dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lubin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

329 000 zł48,10 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,10 m, zlokalizowane w centrum Lubina przy ul. Cedyńskiej, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54,14 m² 6 557,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m , położone na 8 piętrze zadbanego wieżowca przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,44 m² 9 757,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena za mieszkanie Nowa cena za mieszkanie Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,90 m² 6 485,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł68,27 m² 6 283,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na przedostatniej kondygnacji na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. W okolicy przy budynku mieszkalnym parking miejski, przedszkole i szkoła, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 35,2 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł40,95 m² 5 909,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 40,95 m 2 Lubin-ul. Topolowa Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku z windą, składająca się z: 2 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wójta Henryka

Lubin,dolnośląskie

145 000 zł35,43 m² 4 092,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Lubina gdzie nie ma problemu z miejscem parkingowym. Ulica Wójta Henryka W skład mieszkania wchodzi: - pokój , duży.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,80 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy jasne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m2, położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Staszica w Lubinie idealne mieszkanie dla pary lub rodziny, które spełni Twoje oczekiwania! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 47,9 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3 z balkonem / parter / 51 m2. Lokalizacja ul.Cedrowa os. Polne /lubin Cena sprzedaży 459 000 zł. W cenie meble /stała zabudowa plus sprzęt agd. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 472 zł64,94 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 64,94 m2, sprzedam, 571472 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47,80 m² 6 276,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni 47,80 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,26 m² 6 974,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie w ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,42 m² 10 950,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** R E Z E R W A C J A *** Atrakcyjna nowa cena! Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania - Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł55 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z antresolą | design, przestrzeń i światło | Centrum Lubina Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle standardowych układów i daje coś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,30 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 41,30 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 216 zł70,88 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie III w Lubinie na IV piętrze w stanie deweloperskim o pow. 70,88 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł52,10 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem | Lubin - Ustronie IV Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na spokojnym i cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł49,50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji oferta sprzedaży Lokal usytuowany na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą przy ulicy Mickiewicza w Lubinie Na powierzchni 49,5 m2 wydzielono 3.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84,47 m² 11 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament bezczynszowy z ogródkiem 3,5 ara Lubin - os. Ustronie Na sprzedaż niezwykle przestronny, bezczynszowy apartament o powierzchni 84,47 m , położony w nowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł48,30 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,3 m (wraz z pomieszczeniem przynależnym), położone w Lubinie przy ul. Leśnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,33 m² 5 840,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność; dostępna tylko W naszym biurze. Sprzedaż Z pełnym wyposażeniem! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,1m2, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,40 m² 6 130,95 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie 2-pokojowe - Lubin, os. Przylesie Lokalizacja: osiedle Przylesie Piętro: 7 Powierzchnia: 50,40 m Cena: 309 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 267 zł49,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak pcc | 0% prowizji dla biura Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł44,30 m² 6 275,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na 4. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest wyjątkowo przytulne, czyste i gotowe na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł65 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ulicy Jaworowej w Lubinie, na osiedlu Polne. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,30 m² 6 546,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,08 m² 7 290,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie o powierzchni 53,08 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,30 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje 83,3 m 2 bezczynszowe na starym lubinie Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających dużego i przestronnego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,55 m² 8 274,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone w Lubinie na osiedlu Ustronie IV, na parterze w czteropiętrowym bloku. Dwustronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,05 m² 6 856,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Lubina - idealne dla pary lub rodziny! okazja! Powierzchnia 51 m , 3 przestronne pokoje, gotowe do wprowadzenia od zaraz - bez konieczności.