dowolna

Mieszkania w bloku Lubin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

460 000 zł69 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,8 mkw na osiedlu Przylesie. To wyjątkowa oferta dla ludzi ceniących sobie przestrzeń, rozkład, z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Stary Lubin,Lubin

665 000 zł86 m² 7 711,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W nowym budynku pow. 86,24 m 2 Komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na II piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II. Powierzchnia 86,24 m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Polne,Lubin

310 000 zł56 m² 5 517 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na panoramę miasta - Lubin, ul. Topolowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,19 m , usytuowane na 9. piętrze wieżowca przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Przylesie,Lubin

525 000 zł68 m² 7 697,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Lubin, przylesie - doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą -> Podstawowe informacje: - powierzchnia: 68,18 m - Liczba pokoi: 3 + dodatkowe pomieszczenie (biuro/garderoba) - Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

329 000 zł44 m² 7 426,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem po remoncie, 2 piętro w bloku Mieszkanie o pow. 44,3 m 2 , położone w centrum miasta nieopodal parku, w budynku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

319 900 zł57 m² 5 592,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

-> Lokalizacja: lubin, os. Przylesie, ul. Pawia -> Powierzchnia mieszkania: 57,20 m -> Piętro: 3/4 -> Liczba pokoi: 3 -> Balkon (loggia): 1,1 m -> Piwnica: 3,87 m -> Rok budowy: 1976 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

239 900 zł27 m² 8 985,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie. Lubin - centrum. Nieruchomość o pow. 25,5 m 2 + piwnica 1,2 m 2 - idealna propozycja dla singla lub też pod wynajem. Mieszkanie składa się z: umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Ustronie III,Lubin

349 900 zł64 m² 5 467,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą -> Lokalizacja: osiedle Ustronie III, lubin -> Powierzchnia: 64 m + bardzo duża piwnica -> 3 pokoje | Osobna kuchnia | Balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

270 000 zł47 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,4 m2 w ścisłym centrum Lubina. Nieruchomość zlokalizowana jest się na 8,5 piętra wieżowcu z windą. Lokal składa się z: - ze sporego salonu , - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

389 000 zł57 m² 6 812,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Sokolej o powierzchni użytkowej 57,1m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

379 000 zł60 m² 6 348,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 59,7 m , usytuowane na trzecim piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

379 000 zł64 m² 5 875,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

*** R E Z E R W A C J A *** Do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na III piętrze w bloku IV piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

319 900 zł57 m² 5 592,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Zwycięstwa,Lubin

288 000 zł51 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe -> Powierzchnia: 51 m -> 3 osobne pokoje | Widna kuchnia | Piwnica | 10. piętro -> Lokalizacja: lubin, ul. Jana Kilińskiego -> Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

309 000 zł35 m² 8 778,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Mickiewicza - Nowoczesne mieszkanie, 35.2 m2, 2 pokoje, Lubin, PARTER Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niecałe 35.2m2, położone na parterze w bloku 4piętrowym. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

479 000 zł63 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Szanowni państwo! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,1m2 + balkon + piwnica w Lubinie na oś. Staszica - ul. Mickiewicza (tuż przy Selezjańskiej Szkole Podstawowej). Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

249 000 zł36 m² 6 994,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem 249 tys. Czynsz do spółdzielni tylko 380 zł - z za liczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie jasne i słoneczne, gotowe do zamieszkania : na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

395 000 zł56 m² 6 994,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Przylesie,Lubin

345 000 zł51 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,6m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Legnicka. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Centrum,Lubin

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 51,00 m2, na 1,5 piętra 10 piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego. Lokal posiada 3 pokoje, widną, otwartą na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Wyżykowskiego,Lubin

299 000 zł48 m² 6 178,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,39m2 + balkon + piwnica w Lubinie na oś. Ustronie III Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł44 m² 8 676,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin lubin, zalesie 2 pokojowy apartament o pow. użytkowej 43,68m2 + balkon 5,5m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Przylesie,Lubin

289 000 zł51 m² 5 711,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena nowa cena nowa cena Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,6m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Legnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Staszica,Lubin

299 000 zł43 m² 7 005,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 42,68 m z zabudowanym balkonem - idealne do zamieszkania! Świetna lokalizacja blisko centrum Lubina - w pełni wyposażone! Funkcjonalny układ i przestronne wnętrza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

375 000 zł52 m² 7 170,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie z dużą kuchnią i balkonem Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,4 m 2 zlokalizowane w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

279 900 zł57 m² 4 926,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! os. Przylesie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,90m2, położone na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

395 000 zł50 m² 7 973,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie 1 piętro Ustronie IV Mieszkanie o pow. 49,54 m 2 zlokalizowane w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Lubinie przy ulicy Parkowej, z dużym balkonem, na II piętrze niskiego bloku. Metraż mieszkania: 51,9 m2, na który składają się: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Lubin,dolnośląskie

325 000 zł47 m² 6 956,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ścisłe centrum Lubina. Na sprzedaż w pełni umeblowane, trzypokojowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,72 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia przestronne, 60-metrowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lubinie przy ul. Leszczynowej na osiedlu Polnym. Lokalizacja z pewnością jest atutem tego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Centrum,Lubin

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina Położona na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, umeblowana. Powierzchnia 26 m2 + piwnica Mieszkanie gotowe do zamieszkania - składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Staszica,Lubin

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na osiedlu Staszica Położone w bloku 4 piętrowym, w pełni umeblowane. Powierzchnia 27 m2 Mieszkanie gotowe do zamieszkania - składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Lubin,dolnośląskie

485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Wierzbowej, położone na 4 piętrze. Nieruchomość składa się z dużego salonu i 2 pokoi kuchni, toalety i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

359 000 zł62 m² 5 793,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - 61,97 m 2 Lubin-ul. Konopnickiej Mieszkanie położone w budynku po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Polne,Lubin

750 000 zł93 m² 808,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedyne takie! Mieszkanie dwupozionmowe, trzypokojowe o powierzchni 92.8m2m z tarasem(17m2) i garażem(24m2- dodtakowo płatny 110.000zł. ) oraz piwnica (6m2) Na parterze znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Polne,Lubin

350 000 zł50 m² 6 994,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na 4. ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie jest jasne i przestronne, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

399 000 zł64 m² 6 224,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje Z balkonem os. Ustronie IV - pow. 64,10 M 2 Mieszkanie w doskonałej lokalizacji (duży parking przed budynkiem) położone na III piętrze w budynku IV piętrowym , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polne,Lubin

367 000 zł51 m² 7 196,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie 51 m na 10. piętrze z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

356 000 zł46 m² 7 655,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Żurawiej. Nieruchomość o powierzchni 46,50 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustronie IV,Lubin

480 000 zł63 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. około 62,8 m2 mieszczącego się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na.