Mieszkanie, ul. Mickiewicza
Mickiewicza, Lubin, dolnośląskie
- 220 000 zł
- 35,20 m²
- 6 250 zł/m²
Ewelina Habel
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mickiewicza
Mickiewicza, Lubin, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mickiewicza
Zaktualizowane: 13 maja 2026
220 000 zł 35,20 m² 6 250 zł/m²
3/4
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 220 000 zł (6 250 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: inna
- Charakterystyka mieszkania: 35,20 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Media: ogrzewanie: inne
- Źródło: biuro nieruchomości: Onyx House, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 21
Lokalizacja
- Adres: Mickiewicza, Lubin, lubiński, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 35,2 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki, salonu oraz sypialni. Mieszkanie wymaga remontu, jednak zostały już wymienione okna, zakupiono nowy junkers, oraz wymiana centralnego ogrzewania.
Mieszkanie jest dobrze rozplanowane, co daje poczucie przestrzeni mimo niewielkiej ilości metrów. (...)
789 854...
789 854 340