dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lubin - Lista ofert

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł50,30 m² 8 747,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem oraz piwnicą przy ul. Norwida w Lubinie na parterze. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł35 m² 8 485,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po remoncie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku cena 300 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienica na przestrzeni lat przeszła modernizację : nowy dach, ocieplenie ścian oraz nowa izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie Z dobrą energią ul. Leszczynowa, lubin Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,20 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie łączy dwie kluczowe cechy: położenie w sąsiedztwie serca miasta oraz funkcjonalność niskiej kondygnacji. Lokalizacja pozwala na dotarcie do Galerii Cuprum, big Lubin czy rcs-u.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,09 m² 6 426,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubinie na osiedlu Polne - jednej z bardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lokalizacja - osiedle Polne Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,80 m² 6 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: samo serce lubina Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanym punkcie miasta - bezpośrednio naprzeciwko Kina Muza`. - wszystko pod ręką: zaledwie kilka kroków dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   Mieszkanie 2 - pokojowe 37,20 m2/ Gotowe do wprowadzenia Lubin Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,20 m2 usytuowane na 2 p./ 4 p.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65,10 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Lokalizacja to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,25 m² 5 518,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w samym Centrum miasta Lubina. Główne zalety nieruchomości: - mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, duże mieszkanie, w spokojnej, cichej klatce i przyjemnej okolicy. Cztery pokoje, łazienka z ubikacją, piwnica. Mieszkanie po wymianie grzejników, elektryki i hydrauliki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

364 000 zł54,10 m² 6 728,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54,1 m na parterze w bloku czteropiętrowym przy ul. Pawiej. Posiada 3 pokoje, balkon typu loggia oraz dużą piwnicę 4,61 m . Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,32 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia - Lubin, ul. Topolowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,44 m , położone na 2 piętrze w budynku po termomodernizacji na osiedlu Polne w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł53,18 m² 4 870,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji w samym centrum miasta w pobliżu ck Muza. Do każdego pomieszczenia wchodzi się oddzielnie. Salon Sypialnia Jasna oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,51 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bieszczadzkiej na osiedlu Świerczewskiego w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu , - Sypialni , -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 643 zł61,87 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,87 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Malachitowej w Lubinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem, po remoncie, w Centrum Lubina, przy ul. Cedyńskiej Klucze w Biurze cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

380 000 zł41,30 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z windą - Lubin, ul. Orla Klucze w Biurze nie szukaj dalej - oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,55 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do częściowego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł37,20 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Połączenie świeżo wymienionych instalacji miedzianych, nowoczesnego wykończenia i ścisłego centrum miasta sprawia, że jest to idealna propozycja inwestycyjna lub gotowe lokum na start. Na.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł40,95 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące pełną własność o powierzchni 40,95 m2, zlokalizowane w ocieplonym budynku z windą. Lokal wyróżnia się solidnym stanem technicznym oraz czystą.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł45,50 m² 8 747,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje po kapitalnym remoncie, ul. Jaśminowa, lubin Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m ,+ duża piwnica (5m 2 ) położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,60 m² 6 844,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Kruczej na osiedlu Przylesie. Lokalizacja idealnie skomunikowana z pozostałą infrastrukturą miasta, w okolicy liczne punktu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni wyposażona kawalerka, gotowiec pod wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro ul. Cedyńska Lubin. W zeszłym roku wymieniono kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,02 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu, ul. Leśna Powierzchnia mieszkania 55 m , składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 pokoi, przestronnej samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,59 m² 7 412,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,59 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku cena 255 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,80 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,8 położona na parterze w samym sercu miasta. Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe częściowo wyposażone mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie ul. Pawiej. Mieszkanie o powierzchni 68m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł50,40 m² 7 162,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym wieżowcu. Czysta klatką schodowa oraz pełna dostępność - dwie windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,42 m² 10 950,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna nowa cena! Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania - Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12. Bez barier typu schody - Idealne dla osób starszych, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł63,21 m² 6 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Fredry. Nieruchomość o powierzchni 63,21 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40,06 m² 9 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze centrum miasta Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 mieszkania bezczynszowe zlokalizowane w samym centrum Lubina ul. Rynek. Nieruchomości usytuowane z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4. piętrze 4-piętrowego budynku na spokojnym, rodzinnym osiedlu Ustronie IV. Posiada 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.