dowolna

Mieszkania w centrum Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

213 000 zł27 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne i jasne mieszkanie, które będzie świetnym rozwiązaniem jako nieruchomość na start lub jako "gotowiec inwestycyjny". To funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Centrum,Lubin

1 400 zł26 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 26,10 m2, na 4 piętrze 4 piętrowego budynku, w ścisłym centrum (ul. Chrobrego). Lokal po remoncie, posiada 1 pokój połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 750 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl, agata meble, galeria Cuprum Arena),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Polne,Lubin

419 000 zł64 m² 6 577,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Lubin

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Przytulne mieszkanie wykończone z dbałością o detale w duchu nowoczesnej elegancji i funkcjonalnego designu w ciepłym wydaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin nowa cena za mieszkanie 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przylesie,Lubin

539 000 zł63 m² 8 501,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego o powierzchni użytkowej 63,4 m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł53 m² 5 246,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu ul. Bankowa (róg Bankowej i Niepodległości) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,18 m , położone na pierwszym piętrze w budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

498 852 zł54 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Lubin

234 000 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do negocjacji! Sprzedaż mieszkania 2 -pokojowego o powierzchni 39,4 m2 położone na I piętrze w budynku IV piętrowym z dala od głównych dróg przez co jest bardzo cicho. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Centrum,Lubin

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Tysiąclecia 16 w Lubinie. Nieruchomość: powierzchnia 29,55 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Centrum,Lubin

315 000 zł45 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum Lubina. Mieszkanie posiada powierzchnię 44,73 m i jest zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku w samym centrum Lubina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

345 000 zł56 m² 6 109,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3 pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

566 370 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.21,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

688 506 zł76 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł53 m² 5 434,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednostronne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 położone w samym Centrum Lubina. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Lubin

245 000 zł46 m² 5 311,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Szkolnej (centrum miasta). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju i balkonu. Powierzchnia 46,13 m2 Cena 245 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

564 045 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.22,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

341 905 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.16,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Przylesie,Lubin

325 000 zł57 m² 5 691,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica Wronia o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

337 000 zł46 m² 7 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2 pokoje lubin do sprzedaży wykończone I wyposażone 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie na ul. Paderewskiego o pow. 46m2 + 6m2 piwnica usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

1 500 zł39 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie w Centrum miasta. Nieruchomość o pow. 39,4 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu typu loggia. Umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 800 zł50 m² 55,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 50m 2 w ścisłym centrum Lubina Przestronne mieszkanie, gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami. Znaczącym atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51,71 m | ul. Małomicka | Lubin Oferuję na wynajem komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,71 m , położone w spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedyńska

Centrum,Lubin

188 000 zł26 m² 7 203,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o powierzchni 26,10 m2, na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, przy ul. Cedyńskiej. Lokal w dobrym stanie, posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

439 000 zł69 m² 6 346,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 69,17 m2, z balkonem, na III piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal dwustronny, rozkładowy, dający spore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Ustronie IV,Lubin

299 000 zł52 m² 5 727,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku ul. Kamiennej, lubin, ustronie IV To mieszkanie dla miłośników niebanalnych przestrzeni, które ma swój wyjątkowy charakter, przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

349 000 zł42 m² 8 289,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje po kapitalnym remoncie z balkonem Lubin ul. Odrodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie z nową zabudową kuchenną. Funkcjonalny układ pomieszczeń, z sypialni wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

355 000 zł56 m² 6 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Centrum,Lubin

2 500 zł48 m² 52,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia "bezczynszowe" 2-pokojowe mieszkanie w Lubinie w kamienicy przy ul. Bema, w samym centrum miasta. Dodatkowo w cenie naziemne miejsce postojowe przed budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

319 000 zł57 m² 5 586,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie rezerwacja do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica SOKOLA o pow. 57,1m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł48 m² 7 193,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy Alei Niepodległości. Nieruchomość o powierzchni 47,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane w Lubinie. Osiedle Świerczewskiego. Nieruchomość o pow. 37 m 2 składająca się z 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju i kuchni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Centrum,Lubin

469 000 zł46 m² 10 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Perłowa 3 pokojowe bezczynszowe mieszkaniew nowym budownictwie w Lubinie na ul. Perłowej (deweloper Urbex) o powierzchni użytkowej 46,4m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Lubin

770 000 zł122 m² 6 330,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w naszym biurze Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84,34 m.kw z Garażem jednostanowiskowym o pow. 19,8 m.kw znajdującym się przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 40 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Zalesie + miejsce postojowe w budynku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Centrum,Lubin

2 300 zł42 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 42,5 m2 - 2 pokoje, ul. Kopernika Lubin. Dostępne od końca lutego 2026 Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedyńska

Centrum,Lubin

188 000 zł26 m² 7 203,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lubin

Centrum,Lubin

154 000 zł25 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie w centrum, 24,80 m , cena 154 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 24,80 m , położonego w centrum. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 wraz z przynależną piwnicą (łącznie 38,5 m2), zlokalizowane na 6. piętrze wieżowca z windą w centrum Lubina, na.