dowolna

Mieszkania Lubin – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 ogłoszeń

236 900 zł36,80 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie , znajdujące się w centrum Lubina. Mieszkanie posiada dogodny układ, znajduje się na VI piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,50 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe klimatyczne, bardzo czyste mieszkanie gotowe do zamieszkania W skład mieszania wchodzi: - 2 pokoje - 1 kuchnia - 1 łazienka z wc Czynsz zaledwie 420 zł Wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,85 m² 7 730,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,85 m , zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z windą na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł65,70 m² 6 316,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,20 m² 5 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica ORLA o pow. 57,1m2 + loggia + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

672 090 zł78,15 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Leśne Widoki to nowoczesny kompleks składający się z 6 budynków, w których znajduje się łącznie 12 mieszkań dwupoziomowych. Każde z mieszkań oferuje przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2pokoje wraz z kuchnią ,balkonem oraz piwnicą Mieszkanie jestkompletnie umeblowane do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,55 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   Mieszkanie 2 pokoje / Od zaraz /ustronie IV Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Lubinie na ul Kamiennej na Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,90 m² 5 931,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Ustronie IV Mieszkanie o powierzchni 63,90 m znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ , który sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77,18 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Całkowicie bezczynszowy apartament z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy, jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 656 zł60,87 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 60,87 m2, sprzedam, 535656 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem, po remoncie, w Centrum Lubina, przy ul. Cedyńskiej Klucze w Biurze cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie 42m2 w centrum miasta. Po generalnym remoncie nie używane. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia, balkon. Umeblowane dostępne od ręki. Wynajem na 12mcy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje opiekę biura! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m, położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Budowniczych w Lubinie w wygodnej, dobrze skomunikowanej części miasta, z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 249 zł54,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 54,41 m2, sprzedam, 484249 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,25 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do wprowadzenia 2- pokojowe mieszkanie w lubinie. Nieruchomość o pow. 47,25 m2 składa się z : - dużego ustawnego umeblowanego salonu z klasycznym wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54,03 m² 11 456,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Os. Zalesie bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,03m2 + 16,8m2 tarasu. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,20 m² 6 789,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,20 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,87 m2 w świetnej lokalizacji! Koniecznie zapoznaj się z opisem ogłoszenia! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3 z balkonem / parter / 51 m2. Lokalizacja ul.Cedrowa os. Polne /lubin Cena sprzedaży 459 000 zł. W cenie meble /stała zabudowa plus sprzęt agd. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,20 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. 37,20 m2- świetna lokalizacja, wszystko pod ręką! ul. Paderewskieg o Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,50 m² 6 534,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,20 m2 plus piwnica 3,30 m2 położona na pierwszym piętrze przy ul.Topolowej. Układ lokalu: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł48,30 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,3 m (wraz z pomieszczeniem przynależnym), położone w Lubinie przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,30 m2 składa się z 4 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,30 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z windą - Lubin, ul. Orla Klucze w Biurze nie szukaj dalej - oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 71 m2 Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,63 m² 6 460,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!1 3-pokojowe mieszkanie po remoncie| os. Polne | Lubin | 52,63 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

DO sprzedaży segment W zabudowie szeregowej W lubinie, oś. Stary Lubin o pow. użytkowej 88,04 m2 ( powierzchnia całkowita 105m2) + miejsce postojowe + działka. Charakterystyka: parter.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 45,76 m2, 3 pokoje, 2 piętro, lubin, centrum, sprzedaż. Idealna oferta dla pary bądź rodziny. Największym atutem jest lokalizacja i położenie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł56,19 m² 6 211,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,19 m , usytuowane na 7. piętrze w bloku z windą. Lokal jest zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł41,50 m² 7 951,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie idealne na start lub jako lokata kapitału ponieważ jest już w pełni wyposażone wszystko oprócz telewizora zostaje w cenie. Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na wynajem położone w Lubinie przy ulicy Tysiąclecia na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 690 zł54,41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,41 m , zlokalizowane w nowym bloku w Lubinie. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem.