dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

310 000 zł73 m² 4 246,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy 4 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie podwyższonym parterze czteropiętrowego bloku w centrum Lubina. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z przestronnego i jasnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

285 000 zł51 m² 5 566,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,1m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest dwustronne z balkonem. Okna pcv, na ścianach gładź, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2, położone na 3-piętrze w bloku 4-pietrowym. Budynek ocieplony, po termomodernizacji. Okolice centrum miasta (nie Mickiewicza) niedaleko jest żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

462 000 zł64 m² 7 230,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie na os. Ustronie IV po generalnym remoncie, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 63,9m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Polne,Lubin

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność. Klucze w biurze. Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie bezczynszowe na os.Polne. Powierzchnia nieruchomości to 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

209 000 zł44 m² 4 717,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej Serdecznie polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,3 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

280 000 zł54 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 53,9m2 na osiedlu Przylesie składa się z 3 pokoi Łazienki wc Jasnej Kuchni Przedpokoju balkonu Mieszkanie umeblowane : meble w pokojach, przedpokoju, łazience oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Centrum,Lubin

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie w samym centrum Lubina przy ul. Armii Krajowej, dwa pokoje, łazienka, kuchnia, powierzchnia 43 m2. Naprzeciwko Centrum Kultury muza, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

269 000 zł48 m² 5 569,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, centrum - ul. M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie w budynku przystosowanym dla osób starszych, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ze względu na dostęp do windy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 52,2 m 2 ustronie IV parter Lokal w budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla Mieszkanie sprzedawane z całym umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Powierzchnia: 35 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: parter w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji Stan techniczny: mieszkanie jest w pełni umeblowane i w dobrym stanie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

USTRONIE,Lubin

229 000 zł37 m² 6 195,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 - pokojowe z dużym balkonem os. Ustronie III Mieszkanie zlokalizowane w budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla przy cichej, wewnętrznej , osiedlowej ulicy blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

280 000 zł57 m² 4 903,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, pow. 57,10 M 2 os. Przylesie Mieszkanie w doskonałej lokalizacji (duży parking przed budynkiem) położone na IV piętrze w budynku IV piętrowym , składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

289 000 zł60 m² 4 784,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na os. Polnym. Lokal o powierzchni 60,60m2 mieści się na 1. pietrze w wieżowcu na ul. Leszczynowej. Składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

109 000 zł24 m² 4 610,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogródkiem i garażem, które może pełnić również funkcje lokalu użytkowego. To doskonała inwestycja z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Lubin

210 000 zł48 m² 4 384,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mickiewicza. Na powierzchnię 47,90 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygady Legionów

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta biura nieruchomości Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego mieszkania położonego w atrakcyjnej dzielnicy Lubina tuż przy Cuprum Arena. Lokal posiada 47 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Centrum,Lubin

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 54,4 m2 położona jest na czwartym piętrze przy ul. Kilińskiego. Tylko U nas:) Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem na balkon, - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Stary Lubin,Lubin

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji od kupującego. Oferta na wyłączność. Mieszkania inwestycyjne W topowej lokalizacji W zrewitalizwowanej zabytkowej kamienicy Z początku XX wieku. Wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygady Legionów

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

199 000 zł37 m² 5 349,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wzeszłym rok został wymieniony piec gazowy na nowy. W mieszkaniu pozostaje meble kuchenne w raz ze sprzętem (okap, płyta gazowa, piekarnik, lodówka pod zabudowę). W łazience pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

239 000 zł48 m² 4 989,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - pow. 47,90 m 2 Centrum Jasne, słoneczne mieszkanie położone na II piętrze w Centrum Lubina w budynku z windą. Dogodna lokalizacja, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Centrum,Lubin

280 000 zł63 m² 4 430,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku cztero-piętrowym przy ulicy Kilińskiego. Na powierzchnię 63,20 m.kw rozmieszczono widną kuchnię, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

255 000 zł54 m² 4 730,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53,90 m2, na X piętrze XI piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Stary Lubin,Lubin

389 000 zł54 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

334 000 zł68 m² 4 897,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Przylesie - po remoncie Mieszkanie klimatyzowane , rozkładowe, jasne i funkcjonalne, w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty i gotowe do wprowadzenia. Ulica Sokola. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

269 000 zł54 m² 4 990,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 53,90 m2, na X piętrze XI piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

240 000 zł37 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 37,20 m 2, w skład którego wchodzą: 2 pokoje, przedpokój, jasna, osobna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

249 977 zł33 m² 7 575,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż piękne mieszkanie na osiedlu Przylesie Mieszkanie dwupokojowe z balkonem Powierzchnia 33m piętro 4/6 z windą Mieszkanie po remoncie. Nowa kuchnia w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Centrum,Lubin

357 420 zł63 m² 5 646,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 1-piętro o powierzchni 63,30 m2 na osiedlu Ustronie II ul. Jaśminowa super lokalizacja w Lubinie. Mieszkanie przestronne rozkładowe składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

279 000 zł54 m² 5 176,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lubina okolice Muzy , lokal składający się z trzech rozkładowych pokoi wraz z balkonem , usytuowany na 3 piętrze bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

185 000 zł35 m² 5 255,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w biurze prospace Opis Nowa niższa Cena! 185.000,00 zł Na powierzchni 35,20 m2 rozmieszczono: dwa przytulne pokoje wraz z umeblowaniem, łazienkę, kuchnię oraz przedpokój, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Centrum,Lubin

185 000 zł35 m² 5 225,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,40 mkw, położone na 4 piętrze w bloku IV piętrowym. Nie posiada balkonu. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie ul. Perłowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Centrum,Lubin

282 700 zł62 m² 4 559,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam prywatnie mieszkanie 3-pokojowe (możliwość wydzielenia 4 pokoi - powrót do pierwotnego układu) w Centrum Lubina, o powierzchni użytkowej 64 m2 z balkonem francuskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

219 000 zł37 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - II piętro - Lubin - ul. Paderewskiego. Mieszkanie o pow. 37,2 m 2 składające się z dwóch osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni i przedpokoju. Do mieszkania przypisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w Lubinie przy ul. Reymonta w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z : - salonu -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 68 m2 w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Pawiej w Lubinie. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju dziennego - 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

USTRONIE,Lubin

350 000 zł62 m² 5 617,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Ustronie IV. Na powierzchnię 62,31 m.kw rozmieszczono: KUCHNIĘ z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Lubinie ( osiedle Małomice) o pow. 75m2, 3 pokojowe na parterze z tarasem o pow. około 40m2 w budynku I- piętrowym. Nieruchomość sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, USTRONIE

USTRONIE,Lubin

215 000 zł42 m² 5 132,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na osiedlu Ustronie. M ieszkanie o pow. 41,89 m2 , środkowe, w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na tereny zielone, w budynku po termomodernizacji, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bieszczadzka

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

162 000 zł27 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 27m2 , położoną w doskonałej lokalizacji miasta Lubin. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz komórki lokatorskiej.