dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lubin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

289 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

289 ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

480 000 zł46,50 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż w nowym budownictwie apartament 2 pokojowy przy ul. Jana Pawła II. Powierzchnia mieszkania 46,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 131 zł58,91 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

373 445 zł39,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,31 m2 m , położone na pierwszym piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem ,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,70 m² 7 118,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Małomickiej. Nieruchomość o powierzchni 59,70 m2 składa się z otwartej strefy dziennej,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 5. piętrze w bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł36,80 m² 6 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość o powierzchni 41 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu , - Sypialni , -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Lubinie - Osiedlu Polnym. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 643 zł61,87 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,87 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Malachitowej w Lubinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,10 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,10 m, zlokalizowane w centrum Lubina przy ul. Cedyńskiej, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni wyposażona kawalerka, gotowiec pod wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro ul. Cedyńska Lubin. W zeszłym roku wymieniono kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54,14 m² 6 557,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,14 m , położone na 8 piętrze zadbanego wieżowca przy ul. Jastrzębiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,27 m² 6 283,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na przedostatniej kondygnacji na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. W okolicy przy budynku mieszkalnym parking miejski, przedszkole i szkoła, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 35,2 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe | 35,5 m | Pierwsze piętro | Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,26 m² 6 974,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie w ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł55 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z antresolą | design, przestrzeń i światło | Centrum Lubina Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle standardowych układów i daje coś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 216 zł70,88 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie III w Lubinie na IV piętrze w stanie deweloperskim o pow. 70,88 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł79,80 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje / 2 balkony Mieszkanie do własnej aranżacji 2 piętro blok czteropiętrowy Lokalizacja: lubin ul Mickiewicza Na powierzchni 79,8 m2 rozmieszczono 4 odrębne pokoje, widną przestronną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,33 m² 5 840,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność; dostępna tylko W naszym biurze. Sprzedaż Z pełnym wyposażeniem! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,1m2, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł44,30 m² 6 501,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,3 m2, położone na 4. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest wyjątkowo przytulne, czyste i gotowe na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 281 zł53,29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł65 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ulicy Jaworowej w Lubinie, na osiedlu Polne. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,30 m² 6 546,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,08 m² 7 290,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie o powierzchni 53,08 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,10 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, pierwsze piętro, 62,1 m2, sprzedam, 459 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Reymonta ( Ustronie IV) w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na 3 piętrze (w budynku nie ma windy): przestronny przedpokój 2 osobne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,80 m² 5 501,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe zlokalizowane w budynku 3-y kondygnacyjnym , dwu klatkowym na iip. przy ul.Kościuszki w Lubinie. Lokal o powierzchni 51.80m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,80 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W bloku parter Mieszkanie o pow. 47,8 m 2 położone w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum Lubina tuż obok Rynku, w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Południowe światło, prestiż i perfekcja - wyjątkowe 3 pokoje na Ustroniu Zakochasz się od pierwszego kroku - luksusowe, jasne mieszkanie z balkonem Jeśli marzysz o miejscu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem, po remoncie, w Centrum Lubina, przy ul. Cedyńskiej Klucze w Biurze cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,30 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z windą - Lubin, ul. Orla Klucze w Biurze nie szukaj dalej - oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wójta Henryka

Lubin,dolnośląskie

145 000 zł35,43 m² 4 092,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Lubina gdzie nie ma problemu z miejscem parkingowym. Ulica Wójta Henryka W skład mieszkania wchodzi: - pokój , duży.