dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Lubin - Oferty sprzedaży i najmu

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Lubin

349 000 zł43 m² 8 205,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,53 m , 1. piętro, z balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

360 000 zł61 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje 60,6 m 2 - os. Polne, lubin ul. Leszczynowa Mieszkanie zlokalizowane przy cichej, osiedlowej ulicy. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest duża ilość miejsc parkingowych przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe,z ksiegą wieczysta,bez obciążen. Niski koszt .Czynsz z ogrzewaniem 391 zl m-c Jest gdzies taniej w Lubinie ? Tzw dawniej M-3 czyli maly pokoik ,duzy dzienny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

540 000 zł76 m² 7 094,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,11 m (pow. użytkowa 67,3 m ) położone na II piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Ustronie III,Lubin

308 000 zł47 m² 6 486,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Domplus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wysoki parter w bloku 4- piętrowym o powierzchni około 47,87 m2 położone przy ulicy Gwarków w Lubinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 572,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | Oszklony Balkon | Poniżej 5 tys. zł/m2 | Bez prowizji Sprzedam 3-pokojowe ciepłe i funkcjonalne mieszkanie z balkonem w Lubinie o powierzchni 47,9 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Lubin,dolnośląskie

405 000 zł50 m² 8 132,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. W bloku jedno-klatkowym. Wyremontowane (w tym nowa hydraulika i elektryka) , duzo miejsca do przechowywania (szafy w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zalesie,Lubin

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament z tarasem w stanie deweloperskim Powierzchnia 89,66 m2 i poddasze 72 m2 (po podłodze) I piętro - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

339 000 zł46 m² 7 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bez prowizji- tylko W naszym biurze! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,5 m w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Przylesie, ul. Orla w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brygady Legionów

Centrum,Lubin

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centrum, położone przy skwerku i placu zabaw, który widoczny jest z salonu. Lokal położony jest blisko galerii cuprum, szkoły i basenu nr7, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

310 000 zł56 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje z balkonem budynku z dwiema windami Lubin - Przylesie. Nieruchomość o pow. 50,7m 2 wyróżnia się atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń którego atutem są dwa duże przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 mkw z balkonem w Centrum Lubina. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balkon oraz wejściem do kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

369 000 zł56 m² 6 534,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3 pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Lubinie przy ul. Mickiewicza. Spokojna ulica, miejsca parkingowe przed blokiem ogólno-dostępne. W pobliżu znajdują się sklepy, gastronomia, plac zabaw. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Polne,Lubin

635 000 zł61 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania na parterze, bez barier architektonicznych to zapraszamy. Lokalizacja > Lubin, ul. Parkowa Powierzchnia 60,76 m2. Cena - 650000 zł do negocjacji Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł56 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kruczej. Nieruchomość o powierzchni 55,80 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarków

Ustronie III,Lubin

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 na 4 piętrze, położone na spokojnym osiedlu Ustronie III, przy ul Gwarków. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

510 000 zł68 m² 7 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Orlej. Nieruchomość o powierzchni 68,18 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Lubin,dolnośląskie

275 000 zł57 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Wroniej. Nieruchomość o powierzchni 57,20 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

336 000 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe na 7 pietrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon z pięknym widokiem. Mieszkanie ma bardzo fajny i praktyczny rozkład. Okna sa plastikowe, nowe reszta do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

358 000 zł50 m² 7 089,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Sportowej. Nieruchomość o powierzchni 50,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Ustronie IV,Lubin

380 000 zł63 m² 6 041,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Ustronie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie , gładzie na ścianach , panele i terakota na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustronie III,Lubin

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 3-piętrze w bloku 4- piętrowym o powierzchni około 45 m2 położone przy ulicy Budowniczych lgom w Lubinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Lubina przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zwycięstwa,Lubin

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Lubin, ul. Paderewskiego Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Polne,Lubin

485 000 zł65 m² 7 507,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Witam oferuję do sprzedania 3 pokojowe,dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w Lubinie na ul. Grabowej, o powierzchni 64,6m2. Lokal składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

365 000 zł61 m² 6 023,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże ,3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Polne w Lubinie. Nieruchomość o pow. 60,6 m2 zlokalizowana jest w Lubinie przy ul.Leszczynowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

330 000 zł53 m² 6 274,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje, os. Polne - 52,59 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,59 m , położone na X piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Zalesie,Lubin

695 000 zł70 m² 9 858,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam mam do sprzedania bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie 70,50m własnościowe na Zalesiu w Lubinie na piętrze 2 o wysokim standardzie, które posiada dwie łazienki oraz kuchnie. Do bloku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

399 000 zł54 m² 7 375,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z balkonem os. Przylesie - pow. 54,10 M 2 Mieszkanie w doskonałej lokalizacji (duży parking przed budynkiem) położone na III piętrze w budynku IV piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

310 000 zł54 m² 5 751,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Przylesie wysoki parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne. Ulica Orla. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach gładzie , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł54 m² 6 654,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Wroniej. Nieruchomość o powierzchni 54,10 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Ustronie IV,Lubin

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie dwustronne o wysokim standardzie wykończenia znajdujące się na trzeciej kondygnacji budynku czteropiętrowego. Składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

440 000 zł51 m² 8 678,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Domplus Nieruchomości: przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. około 50,70 m2 mieszczącego się na 2-piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

369 000 zł49 m² 7 515,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje z balkonem i dużą piwnicą Lubin Ustronie IV Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń , wysoką jakością wykończenia co sprawia, że jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

385 000 zł63 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Polnym 3 pokoje 62,7 m + spora piwnica. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety. Mieszkanie jest po częściowym remoncie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Przylesie,Lubin

474 700 zł58 m² 8 184,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, z dużym balkonem! Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych wydatków na remonty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Polne,Lubin

399 000 zł50 m² 7 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kancelaria Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą w spokojnej i zielonej części Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Przylesie,Lubin

462 000 zł52 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Kancelaria Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 4-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane w zielonej i dobrze skomunikowanej części Lubina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

385 000 zł56 m² 6 817,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

405 000 zł54 m² 7 513,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane w spokojnej części Lubina. Nieruchomość mieści się na 7. piętrze.