dowolna

Mieszkania w centrum Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

242 000 zł36 m² 6 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 2 piętrze: - salon - sypialnia z dużą szafą w zabudowie - oddzielna kuchnia (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,04 m² 7 658,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,05 m na parterze Lubin - Centrum Komfortowo wykończona nieruchomość po kapitalnym remoncie, idealna zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40,06 m² 9 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze centrum miasta Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 mieszkania bezczynszowe zlokalizowane w samym centrum Lubina ul. Rynek. Nieruchomości usytuowane z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł51,80 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,98 m² 6 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest zadbany, cichy i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętorwym na oś. Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,44 m² 9 757,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena za mieszkanie Nowa cena za mieszkanie Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 45,76 m z balkonem i piwnicą w centrum Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na II piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,40 m² 9 365,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W nowym budownictwie bezczynszowe stary lubin Komfortowy, dwupokojowy apartament, w pełni wyposażony. meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem agd w salonie duża sofa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 45,76 m2, 3 pokoje, 2 piętro, lubin, centrum, sprzedaż. Idealna oferta dla pary bądź rodziny. Największym atutem jest lokalizacja i położenie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,53 m² 6 400,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w Centrum Mieszkanie pierwotnie z zabudowanym balkonem - istnieje możliwość powrotu do oryginalnego układu. IV piętro w bloku. Lokal po remoncie, położony niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33,20 m² 6 475,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z balkonem - Lubin, ul. Bankowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Bankowej. Mieszkanie posiada: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł60,40 m² 6 009,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe 60,6 m | centrum Lubina | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w ścisłym centrum Lubina. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

DO sprzedaży segment W zabudowie szeregowej W lubinie, oś. Stary Lubin o pow. użytkowej 88,04 m2 ( powierzchnia całkowita 105m2) + miejsce postojowe + działka. Charakterystyka: parter.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,80 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W bloku parter Mieszkanie o pow. 47,8 m 2 położone w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum Lubina tuż obok Rynku, w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum Lubina. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80,20 m² 9 975,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m 2 składający się z : przestronnej , bo o pow. aż 39 m 2 części dziennej w skład.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,70 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Polne, ul. Modrzewiowa na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Mieszkanie o powierzchni 63,7m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,90 m² 5 931,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Ustronie IV Mieszkanie o powierzchni 63,90 m znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ , który sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51,90 m² 50,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie w nowym apartamentowcu + miejsce postojowe. Lubin - ul. Bema Do wynajęcia stylowo urządzone mieszkanie o pow. 51,90 m 2 składające się z: jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,30 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 41,30 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na Przylesiu. Lokal z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, dającym spore możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2, w centrum Lubina. Komfortowe mieszkanie - bardzo dobry standard. Położone na parterze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy Lubina? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,90 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą o powierzchni 46,9 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł47,50 m² 8 252,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie dwu pokojowe w centrum Lubina. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Niepodległości utrzymana w elegancji, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na wynajem położone w Lubinie przy ulicy Tysiąclecia na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,60 m² 8 264,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym, funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Oto wyjątkowa propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,80 m² 6 117,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hit! Kompaktowe 2 pokoje na 2 piętrze w najlepszej lokalizacji w Lubinie przy ck Muza Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

551 660 zł52,54 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na osiedlu premium w Lubinie Oferujemy Państwu do sprzedaży bezczynszowy nowoczesny apartament 3 pokojowy z Balkonem - prestiż, komfort i bliskość natury. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, lubin, centrum, sprzedam Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,23m2 + balkon + piwnica, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym w Centrum Lubina na ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.