dowolna

Mieszkania w bloku Lubin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w Lubinie ul. Mickiewicza. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Lokal jest do remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

440 000 zł38 m² 11 488,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie, wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 38,28 m2 + balkon (8,01 m2), zlokalizowane w nowowybudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym (osiedle Platinum),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

3 000 zł62 m² 48,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy z 2021r z tarasem i miejscem postojowym położony na os. Ustronie zupełnie bezczynszowy, własne co gazowe Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

451 400 zł61 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości proponuje na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cedrowej w Lubinie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych umeblowanych pokoi sypialnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

309 000 zł51 m² 6 106,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze Os. Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 50,6m2 położone na 4-tym piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe na parterze znajdujące się na ul. Żurawiej. Mieszkanie o powierzchni 62m2 + 2 zabudowane balkony o łącznej powierzchni 8 m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

USTRONIE,Lubin

470 000 zł64 m² 7 355,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Orzeszkowej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 500 zł58 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy w nowym budynku z dużym balkonem oraz widokiem na las Mieszkanie nowe , jeszcze nie użytkowane. Przed budynkiem miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego wymagany polski adres domplus Nieruchomości proponuje na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cedrowej w Lubinie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Polne,Lubin

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 położone na X piętrze w budynku X piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

399 000 zł52 m² 7 732,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - bez prowizji dla kupującego! os.Przylesie. Piękne, gustowne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,6m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

439 000 zł57 m² 7 661,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje o powierzchni 57,3m 2 , bezczynszowe w nowym budynku Lubin, małomice Komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na parterze w monitorowanym nowym budynku. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brygady Legionów

Centrum,Lubin

1 600 zł37 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,20 m2, mieszczące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. II Legionów Brygady w Lubinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje Centrum pow. 37 m 2 w bloku. Nieruchomość składająca się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju, jasnej kuchni z meblami kuchennymi, łazienki w glazurze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie -po remoncie- lubin. Nieruchomość o pow. 37 m 2 składająca się z 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju i kuchni. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

209 000 zł40 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Os. Przylesie - mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,9m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł42 m² 6 094,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 42,50 m2 w Lubinie przy ulicy Kopernika. Nieruchomość położona jest na parterze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

185 000 zł27 m² 6 910,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27m 2 W centrum Mieszkanie na II piętrze w budynku z windą Lokal gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Niski czynsz mieszkaniowy jedynie 326 zł. ( z wliczonym co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Polne,Lubin

185 000 zł30 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka - gotowa do zamieszkania. Lubin, ul. Topolowa na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie częściowo do własnej aranżacji. Mieszkanie jednostronne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia Mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 42m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w Lubinie na ul. Księcia Ludwika. Mieszkanie przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł34 m² 8 573,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,71 m2 na 1 pietrze obok Lubińskiego Rynku ( przy parku ). Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (52,5m+piwnica) w Lubinie na Przylesiu, piętro 4. Lokal jest świeżo po remoncie, który obejmował Całkowicie nowa instalacja elektryczna, 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł33 m² 7 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 33,20 m2 w Lubinie przy ulicy Kopernika. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Mieszkanie kawalerka o pow. użytkowej 33m2, usytuowane na 8 piętrze w budynku z 2 windami w Lubinie na oś. Przylesie. Mieszkanie przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupińskiego

USTRONIE,Lubin

329 000 zł63 m² 5 230,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 62,90 m2, z balkonem, na II piętrze IV piętrowego budynku przy ul. Krupińskiego. Lokal dwustronnie rozkładowy, z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 37 m2 z balkonem na Ustroniu III Składa się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przylesie,Lubin

1 800 zł51 m² 35,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** R E R E R W A C J A *** Do wynajęcie od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu Przylesie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł64 m² 6 356,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64,50 m2 w Lubinie przy ulicy Grabowej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Staszica,Lubin

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 47m2. 2 pokojowe w Lubinie.(Pierwotnie były 3 pokoje) Osiedle Staszica. Mieszkanie posiada salon z kuchnią (29.18m2), sypialnie(10.5m2) , przedpokój(2.45m2), łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Lubin,Lubin

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domplus Nieruchomości Lubin Proponujemy na wynajem mieszkanie wysoki standard 3-pokojowe o pow. 64 m2 w Lubinie przy ul. Górniczej na 3-piętrze z Windą w nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

415 000 zł64 m² 6 434,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - Lubin ul. Grabowa. Atrakcyjny rozkład pomieszczeń z salonu oraz sypialni wyjścia na balkon. W obu sypialniach i w przedpokoju znajdują się szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Lubin

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 na 1 pietrze w Lubinie w Centrum przy ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

USTRONIE,Lubin

415 000 zł41 m² 10 146,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z ogródkiem w nowym budynku - ul. Jana Pawła II, lubin Bezczynszowe mieszkanie o pow. 40,90m2 nowocześnie i komfortowo wyposażone i umeblowane. Świetna lokata kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Lubin

394 000 zł67 m² 5 893,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w kameralnym bloku 2-piętrowym (parter, pierwsze piętro i drugie piętro - na każdym piętrze po dwa mieszkania). Mieszkanie ma 66,85 mkw. Poza 3 pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Przylesie,Lubin

1 400 zł51 m² 27,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze przy ul. Sowiej w Lubinie. Nieruchomość o pow. 51,4 m2 składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

235 000 zł49 m² 4 786,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - pow. 47,90 m 2 Centrum Jasne, słoneczne mieszkanie położone w Centrum Lubina w budynku z windą. Dogodna lokalizacja, blisko szkoła, przedszkole oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

285 000 zł50 m² 5 654,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Lubin - Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 50,4 m 2 składa się z dwóch pokoi, kuchni , przedpokoju oraz łazienki z wc. Nieruchomość położona na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Lubin

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 na 1 pietrze w Lubinie w Centrum przy ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych, w pełni wyposażone nowe budownictwo ( 2016) komórka lokatorska, garaż W cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin