dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

419 000 zł54 m² 7 744,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność- dostępna tylko W naszym biurze nie przegap okazji - oferta bez prowizji! umów się na prezentację już dziś! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 51,00 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

319 700 zł39 m² 8 197,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*rezerwacja* Oferuje piękne w pełni wyremontowane mieszkanie z balkonem w samym centrum Lubina. Mieszkanie o powierzchni 39m2 z balkonem. Świetnie skomunikowana, spokojna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

664 000 zł122 m² 5 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie po remoncie 4 pokojowe w Lubinie w kamienicy na II piętrze. Dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 107 m2. Dodatkowo do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

644 000 zł72 m² 8 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 72m2 , dwupoziomowe na Starym Lubinie w nowym budownictwie. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras 11m2 oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

399 000 zł57 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie z balkonem zlokalizowane na 4 piętrze w bloku IV piętrowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Ustronie IV - z ładnym widokiem na panoramę terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

209 000 zł28 m² 7 472,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam w ofercie przytulna kawalerka znajdująca się na osiedlu Staszica, ul Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w tym samym budynku co spółdzielnia mieszkaniowa im St.Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł50 m² 5 566,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój, usytuowane na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym po przeprowadzonej termomodernizacji. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

355 000 zł52 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,1 m2 na parterze z balkonem w Lubinie ul. Kamienna ustronie Nieruchomość składa się z jasnej kuchni z meblami w zabudowie z agd, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

275 000 zł51 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o pow. 50,60 m2 na Przylesiu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. W skład mieszkania wchodzą: -3 Pokoje -przedpokój -widna kuchnia -łazienka -toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Przylesie,Lubin

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Praktyczne, wygodne mieszkanie do zamieszkania od zaraz, dwa pokoje z otwartą kuchnią. Wysoki parter.Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

299 000 zł56 m² 5 321,23 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje- osiedle Polne- lubina. Mieszkanie o pow. 56,19 m 2 , w pełni rozkładowe, z pięknym widokiem. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Oto idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

159 000 zł26 m² 6 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w stanie deweloperskim Lubin - Centrum Nieruchomość do własnej aranżacji idealna zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i pod inwestycję.Na podłogach znajduje się wylewka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

660 000 zł86 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Jasne bardzo przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 86,24 m2 usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

375 000 zł60 m² 6 281,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na osiedlu Polne 2piętro w Lubinie. Dwustronne mieszkanie o pow. 59,7 m2 zostało przebudowane stylowo zaaranżowane. Przestronne pomieszczenia i spójna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Lubina. Mieszkanie zlokalizowanie w Lubinie na ul. Paderewskiego, na II piętrze. W skład nieruchomości o powierzchni 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Lubin,dolnośląskie

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie. Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym standardzie, w stylu industrialnym Niedaleko znajdują się sklepy ogólnospożywcze, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 7 994,65 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum miasta, po generalnym remoncie w 2023. Meble w zabudowie. Zabudowana szafa, wymiana instalacji elektrycznej. Nowe drzwi w lokalu i wejsciowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

319 000 zł53 m² 6 034,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem Przylesie Mieszkanie o pow. 52,86 m 2 , położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji. Bezpłatne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Zalesie,Lubin

555 000 zł62 m² 8 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania w pełni komfortowe mieszkanie 3- pokojowe, w Lubinie na osiedlu Zalesie Mieszkanie bezczynszowe w niskim bloku z windą składające się z salonu z eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Lubin,dolnośląskie

319 900 zł53 m² 6 051,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Leśnej. Nieruchomość o powierzchni 52,86 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

449 000 zł65 m² 6 950,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje z balkonem parter, lubin - Ustronie IV. Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,6m 2 , idealne dla rodziny. Wysokie pomieszczenia (2,54 m 2 ) dodają przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

245 000 zł44 m² 5 530,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Paderewskiego. Na powierzchni 44,30 m.kw rozmieszczono: widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł47 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Topolowej. Nieruchomość o powierzchni 47,20 m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon typu loggia, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł64 m² 6 356,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64,50 m2 w Lubinie przy ulicy Wierzbowej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Przylesie,Lubin

382 000 zł54 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam , mam do sprzedania nasze mieszkanie własnościowe w bloku z nową windą na 7 piętrze. Blok jest po termomodernizacji oraz po remoncie klatki schodowej , windy oraz pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Lubin

265 000 zł39 m² 6 812,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m.kw położone na 3 piętrze w bloku IV piętrowym. Pokój stołowy z widokiem na zieleń, bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

185 000 zł35 m² 5 249,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje - Lubin, ul. Skłodowskiej. Nieruchomość o pow. 35,24 m 2 składa się z pokoju dziennego ( 15m 2 ), sypialni (9,2 m 2 ), kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

250 000 zł48 m² 5 219,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie,1 piętro, balkon. Nieruchomość o pow.47,9 m2 położona jest na 1 piętrze ,w wieżowcu przy ul. Mickiewicza. Układ lokalu: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Ustronie III,Lubin

374 500 zł57 m² 6 570,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Przylesie,Lubin

335 000 zł57 m² 5 866,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje z balkonem Przylesie ul. Sokola Mieszkanie o pow. 57,1 m 2 , położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu w budynku 8 piętrowym z windą po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

565 900 zł64 m² 8 849,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przylesie! Bezczynszowe duże trzy pokojowe mieszkanie na ulicy Kwiatowej o powierzchni 63,95. Jeśli chcesz być posiadaczem komfortowego trzy pokojowego słonecznego mieszkania na ulicy Kwiatowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Przylesie,Lubin

399 900 zł54 m² 7 446,93 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne z klimatyzacją 2 pokoje z dwoma balkonami o powierzchni 53,7m z Pięknym widokiem zza okna Mieszkanie umeblowane pod klucz. Wchodzisz z walizką i mieszkasz. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

565 900 zł64 m² 8 849,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł36 m² 5 606,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35,67 m2 w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość położona jest na 7 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

298 000 zł48 m² 6 221,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem po remoncie, lubin - Centrum Nieruchomość o pow. 46,73 m 2 w budynku z windą, atrakcyjny rozkład pomieszczeń, w sypialni oraz przedpokoju znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

695 000 zł88 m² 7 897,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 88m2, powierzchnia użytkowa 75m2+ poddasze o powierzchni 13m2 z możliwością połączenia go z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane wraz ze sprzętem agd. Idealne jako lokata kapitału. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

465 000 zł62 m² 7 480,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje 62,16 m 2 bezczynszowe na ustroniu III czynsz dla zarządcy tylko 231 zł Parter w budynku trzypiętrowym Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem oraz klimatyzacją wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Przylesie,Lubin

440 000 zł38 m² 11 488,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie, wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 38,28 m2 + balkon (8,01 m2), zlokalizowane w nowowybudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym (osiedle Platinum),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe (52,5m+piwnica) w Lubinie na Przylesiu, piętro 4. Lokal jest świeżo po remoncie, który obejmował Całkowicie nowa instalacja elektryczna, 150.