dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubin

513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

513 ogłoszeń

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe lokale usługowe do wynajęcia - lubin, ul. Malachitowa Oferujemy do wynajęcia 3 nowe lokale usługowe zlokalizowane w Lubinie przy ul. Malachitowej. Lokale wykończone są w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy , Stary Lubin Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom szeregowy na Starym Lubinie. Dom składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, - kuchni, - łazienki - wc - Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²25 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 25m 2 położony bezpośrednio przy ulicy na osiedlu Ustronie IV. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z sali obsługi i niewielkiego magazynku/ archiwum.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,20 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Połączenie świeżo wymienionych instalacji miedzianych, nowoczesnego wykończenia i ścisłego centrum miasta sprawia, że jest to idealna propozycja inwestycyjna lub gotowe lokum na start. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

318 000 zł40,95 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące pełną własność o powierzchni 40,95 m2, zlokalizowane w ocieplonym budynku z windą. Lokal wyróżnia się solidnym stanem technicznym oraz czystą.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł45,50 m² 8 747,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje po kapitalnym remoncie, ul. Jaśminowa, lubin Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m ,+ duża piwnica (5m 2 ) położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77,18 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Całkowicie bezczynszowy apartament z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy, jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,60 m² 6 844,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Kruczej na osiedlu Przylesie. Lokalizacja idealnie skomunikowana z pozostałą infrastrukturą miasta, w okolicy liczne punktu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni wyposażona kawalerka, gotowiec pod wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro ul. Cedyńska Lubin. W zeszłym roku wymieniono kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,70 m² 6 316,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ogrodową/rekreacyjną, rod Pod Akacją (działki w stronę Ścinawy). Woda, prąd, kanalizacja (szabmo). Beczka na deszczówkę. Działka zaraz przy głównej bramie. Oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 290 000 zł162,81 m² 7 923,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Zielone wzgórze prestiżowy kompleks domów W wiercieniu / 15 minut autem od lubina! nowość! dobra lokalizacja! oferta tylko dla wymagających klientów. Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,02 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu, ul. Leśna Powierzchnia mieszkania 55 m , składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 pokoi, przestronnej samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,59 m² 7 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,59 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku cena 255 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,80 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,8 położona na parterze w samym sercu miasta. Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po remoncie - Lubin, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Okazja! Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej w Topowej lokalizacji przy ulicy Stary Lubin w Lubinie. Budynek 5-cio letni, murowany, z gotową elewacją, kryty dachówką. Garaż (.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe częściowo wyposażone mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie ul. Pawiej. Mieszkanie o powierzchni 68m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł50,40 m² 7 162,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym wieżowcu. Czysta klatką schodowa oraz pełna dostępność - dwie windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,42 m² 10 950,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna nowa cena! Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania - Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12. Bez barier typu schody - Idealne dla osób starszych, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43,85 m² 7 730,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,85 m , zlokalizowane na 9. piętrze w budynku z windą na osiedlu Przylesie przy ul. Sokolej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z cegły przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł317 m² 227,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lubinie o pow. 3,17 ar - Stary Lubin. Cena 72 tys do negocjacji! Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w mpzp symbolem 3 mn -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł63,21 m² 6 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Fredry. Nieruchomość o powierzchni 63,21 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40,06 m² 9 985,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie w naszym biurze centrum miasta Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 mieszkania bezczynszowe zlokalizowane w samym centrum Lubina ul. Rynek. Nieruchomości usytuowane z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 000 zł6 314 m² 190,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 6314 m - Lubin Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6314 m , położona w przemysłowo-usługowej części Lubina. Nieruchomość posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 900 zł107,59 m² 12 918,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Lubina przy ul. Rynek 12a Oferujemy Państwu prestiżowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lubina, przy ul. Rynek 12a idealny dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4. piętrze 4-piętrowego budynku na spokojnym, rodzinnym osiedlu Ustronie IV. Posiada 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł40,40 m² 8 292,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem - os. Polne parter Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej części osiedla, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,98 m² 6 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest zadbany, cichy i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł49,50 m² 5 353,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji oferta sprzedaży Lokal usytuowany na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą przy ulicy Mickiewicza w Lubinie Na powierzchni 49,5 m2 wydzielono 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

812 000 zł103,68 m² 7 831,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Prezentujemy na sprzedaż Nowe Domy w Niemstowie! Parterowe domy stworzone dla komfortu, bezpieczeństwa i harmonii z naturą. Wyobraź sobie: nowoczesny, parterowy dom z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy, lubin 38m Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej około 38 m , położony w Lubinie. Lokal składa się z przestronnej powierzchni usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Południowe światło, prestiż i perfekcja - wyjątkowe 3 pokoje na Ustroniu Zakochasz się od pierwszego kroku - luksusowe, jasne mieszkanie z balkonem Jeśli marzysz o miejscu, do którego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij