dowolna

Mieszkania z prawem własności Lubin - Lista ofert

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

377 000 zł45,50 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje po kapitalnym remoncie, ul. Jaśminowa, lubin Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m ,+ duża piwnica (5m 2 ) położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-27

425 700 zł48,50 m² 8 777,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 48,5 m po generalnym remoncie | 3 pokoje | 2 piętro | ul. Lgom, ustronie Lubin Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł42,51 m² 6 069,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem! Osiedle Świerczewskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m , położone w Centrum miasta Lubina. To.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł73,80 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 73,8 m znajduje się na drugim piętrze bloku z 2007 roku. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł50,30 m² 8 747,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem oraz piwnicą przy ul. Norwida w Lubinie na parterze. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Lubin,dolnośląskie

585 000 zł72 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka   Przestronne mieszkanie 72 m | 3 pokoje | garderoba | ul. Parkowa 7 | Lubin Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, duże mieszkanie, w spokojnej, cichej klatce i przyjemnej okolicy. Cztery pokoje, łazienka z ubikacją, piwnica. Mieszkanie po wymianie grzejników, elektryki i hydrauliki.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie Z dobrą energią ul. Leszczynowa, lubin Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47,80 m² 6 276,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym Centrum | dwustronne, jasne Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44,30 m² 7 787,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, trzecie piętro, 44,3 m2, sprzedam, 345 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

363 480 zł60,58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Słowiańskiej w Lubinie, w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,63 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

264 000 zł37,20 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zadbany gotowiec inwestycyjny w Lubinie 2 pokoje z nowymi instalacjami! Szukasz pewnej lokaty kapitału? Ta nieruchomość to sprawdzony produkt inwestycyjny, który od 3 lat jest wynajmowany bez.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł50,50 m² 12 158,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 50,5 m2, sprzedam, 614 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł45 m² 8 666,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w absolutnym sercu Lubina, które łączy prestiżową lokalizację z ciszą, doskonałym doświetleniem i wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania? Ta oferta na lubińskim.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł37,98 m² 6 161 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze przy ul. Ks. Ludwika I. Powierzchnia mieszkania 37,98 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym sypialni, łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł27 m² 7 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Ekonomiczne mieszkanie/ 27m2 /4p. Cenaa przedaży 193 000 zł lokalozacja Lubin ul. Cedyńska. - mieszkanie posiada powierzchnie użytkową 27m2 .Usytuowane jest na 4 piętrze. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

300 000 zł44,79 m² 6 697,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość o powierzchni 44,79 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Małomickiej Mieszkanie składa się z 3 pokoi, które tworzą dużą, otwartą i bardzo przyjemną.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie 65m2 z balkonem położone przy ul. Konopnickiej. Wnętrze zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Każdy detal został dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

236 900 zł36,80 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie , znajdujące się w centrum Lubina. Mieszkanie posiada dogodny układ, znajduje się na VI piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,50 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe klimatyczne, bardzo czyste mieszkanie gotowe do zamieszkania W skład mieszania wchodzi: - 2 pokoje - 1 kuchnia - 1 łazienka z wc Czynsz zaledwie 420 zł Wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,70 m² 6 316,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

672 090 zł78,15 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Leśne Widoki to nowoczesny kompleks składający się z 6 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań dwupoziomowych. Każde z mieszkań oferuje przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,90 m² 5 931,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Ustronie IV Mieszkanie o powierzchni 63,90 m znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ , który sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 656 zł60,87 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 60,87 m2, sprzedam, 535656 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 249 zł54,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 54,41 m2, sprzedam, 484249 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,20 m² 6 789,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,20 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,87 m2 w świetnej lokalizacji! Koniecznie zapoznaj się z opisem ogłoszenia! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3 z balkonem / parter / 51 m2. Lokalizacja ul.Cedrowa os. Polne /lubin Cena sprzedaży 459 000 zł. W cenie meble /stała zabudowa plus sprzęt agd. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł48,30 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,3 m (wraz z pomieszczeniem przynależnym), położone w Lubinie przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 71 m2 Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,63 m² 6 460,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!1 3-pokojowe mieszkanie po remoncie| os. Polne | Lubin | 52,63 m Na sprzedaż przestronne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij