dowolna

Mieszkania w bloku Lubin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**********rezerwacja ************mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2, położone na 3-piętrze w bloku 4-pietrowym. Budynek ocieplony, po termomodernizacji. Okolice centrum miasta (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Centrum,Lubin

145 000 zł28 m² 5 234,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze ul. Bankowa tylko u nas :) Nieruchomość o powierzchni 27,7 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią ,niewielkiej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 p okoje o pow. 40 m 2 w nowym budynku na Zalesiu Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe na II piętrze. Budynek posiada windę. Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 643,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44,30 m2 w Lubinie przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Przylesie,Lubin

1 600 zł54 m² 29,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,9 m2 Nieruchomość położona na 8 piętrze w wieżowcu przy ul. Orlej na osiedlu Przylesie w Lubinie. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie mieszkanie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,4 m2 położone na III piętrze w bloku III piętrowym Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

239 000 zł39 m² 6 143,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 38,9m2+piwnica w Lubinie na oś.Przylesie - ul.Leśna. Mieszkanie umeblowane I wyposażone - gotowe do zamieszkania. Kuchnia osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

2 800 zł46 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 46,4 m 2 przy ul. Kwiatowej - z miejscem postojowym. Przestronne mieszkanie, nowe, nie użytkowane , gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w cenie 1700 zł (czynsz 600 zł + odstępne 1100 zł) powierzchni 62 m2 położone na X piętrze w budynku X piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 45 m2 w Lubinie przy ulicy Gwarków. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

309 000 zł55 m² 5 577,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,4 m2 położone na IV piętrze w budynku VIII piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Lubin - ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie o pow. 47 m 2 składa się z 3 pokoi, ciemnej kuchni ( można ją otworzyć na mniejszy pokój), łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

200 000 zł32 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje osiedle Przylesie pow. 32,4 m 2 Mieszkanie z balkonem położone na II piętrze. W pobliżu szkoła, przedszkole, place zabaw, sklepy spożywcze, przystanek autobusowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedyńska

Lubin,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 301,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48,1 m2 w Lubinie przy ulicy Cedyńskiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dom wynajęcia pięknie wykończone 3 Pokojowe Mieszkanie o pow. 58m2 + duży balkon na 4 piętrze w budynku z windą. Nowe budownictwo na nowym osiedlu w lubinie - ul. Perłowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

229 900 zł37 m² 6 230,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Lubina. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 37 m2, na którą składa się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 36,70m2 przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Lokal mieszkalny został wyremontowany oraz przygotowany do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje okolice galerii pow. 37 m 2 Mieszkanie położone na II piętrze w budynku 4 - piętrowym. Okna pcv, wymieniona instalacja elektryczna. W pobliżu szkoła, przedszkole, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lubin, w dzielnicy os Staszica. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 44 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53.1 m2 po kapitalnym remoncie. Dwustronne z balkonem. 3 pokoje Bez pośredników, bez prowizji! Nowa instalacja elektryczna, gazowa oraz wodno-kanalizacyjna. Nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Centrum,Lubin

1 200 zł27 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina - umeblowana na powierzchnię 26,77 m 2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - wydzielona sypialnia - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 39 m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone. Ściany w tynku ozdobnym, na podłogach panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Przylesie,Lubin

330 000 zł62 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Sowiej o powierzchni użytkowej 62,5m2+ duży balkon+piwnica 4,31m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37 m2 w Centrum Lubina. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Lubin

344 500 zł40 m² 8 573,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Przylesie ul. Kwiatowa. Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,18 m.kw z bardzo Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku z windą. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

462 000 zł64 m² 7 230,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie na os. Ustronie IV po generalnym remoncie, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 63,9m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

219 000 zł39 m² 5 575,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Serdecznie polecamy Państwu nieruchomość o powierzchni 39,28m2 położona na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Lubina ( blok z cegły) Lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 700 zł50 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 50m 2 w ścisłym centrum Lubina Przestronne mieszkanie, nowe, nie użytkowane , gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2 w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość położona jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

159 000 zł26 m² 6 091,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

******rezerwacja ******* nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność. Kawalerka w samym centrum Lubina o powierzchni 26,1m2, usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Stary Lubin,Lubin

628 000 zł73 m² 8 638,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** R E Z E R W A C J A *** Do sprzedaży bezczynszowy, dwupoziomowy apartament z klimatyzacją o wysokim standardzie - z komórką lokaltorską i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

350 000 zł62 m² 5 691,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

**** R E Z E R W A C J A **** Do sprzedaży przestronne i bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze w bloku 10 piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

275 000 zł54 m² 5 083,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w Lubinie - ul. Pawia Do sprzedaży mieszkanie o pow. 54,1 m 2 składające się z 3 pokoi ( z salonu wyjście na balkon), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

215 000 zł41 m² 5 205,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pok. na II piętrze - Lubin os. Przylesie Mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, do wszystkich pomieszczeń niezależne wejścia. Lokal położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Lubin,dolnośląskie

304 000 zł54 m² 5 640,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zobaczenia Tylko w naszym biurze mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 54 m2 w Lubinie przy ulicy Wierzbowej. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze 4 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

1 500 zł46 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 umeblowane z dwoma balkonami w Lubinie os. Przylesie Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na salon z wyjściem na balkon ,sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m2 w Lubinie przy ulicy Sportowej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

469 000 zł77 m² 6 098,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze os. Polne Mieszkanie 3 pokojowe ( pierwotnie 4 pokojowe) o powierzchni 72,9m2 Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z balkonem, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

1 700 zł52 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje umeblowane Lubin - Zalesie - 1700 zł + media. Mieszkanie o pow. 51,9m 2 , z balkonem, w nowym budownictwie, położone na I piętrze. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Mieszkanie idealne dla singla bądź pary! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,6m2 przy ul. Budziszyńskiej w Lubinie. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Przylesie,Lubin

369 000 zł73 m² 5 034,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 -pokojowe W lubinie na os. Przylesie Mieszkanie o pow. 73,30m 2 , rozkładowe, dwustronne z balkonem oraz dwoma przedpokojami. Atrakcyjna lokalizacja - widok z balkonu na.