dowolna

Mieszkania z garażem Lubin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

795 000 zł79 m² 10 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament z dużym ogrodem i tarasem w Lubinie Bardzo przestronny, pięknie wykończony bezczynszowy apartament o powierzchni 78 m z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

498 852 zł54 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.19,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 2-pokojowe mieszkanie 47,50 m z dużym balkonem, lubin ul. Krupińskiego ustronie Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 47,50 m , zlokalizowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

566 370 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.21,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

688 506 zł76 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Przylesie,Lubin

2 750 zł58 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia wyjątkową nieruchomość premium Apartament stworzony został z dbałością o najmniejszy szczegół, wyróżnia go unikalny wygląd i topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

564 045 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.22,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Centrum,Lubin

341 905 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.16,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

429 000 zł41 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,89m z 2020r. Zlokalizowane w Lubinie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze bez obawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Stary Lubin,Lubin

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Lubin

770 000 zł122 m² 6 330,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w naszym biurze Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84,34 m.kw z Garażem jednostanowiskowym o pow. 19,8 m.kw znajdującym się przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 40 m 2 + balkon w Lubinie na oś. Zalesie + miejsce postojowe w budynku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

2 300 zł40 m² 56,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w nowym budynku, z dużym tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym Mieszkanie w pełni umeblowane. Na powierzchnię 40,37m 2 składa się : jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

USTRONIE,Lubin

460 000 zł47 m² 9 778,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokoje w nowym budynku, bezczynszowe z komórką + miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż nowocześnie wykończone, bezczynszowe mieszkanie położone w nowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

455 000 zł55 m² 8 210,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys Mieszkanie o pow. 54,1 m 2 , położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zalesie,Lubin

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament z tarasem w stanie deweloperskim Powierzchnia 89,66 m2 i poddasze 72 m2 (po podłodze) I piętro - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

769 900 zł147 m² 5 250,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

310 000 zł56 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje z balkonem budynku z dwiema windami Lubin - Przylesie. Nieruchomość o pow. 50,7m 2 wyróżnia się atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń którego atutem są dwa duże przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 100 zł44 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe W budynku Z windą I miejscem W garażu podziemnym Położone przy ul. Krzemienieckiej w Lubinie, wykończone i wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

720 000 zł64 m² 11 180,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przestronny w pełni rozkładowy apartament w budynku od dewelopera urbex - fabian. Budynek skrajny, znajdujący się najbliżej Rodzinnego Parku Linowego i Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni 43 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Zalesie,Lubin

639 999 zł74 m² 8 683,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje - I piętro - ul. Stanisławowska - Lubin. Nieruchomość o powierzchni 73,7 m 2 + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Idealna propozycja pod dla rodzin jak też pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 300 zł74 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje na wynajem z miejscem postojowym. Lubin-osiedle Zalesie. Mieszkanie o pow. 73,7 m 2 , częściowo umeblowane, z balkonem, położone na I piętrze. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

USTRONIE,Lubin

416 415 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku osiedle ustronie III w Lubinie na I piętrze z windą w stanie deweloperskim o pow. 48,99 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Zalesie,Lubin

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament bezczynszowy na Zalesiu. Do dyspozycji miejsce postojowe oraz działka. Powierzchnia mieszkalna 80 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: parter: pomieszczenie gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

229 000 zł35 m² 6 490,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, lubin, centrum - 229 tys. zł Mieszkanie o powierzchni 35,24 m , usytuowane w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

USTRONIE,Lubin

1 500 zł65 m² 23,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 3-pokojowego - Ustronie, ul. Kamienna, lubin Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,91 m , położone na I piętrze w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Polne,Lubin

715 000 zł98 m² 7 288,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i komórką lokatorską - Stary Lubin Nieruchomość w świetnej lokalizacji, z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni na antresoli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Zalesie,Lubin

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy przestronny 3 pokojowy Apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 89,66m2 + poddasze 72m2 ( po podłodze) + garaż 12m2 + taras 15m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie w świetnej lokalizacji - 66 m2 z klimatyzacją Mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu w Lubinie, piękna i cicha okolica w pobliżu Park Leśny, medicus, Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

599 000 zł73 m² 8 221,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w nowym budynku - Lubin os. Przylesie Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m , położone na I piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

559 000 zł74 m² 7 568,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: apartamenty Kochanowskiego w Lubinie to nowoczesny budynek mieszkalny w centralnej części miasta, w pobliżu ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Stary Lubin,Lubin

514 000 zł54 m² 9 448,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania bezczynszowe - Stary Lubin Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Stary Lubin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

440 000 zł57 m² 7 773,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 49,3 m2 (+2 balkony 7,35 m2) na 3 piętrze, w nowym budownictwie z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 300 zł36 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokoje w Lubinie ul. Wójta Henryka. Do wynajęcia umeblowane i wyposażone w agd mieszkanie o pow. 36m 2, położone na II piętrze w kamienicy, nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

349 000 zł52 m² 6 698,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Lubin - Ustronie Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie ,z nową zabudową kuchenną wraz ze sprzętem agd oraz dużymi szafami wnękowymi w przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Małomice,Lubin

4 500 zł137 m² 32,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowy apartament 137,20 m 2 przy ul. Komara - z garażem. Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni 137,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Przylesie,Lubin

449 000 zł49 m² 9 113,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezczynszowe mieszkanie przy ul. Kwiatowej z dwoma balkonami oraz dwoma miejscami postojowymi tj. na samochód i na motocykl Idealne miejsce dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

510 000 zł68 m² 7 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po kapitalnym remoncie, i piętro, lubin - Przylesie Rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,18 m w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lubin

Przylesie,Lubin

298 000 zł27 m² 10 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka przy ul. Kwiatowej, z balkonem oraz miejscem postojowym bezczynszowa Mieszkanie o powierzchni 27,37m , położone na I piętrze w nowym budynku z windą. Niskie koszty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij