dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Lubin - Oferty sprzedaży

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym, dwupiętrowym apartamentowcu z windą na Osiedlu Zalesie. Mieszkanie o pow. 39m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

633 945 zł98 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apatrament W nowej inwestycji przy ulicy kochanowskiego W lubinie! zupełnie bezczynszowy! Lokal usytuowany na 2 piętrze bez windy, z przynależną komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

421 056 zł88 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe dwupoziomowe z balkonem w stanie deweloperskim w nowym budownictwie na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł76 m² 5 794,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowość! tylko U nas! wyjątkowa oferta! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkania z ogródkami w nowo powstającej inwestycji na obrzeżach Lubina przy ul. Szafirowej- kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

435 120 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

421 056 zł88 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

435 120 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

364 000 zł43 m² 8 496,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 42,84m2 w bloku wybudowanym w 2021r. w Lubinie przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł57 m² 6 693,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowość! dobra lokalizacja! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkań w nowo powstającej inwestycji w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Lubina przy ul. Szafirowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

456 000 zł54 m² 8 494,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 53,68m2 w bloku wybudowanym w 2021r. w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stary Lubin

Stary Lubin,Lubin

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupoziomowy - 5 pokoi Z miejscem postojowym stary lubin o pow. 90m 2 , położony na nowo powstającym kameralnym osiedlu, które składa się tylko z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Lubin

Stary Lubin,Lubin

435 120 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w Lubinie (stary Lubin). Inwestycja zakończona- mieszkanie gotowe do odbioru. Atrakcyjna cena- 4800 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

394 224 zł82 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Okazja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w Lubinie przy ul. Kochanowskiego. Inwestycja zakończona- mieszkanie gotowe do odbioru. Atrakcyjna cena- 4800 zł/ m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

405 000 zł84 m² 4 827,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja jest zlokalizowana w samym centrum miasta przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, niedaleko komunikacja miejska, szkoła, szpital, supermarkety, park i tereny zielone z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł76 m² 5 794,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł57 m² 6 693,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polne

Polne,Lubin

362 142 zł58 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje bezczynszowe Pow. 58,41 m 2 Możliwość kupna miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na II pietrze o pow. 58,41 m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

272 544 zł57 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja w centrum Lubina przy ul. Jana Kochanowskiego, w rejonie niskiej zabudowy i w spokojnej okolicy. W inwestycji powstaną dwa budynki w których będą się znajdować 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

377 344 zł76 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Okazja! Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatnie mieszkanie W stanie deweloperskim w Lubinie przy ul. Jana Pawła II o powierzchni 75,62 m2 z dwoma balkonami i antresolą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

454 710 zł71 m² 6 435,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie W lubinie Z komórką strychową w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i klimatyzacją pow. całkowita 70,66 m2 Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Lubin

Stary Lubin,Lubin

411 648 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w Lubinie (stary Lubin). Inwestycja dobiega końca! atrakcyjna cena- 4800 zł/ m2. Niniejsza oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

372 735 zł83 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż ostatnie mieszkanie W stanie deweloperskim w Lubinie przy ul. Jana Pawła II. Inwestycja zakończona- mieszkanie gotowe do odbioru. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

328 919 zł53 m² 6 199 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim z miejscem postojowym o pow. 53,06 m2 Nieruchomość składa się z kuchni jednoprzestrzennie połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

354 721 zł59 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim z miejscem postojowym 59,13 m2 Nieruchomość składa się z kuchni jednoprzestrzennie połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

317 408 zł53 m² 5 999,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie W lubinie na I piętrze w stanie deweloperskim z miejscem postojowym o pow. 52,91 m2 Nieruchomość składa się z kuchni jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

261 527 zł46 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe klimatyzowane mieszkanie W lubinie Z balkonem w stanie deweloperskim o pow. 45,89 m2 II piętro + komórka strychowa Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

404 287 zł71 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie W lubinie na I piętrze z dużym balkonem w stanie deweloperskim z miejscem postojowym 70,94 m2 Nieruchomość składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

301 534 zł53 m² 5 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z balkonem w stanie deweloperskim o pow. 52,91 m2 I piętro + miejsce postojowe Nieruchomość składa się z salonu jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

188 900 zł62 m² 3 053,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż mieszkania bezczynszowego w budynku Szafirek na Osiedlu Wiosennym bez pośrednika. Atrakcyjna oferta cenowa. Ostatnie mieszkanie dwupokojowe 53,3m2 , z widokiem na trzy strony budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

198 276 zł53 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż mieszkania bezczynszowego w budynku Szafirek na Osiedlu Wiosennym bez pośrednika. Atrakcyjna oferta cenowa. Ostatnie mieszkanie dwupokojowe 53,3m2, z widokiem na trzy strony budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

186 550 zł57 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Osiedle Wiosenne w Lubinie to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w części północnej miasta na terenach zielonych dawnego Zalewu Małomickiego , w odległości około 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł84 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne przestrzenne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie( ostatnia kondygnacja domu wielorodzinnego ) w kamienicy 7 rodzinnej w centrum miasta o powierzchni 84 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Lubin,dolnośląskie

335 900 zł88 m² 3 817,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Rtbs Sp. z o.o. oferuje bezczynszowe mieszkania na własność o powierzchni 87,80 m2 (mieszkania 4-pokojowe). Zapewniamy wysoki standard, dogodne warunki zakupu mieszkania, profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Lubin,dolnośląskie

265 000 zł61 m² 4 344,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie usytuowane na kameralnym osiedlu, w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasta oraz centrów handlowych. Standard wykończenia mieszkania: okna drewniane, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

185 600 zł58 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum Lubina , pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży balkon, miejsce parkingowe - brama wjazdowa zamykana na pilota, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

246 000 zł82 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w tym 3 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, duży p.pokój, łazienka, duży balkon, miejsce parkingowe - brama zamykana na pilota , piwnica, mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

144 000 zł45 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w tym 1 sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym, p.pokój, łazienka, duży balkon, miejsce parkingowe - brama zamykana na pilota , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

204 800 zł64 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w tym 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, duży p.pokój, łazienka, duży balkon, miejsce parkingowe - brama zamykana na pilota , piwnica, mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

213 000 zł71 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

153 600 zł48 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum Lubina , pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, duży balkon, miejsce parkingowe - brama wjazdowa zamykana na pilota, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament / mieszkanie dwupoziomowe W budynku dwulokalowym , ul .BUDOWNICZYCH LGOM , 120 M2 , 5 POKOI , KUCHNIA, SPIŻARNIA , 2 ŁAZIENKI , PRALNIO-SUSZARNIA

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij