dowolna

Mieszkania w bloku Lubin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Przylesie,Lubin

369 000 zł73 m² 5 034,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 -pokojowe W lubinie na os. Przylesie Mieszkanie o pow. 73,30m 2 , rozkładowe, dwustronne z balkonem oraz dwoma przedpokojami. Atrakcyjna lokalizacja - widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Wyżykowskiego,Lubin

296 000 zł51 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na parterze - os. Ustronie w Lubinie. Mieszkanie o pow. 47,25 m 2 położone w bloku po termomodernizacji w bardzo dobrej lokalizacji w centralnej części osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Przylesie,Lubin

369 000 zł73 m² 5 034,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i z widokiem na tereny zielone. Lokal położony na 4 piętrze w blok IV piętrowym na osiedlu Przylesie. Przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

156 000 zł29 m² 5 397,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28,90 m2, na II piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Standard wyposażenia: - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 położone na parterze w budynku IV piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla młodych rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 na osiedlu Przylesie. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze w budynku VI piętrowym z windą. Widna ustawna kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

429 000 zł64 m² 6 692,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 64,1m 2 w Lubinie na osiedlu Ustronie IV. Wysoki parter w bloku, balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł47 m² 5 911,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47 m2 w Lubinie przy ulicy Leszczynowej. Nieruchomość położona jest na 10 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

229 000 zł50 m² 4 612,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja ****** oferta dostępna tylko W naszym biurze! ul. Al. Niepodległości Serdecznie polecamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,65m2 ( z piwnicą) usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

278 000 zł48 m² 5 807,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem na ul. Gwarków w Lubinie. Mieszkanie o pow. 47,87 m 2 położone na II piętrze w budynku po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

265 000 zł47 m² 5 614,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,20 m2, z loggią, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na os. Staszica. Lokal z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

265 000 zł47 m² 5 602,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,2m2 + balkon+piwnica w Lubinie na oś .Staszica ( okolice szkoły Selezjańskiej) Mieszkanie gotowe do zamieszkania Kuchnia osobno z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

310 000 zł73 m² 4 246,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy 4 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie podwyższonym parterze czteropiętrowego bloku w centrum Lubina. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z przestronnego i jasnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

1 300 zł39 m² 33,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na Przylesiu- lubin. Mieszkanie o pow. 39,3 m 2 składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Na wyposażeniu agd: pralka, chłodziarko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

900 zł33 m² 27,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem -lubin - Przylesie. Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32,7 m 2 , położone na I piętrze w budynku z windą. Nieruchomość składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

USTRONIE,Lubin

260 000 zł37 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

*** R E Z E R W A C J A *** Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w bloku trzy piętrowym na osiedlu Ustronie IV. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polne,Lubin

305 000 zł50 m² 6 120,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 3 piętrze w bloku IV piętrowym bez windy na osiedlu Polne. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie w Lubinie. Tylko u nas. Mieszkanie o pow 50,7 m2 , zlokalizowane jest przy ul.Sokolej. Lokal znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

199 900 zł28 m² 7 269,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lubin, w dzielnicy okolice centrum. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 28 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2. Nieruchomość usytuowana jest w Lubinie, przy ul. Sokolej. Niniejsza nieruchomość to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

199 000 zł44 m² 4 492,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*******rezerwacja ****** oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej-ul. Mickiewicza Serdecznie polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,3 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

285 000 zł51 m² 5 566,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,1m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest dwustronne z balkonem. Okna pcv, na ścianach gładź, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem Mieszkanie o powierzchni 47 m 2 na pierwszym piętrze. Umeblowane i wyposażone z balkonem. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2, położone na 3-piętrze w bloku 4-pietrowym. Budynek ocieplony, po termomodernizacji. Okolice centrum miasta (nie Mickiewicza) niedaleko jest żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

462 000 zł64 m² 7 230,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie na os. Ustronie IV po generalnym remoncie, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 63,9m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do wynajęcia nowe ( po generalnym remoncie! ) mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2- z miejscem postojowym, usytuowanie na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Polne,Lubin

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność. Klucze w biurze. Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie bezczynszowe na os.Polne. Powierzchnia nieruchomości to 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

250 000 zł44 m² 5 643,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,40 m2 położone na drugim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Dwustronne, jasne i ciepłe. Lokalizacja Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztukowskiego

USTRONIE,Lubin

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku IV piętrowym przy ulicy Sztukowskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Na powierzchnię 47 m.kw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

239 000 zł37 m² 6 424,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 w Lubinie - ul. Paderewskiego - okolice Starostwa Powiatowego. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. MIeszkanie po remoncie. Charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedyńska

Staszica,Lubin

285 000 zł51 m² 5 566,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,2m2 + balkon+piwnica w Lubinie na ul. Cedyńskiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania Kuchnia osobno, przestronna, kwadratowa bardzo ustawna. Nowoczesne meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,40 m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu. Do mieszkania przynależy piwnica. Dwustronne, jasne i ciepłe.Czynsz około 640.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

2 300 zł65 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Lubinie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,05 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Wyżykowskiego,Lubin

299 000 zł61 m² 4 916,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie na osiedlu Ustronie przy ul. Budowniczych lgom. Poniżej szczegółowe informacje: - 61 m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

1 700 zł47 m² 36,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. O całkowitej powierzchni 47 m , usytuowane na ostatnim piętrze wieżowca z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Polecamy 2 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na piątym piętrze wieżowca w samym centrum miasta - przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość o pow. 36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 58 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu III. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

209 000 zł44 m² 4 717,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej Serdecznie polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,3 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

280 000 zł54 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 53,9m2 na osiedlu Przylesie składa się z 3 pokoi Łazienki wc Jasnej Kuchni Przedpokoju balkonu Mieszkanie umeblowane : meble w pokojach, przedpokoju, łazience oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 położone na X piętrze w budynku X piętrowym. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 51 m2, na IV piętrze IV piętrowego budynku, osiedle Przylesie. Lokal posiada 3 pokoje, widną, umeblowaną kuchnię otwartą na salon oraz łazienkę i osobne wc. Ściany.