dowolna

Mieszkania w centrum Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Centrum,Lubin

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 na 1 pietrze w Lubinie w Centrum przy ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

258 000 zł48 m² 5 397,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Centrum II piętro Rozkładowe mieszkanie zlokalizowane, blisko szkoły podstawowej, parkingu oraz sklepów. Dodatkowym atutem jest bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Przylesie,Lubin

469 000 zł72 m² 6 510,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lubińskie centrum nieruchomości proponuje do sprzedaży: 4 pokojowe dwustronnie rozkłądowe wykończone mieszkanie w Lubinie na osiedlu Przylesie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Polne,Lubin

680 000 zł93 m² 7 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wykończone 4 pokojowy dwupoziomowy apartament O pow.UŻYTKOWEJ 93m2+17,02m2 taras W NOWYM BUDYNKU W LUBINIE NA OŚ.POLNE CHARAKTERYSTYKA LOKALU: I kondygnacja: kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

355 000 zł62 m² 5 698,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 62,3 m 2 - Al. Niepodległości. - lubin Nieruchomość składa się z 2 sypialni, kuchni otwartej na salon, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Centrum,Lubin

705 000 zł123 m² 5 749,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

107 metrowe mieszkanie po remoncie w kamienicy w centrum Lubina Pięknie odrestaurowany apartament przy jednoczesnym zachowaniu części oryginalnych elementów, położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Centrum,Lubin

168 000 zł26 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka, 1 pokój, lubin, kilińskiego Kawalerka w Lubinie przy ul. Kilińskiego o pow. 25,5m2 usytuowana na 5 piętrze - wykończona i wyposażona - gotowa do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kresowa

Lubin,dolnośląskie

352 000 zł40 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! bezczynszowe! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,6m2 zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Kresowej. Balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

560 000 zł72 m² 7 768,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! nieruchomość Z 2 balkonami! idealne miejsce dla rodzin Z dziećmi! ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruzi

Centrum,Lubin

239 000 zł45 m² 5 336,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Centrum Lubina przy ul. Pruzi - widok na Wzgórze Zamkowe. Mieszkanie o pow. użytkowej 44,79m2. + balkon + duża piwnica usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

900 zł37 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Centrum z wyposażeniem Do wynajęcia mieszkanie położone na I piętrze w bloku 4-piętrowym, w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do sklepów spożywczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Zalesie,Lubin

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, na II piętrze II piętrowego budynku, z windą, przy ul. Brzeskiej. Zarówno mieszkanie jak i budynek świeżo oddane do użytku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Centrum,Lubin

1 700 zł39 m² 44,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe komfortowe mieszkanie w Lubinie na ul. Kilińskiego ( okolice Starostwa Powiatowego) o powierzchni 38,6m2. Sypialnia z dużym łóżkiem (2x2,20m), pod którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

298 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. użytkowej 44,7m, usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym w Lubinie, oś. Ustronie IV. Mieszkanie jasne, przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Centrum,Lubin

800 zł25 m² 32,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Lubina. Mieszkanie o pow. 24,58 m2, położone na II piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Lubin,dolnośląskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! świetna lokalizacja! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 przy ul. Bema w Lubinie. Nieruchomość znajduje się w przepięknej kamienicy urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lubin

Małomice,Lubin

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowy Z 2 łazienkami dwupoziomowy apartament. Wyposażony i wykończony W wysokim standardzie O pow.UŻYTKOWEJ 105m2 + duży taras + działka + 2 miejsca postojowe + pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie, usytuowane na pierwszym piętrze, w samym Centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Centrum,Lubin

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze bloku na kameralnym osiedlu w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

589 000 zł50 m² 11 810,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! serce miasta centrum lubina Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny apartament w zrewitalizowanej kamienicy o powierzchni 49,87m2, zlokalizowany w Lubinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 42m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w Lubinie na ul. Księcia Ludwika. Mieszkanie przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum Lubina naprzeciwko ck muza przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z: 3 oddzielnych pokoi, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

295 000 zł58 m² 5 053,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,38 m2 w kamienicy ul. Armii Krajowej w Lubinie. Nieruchomość jest położona na I piętrze i składa się z : 3 pokoi, dwóch łazienek i holu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

298 000 zł51 m² 5 797,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie w Lubinie, II piętro w bloku. Mieszkanie w centrum Lubina - pow. 46m 2 wymienione instalacje: elektryczne , wod-kan, c.o. łącznie z grzejnikami. okna pcv wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. użytkowej 47m, usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym w Lubinie, oś. Ustronie IV. Mieszkanie jasne, przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Zalesie,Lubin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w w Centrum Lubina - 100m od Galerii. Mieszkanie o pow. 32m2 - wykończone, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Charakterystyka: salon: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

360 000 zł64 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 63,90 m2, z balkonem, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztukowskiego

USTRONIE,Lubin

310 000 zł37 m² 8 387,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończona kawalerka o pow. 36,96m2 na 1 pietrze w Lubinie na oś.USTRONIE III - ul.Sztukowskiego. Mieszkanie umeblowane I kompletnie wyposażone - gotowe do zamieszkania. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie. Stylowo wykończone według najnowszych trendów. Wyposażone w nowe sprzęty oraz meble. Atrakcyjna lokalizacja - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe Stylowo wykończone, w pełni wyposażone w sprzęty oraz meble. Atrakcyjna lokalizacja - Centrum. Pow. 58m 2 na którą składa się : wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

170 000 zł29 m² 5 782,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 29,40 m2 w centrum Lubina I piętro Mieszkanie do własnej aranżacji z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość składa się z z dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

449 000 zł52 m² 8 718,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,51 m2, z przestronnym balkonem, na III piętrze w budynku na osiedlu Zalesie. Lokal posiada 2 pokoje, odrębną kuchnię, łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

415 000 zł64 m² 6 474,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 64,1m 2 w Lubinie na osiedlu Ustronie IV. Wysoki parter w bloku, balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem po remoncie, 1 piętro, ścisłe centrum Mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone w ścisłym centrum miasta w budynku po termomodernizacji. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

399 000 zł64 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 64,40 m2, na II piętrze III piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Polne,Lubin

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia, 2 pokojowe, bezczynszowe Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie bezczynszowe na oś. Polne przy ul. Kalinowej o pow. 48m2 w dobrym standardzie. Mieszkanie umeblowane I wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na oś. Zalesie, ul. Krzemieniecka o powierzchni 72m2 w nowym bloku na 3 piętrze. Mieszkanie posiada 2 odrębne pokoje, przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Staszica,Lubin

180 000 zł28 m² 6 481,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży kawalerkę, usytuowaną na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z jednego pokoju wraz z częściowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Wyżykowskiego,Lubin

255 000 zł47 m² 5 399,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na parterze - os. Ustronie w Lubinie. Mieszkanie o pow. 43,5 m 2 położone w bloku po termomodernizacji w bardzo dobrej lokalizacji w centralnej części osiedla.