dowolna

Mieszkania przy lesie Lubin - Anonse sprzedaży i wynajmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, duże mieszkanie, w spokojnej, cichej klatce i przyjemnej okolicy. Cztery pokoje, łazienka z ubikacją, piwnica. Mieszkanie po wymianie grzejników, elektryki i hydrauliki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

525 868 zł53,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z tarasem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,30 m² 8 359,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, w ofercie biura mieszkanie w niskim bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek znajduje się na nowym osiedlu bloków w ostatniej linii zabudowy przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,86 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe 2 pokojowe mieszkani e z balkonem położone na 3 piętrze w nowym budownictwie w bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł78,11 m² 4 864,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gogołowice gm. Lubin. Do sprzedaży mieszkanie bez czynszowe z balkonem i dwoma garażami - położone na 1 piętrze w budynku dwu rodzinnym. Powierzchnia mieszkalna to 78,11 m.kw na którą.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,87 m2 w świetnej lokalizacji! Koniecznie zapoznaj się z opisem ogłoszenia! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 692 zł60,90 m² 9 896,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z ogrodem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane, bezczynszowe na Zalesiu. Nowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, z dużym balkonem Nieruchomość o pow. 45,34 m 2 położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Tysiąclecia 16, tuż obok Rynku w Lubinie. Nieruchomość: w skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

2 300 zł42 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 2 pokoje z bardzo dużym tarasem w nowym budynku przy ul. Kwiatowej w Lubinie Mieszkanie w pełni i komfortowo umeblowane. Lokal składa się z kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin nowa cena za mieszkanie 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przylesie,Lubin

2 400 zł43 m² 55,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Kwiatowa - osiedle Przylesie, lubin. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokaltorską. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Tysiąclecia 16 w Lubinie. Nieruchomość: powierzchnia 29,55 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica Wronia o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

439 950 zł51 m² 8 643,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje po remoncie lubin Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór daty przeprowadzki? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51,71 m | ul. Małomicka | Lubin Oferuję na wynajem komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,71 m , położone w spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Ustronie IV,Lubin

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie 48 m z wyjątkowym i jedynym takim w mieście widokiem za oknem. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Ustronie IV przy ulicy Adama Asnyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

319 000 zł57 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie rezerwacja do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica SOKOLA o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Ustronie IV,Lubin

390 000 zł48 m² 8 141,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 48 m | Parter | Widok na sad | Cisza i zieleń | Niski czynsz! Na sprzedaż ustawne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta od bezpośrednio od właściciela. Sprzedam jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie po generalnym remoncie, które składa się z sypialni, łazienki, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stamma

Małomice,Lubin

442 640 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, lokalizacja Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,30 m z odrębną sypialnią, pojemną garderobą, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 40 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Zalesie + miejsce postojowe w budynku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

444 000 zł66 m² 6 768,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z meblami, jedno z bardziej pożądanych układów mieszkań w wieżowcu z 2 windami na osiedlu Przylesie. Wieżowiec po termomodernizacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Małomice,Lubin

364 320 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, osiedle Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,6 m z odrębną sypialnią, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

370 000 zł50 m² 7 341,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Przylesie w Lubinie o powierzchni 50,4 m 2. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze, składa się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

2 300 zł42 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe,z ksiegą wieczysta,bez obciążen. Niski koszt .Czynsz z ogrzewaniem 391 zl m-c Jest gdzies taniej w Lubinie ? Tzw dawniej M-3 czyli maly pokoik ,duzy dzienny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

540 000 zł76 m² 7 094,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,11 m (pow. użytkowa 67,3 m ) położone na II piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zalesie,Lubin

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament z tarasem w stanie deweloperskim Powierzchnia 89,66 m2 i poddasze 72 m2 (po podłodze) I piętro - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+ balkon + 12m piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa mega korzystna cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zalesie - ul. Krzemieniecka. Mieszkanie o pow. użytkowej 54 m 2 + duży balkon. Mieszkanie wykończone I wyposażone jak na zdjęciach. Budynek.