dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Lubin - Lista ofert

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Rynek pierwotny

449 267 zł49,37 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak pcc | 0% prowizji dla biura Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł58 m² 4 481,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe mieszkanie z dużym garażem i ogrodem - Księginice k. Lubina Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Lubina - ul. Skłodowskiej Curie - przy szkole podstawowej nr 1. Mieszkanie o pow. 45,94m2 + balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,40 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje z balkonem - 1 piętro , Lubin - Przylesie Nieruchomość o pow. 32,4 m 2 , położona w budynku z windą, w pełni umeblowana - gotowa do zamieszkania lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2, w centrum Lubina. Komfortowe mieszkanie - bardzo dobry standard. Położone na parterze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,20 m² 5 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica ORLA o pow. 57,1m2 + loggia + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,40 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu mieszkanie dwupokojowe na parterze w niskim bloku przy ul. Kilińskiego. Okolica spokojna, w sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe (supermarkety Polo i biedronka),.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł58,20 m² 6 374,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie , w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu , - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,30 m² 7 365,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze przy ul. Staszica. Powierzchnia mieszkania 35,30 m2 składa się z pokoju dziennego, sypialni, samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,55 m² 8 274,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone w Lubinie na osiedlu Ustronie IV, na parterze w czteropiętrowym bloku. Dwustronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27,77 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka. Lokalizacja : Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m 2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł56,19 m² 6 211,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,19 m , usytuowane na 7. piętrze w bloku z windą. Lokal jest zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m 2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Perłowa - mieszkanie 2 pokojowe , położone na 3-pietrze w budynku z windą. Rok budowy 2025. Całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,05 m² 6 856,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Lubina - idealne dla pary lub rodziny! okazja! Powierzchnia 51 m , 3 przestronne pokoje, gotowe do wprowadzenia od zaraz - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Lubinie - Osiedlu Polnym. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,35 m² 6 651,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne 3 - pokojowe o powierzchni 44,35 zlokalizowane w centrum Lubina. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym pokój pokój łazienka przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,30 m2 składa się z 4 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł39,80 m² 6 404,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m , położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,14 m² 6 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przestronne mieszkanie z dwoma balkonami na parterze - Lubin, ul. Pawia Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Pawiej. Mieszkanie posiada: -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, niezwykle zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 2. piętrze (ostatnim) w kameralnym niskim bloku. To propozycja dla osób, które cenią sobie "czyste wejście" -.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,08 m² 7 290,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie o powierzchni 53,08 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 249 zł54,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 54,41 m2, sprzedam, 484249 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 855 zł36,09 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 , położone na I piętrze w budynku z windą. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł50,60 m² 7 015,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 50,60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Staszica w Lubinie idealne mieszkanie dla pary lub rodziny, które spełni Twoje oczekiwania! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 47,9 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,40 m² 5 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 42,4 m2 ( pow użytkowa 39,4 m2, piwnica 3 m2) położona na czwartym piętrze przy ul. Bieszczadzkiej. Układ lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,20 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. 37,20 m2- świetna lokalizacja, wszystko pod ręką! ul. Paderewskieg o Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,50 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z 2 balkonami - Lubin, ul. Sokola Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie przy ul, sokolej. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł61,97 m² 6 599,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - I piętro | Lubin os. Ustronie IV Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy , z wygodnym układem pomieszczeń i na najbardziej poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

310 900 zł38 m² 8 181,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 38 m . Znajduje się na 3. piętrze bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi oraz oddzielnej kuchni. Wyposażone w meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,80 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy jasne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m2, położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 5. piętrze w bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość jest w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47,80 m² 6 276,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym Centrum | dwustronne, jasne Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

236 900 zł36,80 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie , znajdujące się w centrum Lubina. Mieszkanie posiada dogodny układ, znajduje się na VI piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,89 m² 5 482,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieć oko na wszytko, nie mieć stukających nad głową sąsiadów, zaaranżować mieszkanie według własnego gustu, lub dopieścić gotowca na wynajem - to oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje na 1 piętrze - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł42,53 m² 7 053,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie 43 m w Lubinie - gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, nowoczesnego lokalu idealnego dla singla lub pary? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,50 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum lubinaekonomiczne mieszkanie/ 35,50m2 /M2 / 2 piętro. Cena sprzedaży 215 000 zl lokalozacja : Lubin ul.Kazimierza Wielkiego Blok na przeciwko ,Muzy" Jasne , przestronne i ekonomiczne.