dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lubin - Lista ofert

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

400 000 zł40,06 m² 9 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze centrum miasta Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 mieszkania bezczynszowe zlokalizowane w samym centrum Lubina ul. Rynek. Nieruchomości usytuowane z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4. piętrze 4-piętrowego budynku na spokojnym, rodzinnym osiedlu Ustronie IV. Posiada 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,98 m² 6 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest zadbany, cichy i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Południowe światło, prestiż i perfekcja - wyjątkowe 3 pokoje na Ustroniu Zakochasz się od pierwszego kroku - luksusowe, jasne mieszkanie z balkonem Jeśli marzysz o miejscu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 736 zł54,48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie w Lubinie położone na I piętrze w stanie deweloperskim o pow. 54,48 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń, wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Lubin, os. Ustronie | 51,30 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,40 m² 7 870,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego Rezerwacja Nowa cena za mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 45,76 m z balkonem i piwnicą w centrum Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na II piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,40 m² 9 365,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W nowym budownictwie bezczynszowe stary lubin Komfortowy, dwupokojowy apartament, w pełni wyposażony. meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem agd w salonie duża sofa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu wyposażonym w windę, w centrum miasta. Lokal składa się z czterech w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 160 zł61,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,50 m2 składa się z salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł62 m² 31,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 20 czerwca Na wynajem wyjątkowo przestronne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Lubina - na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł46,10 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie - Lubin, ul. Adama Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80,20 m² 9 975,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m 2 składający się z : przestronnej , bo o pow. aż 39 m 2 części dziennej w skład.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie na II piętrze ul. Kilińskiego Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63.30m. Mieszkanie rozkładowe, stan mieszkania do odświeżenia lub remontu, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,90 m² 5 931,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem w Lubinie - os. Ustronie IV Mieszkanie o powierzchni 63,90 m znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ , który sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bloku, w Lubinie, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z: - salonu , -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 692 zł60,90 m² 9 896,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z ogrodem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,90 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą o powierzchni 46,9 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszej chwili robi wrażenie i sprawia, że czujesz się jak w domu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł47,50 m² 8 252,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie dwu pokojowe w centrum Lubina. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Niepodległości utrzymana w elegancji, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,73 m² 7 490,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Lubinie. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na wynajem położone w Lubinie przy ulicy Tysiąclecia na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Ustronie IV. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętorwym na oś. Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,60 m² 8 264,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym, funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Oto wyjątkowa propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł34,80 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, jasne mieszkanie po remoncie, w Lubinie, przy ul. Adama Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza, z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m 2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,33 m² 5 840,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej -oferta na wyłączność; dostępna tylko W naszym biurze. Sprzedaż Z pełnym wyposażeniem! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,1m2, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56,19 m² 7 919,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 56,19 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku z windą. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

551 660 zł52,54 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na osiedlu premium w Lubinie Oferujemy Państwu do sprzedaży bezczynszowy nowoczesny apartament 3 pokojowy z Balkonem - prestiż, komfort i bliskość natury. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, lubin, centrum, sprzedam Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,23m2 + balkon + piwnica, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym w Centrum Lubina na ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,90 m² 6 887,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili czujesz, że to może być Twój dom. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 216 zł70,88 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie III w Lubinie na IV piętrze w stanie deweloperskim o pow. 70,88 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij