dowolna

Szeregówki Lubin - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł151,90 m² 7 834,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dzień dobry, mamy do zaoferowania dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem /instalacja fotowoltaiczna/garażem w bryle budynku o pow. całkowitej 220 m2 ( powierzchnia użytkowa 151,90 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł148,10 m² 3 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dwa ostatnie segmenty! Ciche i zielone osiedle 5 min od centrum Lubina Na sprzedaż ciepłe, oszczędne i komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy , Stary Lubin Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom szeregowy na Starym Lubinie. Dom składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, - kuchni, - łazienki - wc - Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł73 m² 10 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta sprzedaży - segment W oborze - / Lubin nieruchomość na etapie wykończenia pod klucz sprzedaż bezpośrednio od właściciela = 0 % prowizji Cena 780 000 zł Łączna powierzchnia 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ekonomiczna bardzo tania w utrzymaniu gotowa do wprowadzenia szeregówka w idelanej lokalizacji Stary Lubin. Umeblowana i wyposażona w sprzęt agd - nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Okazja! Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej w Topowej lokalizacji przy ulicy Stary Lubin w Lubinie. Budynek 5-cio letni, murowany, z gotową elewacją, kryty dachówką. Garaż (.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł136,57 m² 2 599,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w Lubinie - 355 tys 5 pokoi + salon - działka 3 ary Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Lubinie, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Małomice - dom W zabudowie szeregowej Posadowiony na działce 3 arowej. Stan wybudowania: surowy otwarty (mury, ścianki działowe, dach, stropy lane, schody betonowe, okna dachowe). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł112,33 m² 3 828,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domplus Nieruchomości Lubin. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie Mamy przyjemność zaprezentować państwu Dom o pow. około 112,33 m2 zabudowie szeregowej na działce o pow. 300.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł98 m² 9 683,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Lubin- dom w zabudowie szeregowej z 2014 roku - segment środkowy- działka 1,87 ara Świetna lokalizacja, blisko centrum miasta. Dojazd drogą asfaltową + kostka brukowa. Projekt "pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł202,20 m² 6 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 202,20 m , położony w Lubinie na spokojnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta - wyjątkowy dom na Ustroniu III! Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, usytuowany na działce o powierzchni 3,38 ar - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł101,53 m² 11 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101,53 m2, zlokalizowany na osiedlu Stary Lubin. Parter budynku to strefa dzienna, z salonem z wyjściem na taras, aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł131,23 m² 2 888,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjna cena 379 tyś zł - segment środkowy! Obora - gm. Lubin Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesne trzy segmenty w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,50 m² 6 184,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon. Do sprzedaży budynek o pow. użytkowej 107 m 2 + garaż 17,08 m 2. Parter i piętro doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł136,65 m² 4 098,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie surowym otwartym- lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł112,33 m² 3 293,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112,33 m2 wraz z garażem, poddasze 58 m2 (podłoga betonowa), świetna lokalizacja na Małomicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119,76 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 119,76 m (parter + piętro), z garażem w bryle budynku, prywatnym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 249 000 zł304 m² 4 108,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom na sprzedaż w Krzeczynie Wielkim, w województwie dolnośląskim, w powiecie lubińskim, w gminie Lubin na ulicy Grottgera o pow. około 304 m2 z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 079 zł73 m² 9 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej wraz z ogródkami w spokojnej i komfortowej części Lubina! Bez pośredników! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Przylesie,Lubin

769 900 zł147 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Małomice,Lubin

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

660 000 zł74 m² 8 903,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, o powierzchni użytkowej 74,13 m z przynależnym ogródkiem (39,33 m ). Trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

590 000 zł163 m² 3 619,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom na os. Polesie , działka 3,91 ara 4 sypianie + salon Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 155,94 m , położony w Lubinie na nowym osiedlu Polesie , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

395 000 zł243 m² 1 625,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Duży, nowy dom w Lubinie. (salon + 5 sypialni) Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 137,9m 2 położona przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

695 000 zł143 m² 4 860,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom w Lubinie w stanie deweloperskim Duża powierzchnia budynków, 137,9m 2 , działki 2,89 ara z widokiem na las Małomicki. Dojazd asfaltem. Na parterze zlokalizowano: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Przylesie,Lubin

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Prezentujemy do wynajęcia przestronny, skrajny segment w zabudowie szeregowej z garażem, położony w Lubinie na osiedlu Przylesie, przy ul. Wrzosowej. Dom o powierzchni ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cedrowa

Lubin,dolnośląskie

538 000 zł117 m² 4 613,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Witam w świecie wyjątkowej nieruchomości, gdzie techniczna perfekcja i funkcjonalność łączą się z doskonałym stylem i komfortem. Przedstawiam Państwu ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

895 000 zł175 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni użytkowej 175 m , zlokalizowany w Lubinie przy ul. Krupińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Przylesie,Lubin

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie szeregowej - Osiedle Przylesie Tylko u nas - oferta na wyłączność! Szukasz funkcjonalnego domu dla swojej rodziny - blisko miasta, a zarazem blisko zieleni i natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

427 000 zł112 m² 3 801,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,33m , zlokalizowany w Małomicach, kilka minut autem od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, w korzystnej lokalizacji. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 83,00 m2, w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na osiedlu Świerczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

760 000 zł132 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej z garażem zlokalizowany w Lubinie. Dom o powierzchni 132 m2 + 17 m2 taras nad garażem 4 pokoje , kuchnia połączona z salonem i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

525 000 zł132 m² 3 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

USTRONIE,Lubin

995 000 zł290 m² 3 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wyłącznie W naszym biurze Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 267 m2, zlokalizowany na osiedlu Ustronie IV w Lubinie. Parter budynku to strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Zalesie,Lubin

890 000 zł107 m² 8 317,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowy segment Lubin- zalesie - działka 2,6 ara. Powierzchnia użytkowa 107 m 2 + powierzchnia strychu. Stan deweloperski. Parter: kuchnia połączona z przestronnym salonem (łączna powierzchnia 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Lubin

729 000 zł99 m² 7 341,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witamy w wyjątkowym domu jednorodzinnym w Szklarach Górnych, wpisanym harmonijnie w zabudowę szeregową, oddany do użytku w 2021 roku. To miejsce emanuje nowoczesnością, elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubin

Polne,Lubin

1 200 000 zł333 m² 3 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z lokalem handlowo - usługowym. Budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej łącznie 285,35 m2. Część.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij