dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lubin - Lista ofert

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

278 000 zł39 m² 7 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Lubinie, 39 m , II piętro.Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych kosztów i remontów? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł56 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kruczej. Nieruchomość o powierzchni 55,80 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Lubin,dolnośląskie

388 000 zł54 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m , położone w Lubinie przy ul. Szkolnej. Lokal znajduje się w niskim bloku w otoczeniu zieleni i ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

409 000 zł57 m² 7 186,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie z balkonem - Lubin os. Przylesie Rozkładowe, dwustronne mieszkanie w pełni klimatyzowane o powierzchni 51,6 m ,wykończone, gotowe do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

315 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,4m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Pawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

358 000 zł50 m² 7 089,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 50,5 m2 | Wysoki parter | Balkon | Os. Przylesie - Lubin Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m2, zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

245 000 zł36 m² 6 843,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie położone w Lubinie przy ul. Mickiewicza, na szóstym piętrze bloku z windą. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki z wc, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52 m2 | Po generalnym remoncie | Osiedle Polne Piwnica + pomieszczenie gospodarcze | 8. piętro | Winda Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Przylesie,Lubin

285 000 zł52 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, w sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Przylesie przy ulicy Sportowej w bloku. Sąsiedztwo miłe i spokojne, klatka czysta i zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

339 000 zł58 m² 5 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica ORLA o pow. 57,1m2 + loggia + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarków

Ustronie III,Lubin

419 000 zł61 m² 6 888,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 na 4 piętrze, położone na spokojnym osiedlu Ustronie III, przy ul Gwarków. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Staszica,Lubin

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Stycznia 2026r. Umowa najmu okazjonalnego Do wynajęcia 2 pokojow e mieszanie przy ulicy Mickiewicza w Lubinie. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku cztero-piętrowym bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

330 000 zł50 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Staszica,Lubin

169 000 zł27 m² 6 313,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na II piętrze -lubin ul. Mickiewicza. Mieszkanie o pow. 26,77 m 2 składa się z: - jednego pokoju , - kuchni, - przedpokoju, - łazienki z wc - po remoncie i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

510 000 zł68 m² 7 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Orlej. Nieruchomość o powierzchni 68,18 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Ustronie IV,Lubin

429 000 zł59 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Ustronie w Lubinie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,93 m , usytuowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jastrzębia

Przylesie,Lubin

395 000 zł68 m² 5 791,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Jastrzębiej o powierzchni użytkowej 68,5m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Polne,Lubin

280 000 zł56 m² 4 983 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na panoramę miasta - Lubin, ul. Topolowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,19 m , usytuowane na 9. piętrze wieżowca przy ul. Topolowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwika I

Centrum,Lubin

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, z zabudowaną loggią, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Księcia Ludwika I. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

315 000 zł46 m² 6 803,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Odrodzenia. Nieruchomość o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Centrum,Lubin

1 400 zł47 m² 29,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Lubina. Metraż: 47,03 m2. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, 2 dodatkowe mniejsze pokoje, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Lubin,dolnośląskie

275 000 zł57 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Wroniej. Nieruchomość o powierzchni 57,20 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

309 000 zł56 m² 5 537,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 32pokojowe, lubin, przylesie, krucza do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica Krucza o pow. 55,8m2 + duży balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł54 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie wynajmu prezentujemy Państwu mieszkanie położone w Lubinie przy ulicy Łużyckiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,90 m2 składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł64 m² 6 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Norwida. Nieruchomość o powierzchni 64,38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

USTRONIE,Lubin

416 415 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku osiedle ustronie III w Lubinie na I piętrze z windą w stanie deweloperskim o pow. 48,99 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - centrum Lubina! To mieszkanie zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnym układem! W 2024 roku przeszło generalny remont , podczas którego zadbano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

336 000 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe na 7 pietrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon z pięknym widokiem. Mieszkanie ma bardzo fajny i praktyczny rozkład. Okna sa plastikowe, nowe reszta do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł48 m² 5 972,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budowniczych lgom. Nieruchomość o powierzchni 48,39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

358 000 zł50 m² 7 089,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Sportowej. Nieruchomość o powierzchni 50,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w wieżowcu na oś. Przylesie , mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało wyposażone w nowe sprzęty agd , odstępne 1400 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

310 000 zł50 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem - Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,4 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

349 000 zł67 m² 5 195 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W bloku 2 piętro ustronie III Mieszkanie o pow. 60,9 m 2 plus piwnica 6,28 m 2 położone w świetnej lokalizacji na Ustroniu III, w budynku 4 piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustronie III,Lubin

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domplus Nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 3-piętrze w bloku 4- piętrowym o powierzchni około 45 m2 położone przy ulicy Budowniczych lgom w Lubinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedyńska

Centrum,Lubin

225 000 zł51 m² 4 377,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie ( z możliwością przrobienia na 3 pokojowe) w Lubinie na ul. Cedyńskiej o powierzchni użytkowej 49,2m2 + balkon + piwnica. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Polne,Lubin

330 000 zł50 m² 6 594,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na 4. ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie jest jasne i przestronne, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Polne,Lubin

310 000 zł56 m² 5 517 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

375 000 zł39 m² 9 590,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem I piętro, blok Lubin - Osiedle Ustronie IV Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa