dowolna

Mieszkania Lubin Osiedle Małomice

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 71 m2 Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Małomickiej Mieszkanie składa się z 3 pokoi, które tworzą dużą, otwartą i bardzo przyjemną.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

209 000 zł32,40 m² 6 450,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, na parterze II piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Małomickiej. Lokal posiada 1 przestronny pokój, widną i ustawną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 131 zł58,91 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 136 zł44,02 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,02 m2 m , położone na I piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,56 m² 8 958,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 73,56m2, na 1piętrze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3,7ara! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r . zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, niezwykle zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 2. piętrze (ostatnim) w kameralnym niskim bloku. To propozycja dla osób, które cenią sobie "czyste wejście" -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 137 zł33,13 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,30 m² 8 359,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, w ofercie biura mieszkanie w niskim bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek znajduje się na nowym osiedlu bloków w ostatniej linii zabudowy przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,30 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska   Mieszkanie 2 pokoje /lubin/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,3 m znajdujące się w Lubinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

649 000 zł77 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena - bezczynszowe - balkon - pierwsze piętro - małomice Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy piękne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

863 560 zł134 m² 6 468,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament bezczynszowy w Lubinie , pow. 117,74 m + garaż Wyjątkowa nieruchomość w stanie deweloperskim - standard premium , usytuowana na eleganckim, zagospodarowanym osiedlu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin nowa cena za mieszkanie 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

795 000 zł79 m² 10 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament z dużym ogrodem i tarasem w Lubinie Bardzo przestronny, pięknie wykończony bezczynszowy apartament o powierzchni 78 m z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stamma

Małomice,Lubin

442 640 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, lokalizacja Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,30 m z odrębną sypialnią, pojemną garderobą, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Małomice,Lubin

364 320 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, osiedle Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,6 m z odrębną sypialnią, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe,z ksiegą wieczysta,bez obciążen. Niski koszt .Czynsz z ogrzewaniem 391 zl m-c Jest gdzies taniej w Lubinie ? Tzw dawniej M-3 czyli maly pokoik ,duzy dzienny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

540 000 zł76 m² 7 094,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,11 m (pow. użytkowa 67,3 m ) położone na II piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+ balkon + 12m piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szewińskiej

Małomice,Lubin

2 200 zł40 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, bezczynszowe mieszkanie z dużym balkonem i windą | Lubin, ul. I. Szewińskiej (nowe Małomice) Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie bezczynszowe, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa mega korzystna cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

559 000 zł50 m² 11 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego budynku na jednym nowych osiedli w Lubinie Małomicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Małomice,Lubin

4 500 zł137 m² 32,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowy apartament 137,20 m 2 przy ul. Komara - z garażem. Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni 137,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam, 3 pokoje, mieszkanie, lubin 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. użytkowej 52,5m2 + balkon 6,6m2 + miejsce postojowe przed budynkiem w Lubinie przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Małomice,Lubin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bloku z windą w Lubinie na oś. Małomice mieszkanie nowe , kuchnia wyposażona i umeblowana , łazienka + pralka , dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Małomice,Lubin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

549 000 zł48 m² 11 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym, 3-kondygnacyjnym budynku zlokalizowanym na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komara

Małomice,Lubin

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! dobra lokalizacja! pozostał tylko wybór mebli! Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament dwupoziomowy o powierzchni 86m2, zlokalizowany w Małomicach, przy ul. Komara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szewińskiej

Małomice,Lubin

2 800 zł43 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,8 m z przestronnym balkonem 8,2 m oraz komórką lokatorską 2,1 m . Lokal znajduje się na pierwszym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij