dowolna

Nowe mieszkania i domy Małomice, Lubin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Małomice

16 ogłoszeń

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 000 zł148,10 m² 3 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dwa ostatnie segmenty! Ciche i zielone osiedle 5 min od centrum Lubina Na sprzedaż ciepłe, oszczędne i komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Małomice,Lubin

430 000 zł112,33 m² 3 828,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domplus Nieruchomości Lubin. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie Mamy przyjemność zaprezentować państwu Dom o pow. około 112,33 m2 zabudowie szeregowej na działce o pow. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 131 zł58,91 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 136 zł44,02 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,02 m2 m , położone na I piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł136,65 m² 4 098,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie surowym otwartym- lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł112,33 m² 3 293,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112,33 m2 wraz z garażem, poddasze 58 m2 (podłoga betonowa), świetna lokalizacja na Małomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 137 zł33,13 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 079 zł73 m² 9 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej wraz z ogródkami w spokojnej i komfortowej części Lubina! Bez pośredników! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

395 000 zł243 m² 1 625,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Duży, nowy dom w Lubinie. (salon + 5 sypialni) Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 137,9m 2 położona przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

695 000 zł143 m² 4 860,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom w Lubinie w stanie deweloperskim Duża powierzchnia budynków, 137,9m 2 , działki 2,89 ara z widokiem na las Małomicki. Dojazd asfaltem. Na parterze zlokalizowano: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

1 250 000 zł134 m² 9 295,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w Lubinie - wysoki standard, w pełni wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania! Nowy (nie użytkowany) , komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

427 000 zł112 m² 3 801,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,33m , zlokalizowany w Małomicach, kilka minut autem od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

676 784 zł95 m² 7 109,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament O pow. całkowitej 95,2m 2 Z ogródkiem I garażem W lubinie - stan deweloperski Funkcjonalne, przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

830 000 zł116 m² 7 181,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 115,58 m2 W lubinie Z działką 162,24 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

820 000 zł208 m² 3 950,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom W świetnej lokalizacji - lubin, osiedle małomice Segment skrajny 141,41 m + garaż 55 m + działka 3,5 ara Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży skrajnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

589 000 zł83 m² 7 135,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament 82,55 M 2 W lubinie Z miejscem postojowym - stan deweloperski- lokal mieszkalny położony na nowo powstającym osiedlu na Małomicach w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej 119m2, które w ramach II etapu inwestycji zielony zakątek składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

469 000 zł204 m² 2 299,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Pozostało ostatnie 5 segmentów! Dom w zabudowie szeregowej (projekt dom pod Agawami 3 (s)), o powierzchni użytkowej 148,10 m2, w stanie surowym zamkniętym, z elewacją zewnętrzną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komara

Małomice,Lubin

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! dobra lokalizacja! pozostał tylko wybór mebli! Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament dwupoziomowy o powierzchni 86m2, zlokalizowany w Małomicach, przy ul. Komara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

388 000 zł122 m² 3 171,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowość! dobra lokalizacja! oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż segment skrajny w stanie surowym otwartym o pow. projektowej 112,33m2, posadowiony na działce ok. 3 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

649 000 zł119 m² 5 453,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Lubinie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 119 m2, przynależy do niej prywatny ogródek o powirzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

643 608 zł93 m² 6 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment o pow. 93,29 m2 W lubinie Z działką 80,37 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Małomice,Lubin

364 780 zł46 m² 7 949,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.17,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

469 000 zł204 m² 2 299,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom w zabudowie szeregowej (projekt dom pod Agawami 3 (s)), o powierzchni użytkowej 148,10 m2, w stanie surowym zamkniętym, z elewacją zewnętrzną, zlokalizowany w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Małomice,Lubin

399 999 zł58 m² 6 850,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie z balkonem W lubinie w stanie deweloperskim o pow.58,39 Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komara

Małomice,Lubin

909 000 zł86 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! pozostał tylko wybór mebli! Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament dwupoziomowy o powierzchni 86m2, zlokalizowany w Małomicach, przy ul. Komara. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Małomice,Lubin

344 129 zł46 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Małomice,Lubin

378 775 zł51 m² 7 499,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie W lubinie z ogrodem w stanie deweloperskim z miejscem postojowym o pow. 50,51 m2 Nieruchomość składa się z kuchni jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

390 000 zł140 m² 2 794,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie szeregowej ( będzie ich 7 - jeden już zarezerwowany). Zlokalizowany na w Lubinie - ul. Małomicka, przy samym lesie. Każdy z domów będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

469 000 zł204 m² 2 299,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Małomice,Lubin

781 784 zł99 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 98,96 m2 w Lubinie na osiedlu Małomice na którym prowadzonych jest wiele inwestycji mieszkaniowych Nieruchomość posiada dużą witrynę sklepową od ruchliwej ulicy Lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij