dowolna

Mieszkania w bloku Lubin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- nie szukaj dalej. Zadzwoń, obejrzyj, negocjuj! Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 42m2, w Centrum Lubina. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

160 000 zł37 m² 4 312,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy centrum. Położone na czwartym piętrze w bloku IV piętrowym. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Po generalnym Remoncie z Całym Wyposażeniem i Umeblowaniem! Idealna propozycja jako nieruchomość pod Wynajem! Nie wymaga Żadnego Wkładu Finansowego! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

170 000 zł33 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,70 m2, na IX piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na os. Przylesie. Ściany w tynkach, na podłogach panele oraz terakota Łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

174 000 zł35 m² 4 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lubin, w dzielnicy centrum. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2. Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

160 000 zł37 m² 4 312,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 37,10 m2, w Lubinie w samym sercu miasta. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu. Bez barier architektonicznych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam pilnie do sprzedania mieszkanie 33m2 na Przylesiu, mieszkanie posiada 2 pokoje z aneksem kuchennym. Blisko sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw przestanek autobusowy,przechodnia zdrowia, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

269 000 zł61 m² 4 402,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w centrum lubina. Nieruchomość (odrębna własność), o pow.61,1 m2 usytuowana jest na 2 piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z - salonu, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

229 000 zł50 m² 4 534,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 2 pokojowe, lubin, przylesie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,5m2 + piwnica + balkon. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2 windami. Doskonała lokalizacja - Lubin, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Ustronie IV,Lubin

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składa się z dużego salonu z balkonem, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju. Jest to mieszkanie w cichej okolicy, na wysokim parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

209 000 zł37 m² 5 618,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 w Lubinie - ul. Paderewskiego - okolice Starostwa Powiatowego. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Charakterystyka: mieszkanie rozkładowe - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżykowskiego

Wyżykowskiego,Lubin

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje bezczynszowe, II piętro Lubin os. Ustronie III Mieszkanie położone w jednym z najnowszych budynków na osiedlu. Opłata dla zarządcy budynku tylko 233 zł. Własne, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne 2 pokojowe mieszkanie na Krasickiego. Lokal położony jest na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość przeszła kapitalny remont i z mieszkania 3 pokojowego stała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

205 000 zł50 m² 4 130,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,63 m2, z loggią, na XI piętrze XI piętrowego budynku, zlokalizowanego na os. Staszica. Lokal z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zalesie

Zalesie,Lubin

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 41 m 2 + duży balkon w Lubinie na oś. Zalesie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z windą. Blok 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego w Lubinie usytuowanego na ostatniej kondygnacji w budynku czteropiętrowym Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Lubin

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Przylesie w Lubinie. Położone na wysokim parterze w wieżowcu 10 piętrowym. Dostępne po finalizacji transakcji. Na powierzchnię 50,40 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedyńska

Centrum,Lubin

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Cedyńska- oferta dostępna tylko u nas! - klucze w biurze. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,9m2 usytuowane na czwartym piętrze Mieszkanie umeblowane. Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

249 000 zł44 m² 5 620,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, z loggią, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal rozkładowy, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zalesie

Zalesie,Lubin

499 000 zł71 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zalesie Powierzchnia nieruchomości to 70,53m2, usytuowana na drugim piętrze ( tylko pięć mieszkań na klatce). Apartament gotowy do zamieszkania. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

395 813 zł63 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na 1-piętrze o pow. około 63,33 m2 z (taras o pow. 22,68 m2) przy ul. Marii Skłodowskiej Curie w nowo powstającej inwestycji apartamenty curie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Ustronie IV,Lubin

455 900 zł84 m² 5 408,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników. Umeblowany salon. 4 pokoje, II piętro os. Ustronie IV - pow. 84,30 M 2 Mieszkanie w doskonałej lokalizacji położone na II piętrze w budynku IV piętrowym , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Centrum,Lubin

289 000 zł54 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! ul. Krasickiego Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,4m2 usytuowane na 3 piętrze w bloki 4-piętrowym. Nieruchomość po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

250 000 zł50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem pow. 50,5 M 2 , os. Przylesie Mieszkanie w budynku po termomodernizacji składające się pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

1 900 zł49 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje w nowym budynku z windą - ul. Kwiatowa, lubin mieszkanie o pow. 48,75m 2 nowocześnie i komfortowo wyposażone i umeblowane. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, USTRONIE

USTRONIE,Lubin

399 000 zł73 m² 5 450,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Os. Ustronie Oferujemy Państwu przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 73,2m2. usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. To atrakcyjne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku IV piętrowym. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia wynosi 39,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

288 000 zł57 m² 5 043,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Pawiej o powierzchni użytkowej 57,1m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Przylesie,Lubin

320 000 zł38 m² 8 528,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****rezerwacja *****nie szukaj dalej -oferta dostępna tylko W naszym biurze. Mieszkanie z własnym ogrzewaniem i niską opłatą do zarządcy. Nieruchomość o powierzchni 37,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

165 000 zł35 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje pow. 35,2 M 2 Os. Staszica Atrakcyjny układ pomieszczeń, sypiania, kuchnia z meblami otwarta na salon, łazienka oraz przedpokój. Standard wykończenia: - gładzie na ścianach - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, USTRONIE

USTRONIE,Lubin

1 400 zł54 m² 26,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia w pełni umeblowane w Lubinie - Ustronie. Wynajem na minimum rok. Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie o pow. 53,7 m2 składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polne

Polne,Lubin

1 200 zł54 m² 22,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje na os. Polnym w pełni umeblowane. M ieszkanie o pow. 54,2 m2 położone na II piętrze, z balkonem. W skład nieruchomości wchodzą: 2 sypialnie , kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

202 000 zł56 m² 3 584,10 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na przylesiu Lokal w doskonałej lokalizacji na osiedlu Przylesie ( w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy i galeria handlowa ) Cena jedynie 202 tys. do negocjacji - 3584 zł za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego wymagany polski adres Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cedrowej w Lubinie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych umeblowanych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

209 000 zł49 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry! Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w budynku wielorodzinnym na najwyższej kondygnacji. Niewątpliwym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polne

Polne,Lubin

2 300 zł65 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokoje na 1 piętrze z dużym balkonem oraz klimatyzacją Mieszkanie po generalnym remoncie , jeszcze nie użytkowane, umeblowane i w pełni wyposażone. Lokal w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

260 000 zł50 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - os. Staszica Lokal po remoncie : na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz terakota, nowe drzwi wewnętrzne oraz nowe drzwi wejściowe, okna pcv. W całym mieszkaniu rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

750 zł37 m² 20,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Lubinie. Mieszkanie o pow. 37, 1 m2 , położone na 4 piętrze w budynku z windą, składające się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł56 m² 5 292 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwustronne mieszkanie w bloku na 4 piętrze ( z 4) Mieszkanie znajdujące się przy ul.Kilinskiego. Okna z kuchni wychodzą na ulicę. Mieszkanie po kapitalnym remoncie i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

1 300 zł62 m² 20,87 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą. Piękna panorama lubina :). Powierzchnia mieszkania 62,3 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,70 m2, z 2 balkonami, na VI piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal rozkładowy, z odrębnym wejściem do każdego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij