaż do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,9m2 + balkon + piwnica (4m2)+komórka na półpiętrze w Lubinie na oś. Polne ul. Leszczynowa usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł55 m² 6 998,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 9. piętrze bloku z wielkiej płyty. W budynku jest winda, co ułatwia codzienne życie. Mieszkanie jest.