dowolna

Domy na sprzedaż Lubin - Oferty sprzedaży domów

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Powierzchnia użytkowa budynku to 108m2 + 19m2 poddasza do adaptacji na domowe biuro, pokój gościnny, lub bawialnię dla dzieci. Działka 520m2 przynależna do każdego domu. Domy oddzielone są od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł279,71 m² 3 932,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:316 m²

N o W A C E N A Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący osiedle Przylesie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 219,71 m z dodatkowym poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 930 zł108,80 m² 2 673,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budowa Z prefabrykantów keramzytowych - nowoczesność, trwałość I ekologia Domy w technologii keramzytowej to połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł170,52 m² 5 395,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Miroszowicach ( w odległości 1,2km od Castoramy w Lubinie ) o pow. użytkowej 170,52m2 posadowiony na ogrodzonej działce o pow. 7,5 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł113,84 m² 5 261,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszystko pod ręką? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł131,23 m² 2 888,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjna cena 379 tyś zł - segment środkowy! Obora - gm. Lubin Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesne trzy segmenty w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest położony w Lubinie w pobliżu Międzyzdrojów dom z garażem i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość idealna dla rodziny położona w malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł136,65 m² 4 098,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie surowym otwartym- lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 079 zł73 m² 9 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej wraz z ogródkami w spokojnej i komfortowej części Lubina! Bez pośredników! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

780 000 zł73 m² 10 684,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedaż - segment W oborze - / Lubin Cena 780 000 zł obora, ul lotosowa sprzedaż bezpośrednio od właściciela = 0 % prowizji możliwość kupna nieruchomości z pełnym nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Polne,Lubin

1 090 000 zł230 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z potencjałem wraz z lokalem usługowym zlokalizowany w Lubinie oś. Polne dom wybudowany w latach 80 tych z przebudową w latach 1996 r , stan na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Przylesie,Lubin

769 900 zł147 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Centrum,Lubin

1 090 000 zł155 m² 7 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Ten dom powstał z myślą dla siebie jako bezpieczna przystań pełna ciepła i funkcjonalnych rozwiązań. To miejsce, w którym można żyć w rytmie codzienności, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Małomice,Lubin

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

660 000 zł74 m² 8 903,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, o powierzchni użytkowej 74,13 m z przynależnym ogródkiem (39,33 m ). Trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Małomice,Lubin

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Centrum,Lubin

1 390 000 zł198 m² 7 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany 5km od Lubina. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

590 000 zł163 m² 3 619,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom na os. Polesie , działka 3,91 ara 4 sypianie + salon Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 155,94 m , położony w Lubinie na nowym osiedlu Polesie , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

395 000 zł243 m² 1 625,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Duży, nowy dom w Lubinie. (salon + 5 sypialni) Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 137,9m 2 położona przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 180 m.kw i GARAŻEM JEDNOSTANOWISKOWYM w bryle budynku o pow.20 m.kw. Dom z 2007r wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

1 670 000 zł220 m² 7 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Na sprzedaż dom z basenem w Lubinie dzielnica Małomice. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu komunikacja miejska. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

695 000 zł143 m² 4 860,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom w Lubinie w stanie deweloperskim Duża powierzchnia budynków, 137,9m 2 , działki 2,89 ara z widokiem na las Małomicki. Dojazd asfaltem. Na parterze zlokalizowano: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Lubin,dolnośląskie

1 390 000 zł124 m² 11 209,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna nieruchomość, zapewniająca przestrzeń i swobodę wszystkim domownikom. Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący 124 m2 z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 049 000 zł119 m² 8 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Sprzedam, dom, lubin, obora nowy wykończony dom W zabudowie seregowej w oborze pod lubinem o pow. użytkowej 101m 2 + garaż 16,87m2 na działce 0,0191ha. Dom wykończony, zadbany - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

D,Lubin

849 000 zł154 m² 5 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Nowa cena - 849000zł - bliźniak pod Lubinem Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy - zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

1 250 000 zł134 m² 9 295,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w Lubinie - wysoki standard, w pełni wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania! Nowy (nie użytkowany) , komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 049 000 zł119 m² 8 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Sprzedam, dom, lubin, obora nowa cena oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze nowy wykończony dom W zabudowie seregowej w oborze pod lubinem o pow. użytkowej 101m 2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

538 000 zł117 m² 4 613,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Witam w świecie wyjątkowej nieruchomości, gdzie techniczna perfekcja i funkcjonalność łączą się z doskonałym stylem i komfortem. Przedstawiam Państwu ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

D,Lubin

849 000 zł154 m² 5 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

895 000 zł175 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni użytkowej 175 m , zlokalizowany w Lubinie przy ul. Krupińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Przylesie,Lubin

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie szeregowej - Osiedle Przylesie Tylko u nas - oferta na wyłączność! Szukasz funkcjonalnego domu dla swojej rodziny - blisko miasta, a zarazem blisko zieleni i natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

427 000 zł112 m² 3 801,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,33m , zlokalizowany w Małomicach, kilka minut autem od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Polne,Lubin

1 050 000 zł159 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej części Lubina przy ul. Jarzębinowej. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie prywatność, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, w korzystnej lokalizacji. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 83,00 m2, w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dla zdecydowanych klientów cena do rozsądnej negocjacji. Ogłoszenie prywatne, więc zero niepotrzebnych opłat dla pośredników czy biura. Dzielimy się wszystkimi kosztami notarialnymi po połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Krzeczyn,Lubin

659 000 zł170 m² 3 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze - wyłączność. Dom dla klienta gotówkowego! Do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny z garażem - Lubin, osiedle Krzeczyn Wielki. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 199 999 zł102 m² 11 819,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! bez prowizji! Os. Zalesie - Na sprzedaż nowoczesny bliźniak 4-pokojowy - gotowy do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 049 000 zł119 m² 8 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²