dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubin Osiedle Małomice

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Małomice,Lubin

159 000 zł355 m² 447,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki w Lubinie wraz z pozwoleniem na budowę domu. Oferta obejmuje również projekt domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej wraz z decyzją pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena - bezczynszowe - balkon - pierwsze piętro - małomice Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy piękne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Małomice,Lubin

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

660 000 zł74 m² 8 903,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, o powierzchni użytkowej 74,13 m z przynależnym ogródkiem (39,33 m ). Trzypokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Małomice,Lubin

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

863 560 zł134 m² 6 468,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament bezczynszowy w Lubinie , pow. 117,74 m + garaż Wyjątkowa nieruchomość w stanie deweloperskim - standard premium , usytuowana na eleganckim, zagospodarowanym osiedlu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin nowa cena za mieszkanie 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

795 000 zł79 m² 10 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament z dużym ogrodem i tarasem w Lubinie Bardzo przestronny, pięknie wykończony bezczynszowy apartament o powierzchni 78 m z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

395 000 zł243 m² 1 625,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Duży, nowy dom w Lubinie. (salon + 5 sypialni) Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 137,9m 2 położona przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

1 670 000 zł220 m² 7 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Na sprzedaż dom z basenem w Lubinie dzielnica Małomice. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu komunikacja miejska. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

695 000 zł143 m² 4 860,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Dom w Lubinie w stanie deweloperskim Duża powierzchnia budynków, 137,9m 2 , działki 2,89 ara z widokiem na las Małomicki. Dojazd asfaltem. Na parterze zlokalizowano: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stamma

Małomice,Lubin

442 640 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, lokalizacja Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,30 m z odrębną sypialnią, pojemną garderobą, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Małomice,Lubin

364 320 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, osiedle Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,6 m z odrębną sypialnią, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe,z ksiegą wieczysta,bez obciążen. Niski koszt .Czynsz z ogrzewaniem 391 zl m-c Jest gdzies taniej w Lubinie ? Tzw dawniej M-3 czyli maly pokoik ,duzy dzienny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

540 000 zł76 m² 7 094,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,11 m (pow. użytkowa 67,3 m ) położone na II piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

1 250 000 zł134 m² 9 295,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w Lubinie - wysoki standard, w pełni wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania! Nowy (nie użytkowany) , komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Małomice,Lubin

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+ balkon + 12m piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szewińskiej

Małomice,Lubin

2 200 zł40 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, bezczynszowe mieszkanie z dużym balkonem i windą | Lubin, ul. I. Szewińskiej (nowe Małomice) Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie bezczynszowe, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lubin

Małomice,Lubin

6 500 zł134 m² 48,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem nowoczesny dom w Lubinie - wysoki standard, gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m + garaż 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa mega korzystna cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

427 000 zł112 m² 3 801,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,33m , zlokalizowany w Małomicach, kilka minut autem od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Małomice,Lubin

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa cena Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 47,22m2 ( + poddasze ok 25m po podłodze ) + balkon 6m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

559 000 zł50 m² 11 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego budynku na jednym nowych osiedli w Lubinie Małomicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Małomice,Lubin

4 500 zł137 m² 32,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowy apartament 137,20 m 2 przy ul. Komara - z garażem. Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni 137,20 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

676 784 zł95 m² 7 109,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament O pow. całkowitej 95,2m 2 Z ogródkiem I garażem W lubinie - stan deweloperski Funkcjonalne, przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

830 000 zł116 m² 7 181,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 115,58 m2 W lubinie Z działką 162,24 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam, 3 pokoje, mieszkanie, lubin 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. użytkowej 52,5m2 + balkon 6,6m2 + miejsce postojowe przed budynkiem w Lubinie przy ul. Małomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

820 000 zł208 m² 3 950,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom W świetnej lokalizacji - lubin, osiedle małomice Segment skrajny 141,41 m + garaż 55 m + działka 3,5 ara Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży skrajnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Małomice,Lubin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bloku z windą w Lubinie na oś. Małomice mieszkanie nowe , kuchnia wyposażona i umeblowana , łazienka + pralka , dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112m2 wraz z garażem do tych metrów można doliczyć poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małomicka

Małomice,Lubin

123 000 zł250 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zakupu działki budowlanej o powierzchni 250 m2 nr 455/7 z projektem i pozwoleniem na budowę domu w zabudowie szeregowej o powiechni 124 m2 na nowopowstających osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Małomice,Lubin

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Małomice,Lubin

115 100 zł301 m² 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 300 m z projektem domu o powierzchni użytkowej 124 m oraz ważnym pozwoleniem na budowę. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Małomice,Lubin

549 000 zł48 m² 11 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym, 3-kondygnacyjnym budynku zlokalizowanym na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubin

Małomice,Lubin

930 000 zł4 986 m² 186,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Lubinie o pow. 49,86 ara pod zabudowę szeregową 2 lokalową Oferta skierowana głównie do deweloperów i inwestorów szukających gruntów pod budowę osiedla w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

589 000 zł83 m² 7 135,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Apartament 82,55 M 2 W lubinie Z miejscem postojowym - stan deweloperski- lokal mieszkalny położony na nowo powstającym osiedlu na Małomicach w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej 119m2, które w ramach II etapu inwestycji zielony zakątek składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Małomice,Lubin

469 000 zł204 m² 2 299,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Pozostało ostatnie 5 segmentów! Dom w zabudowie szeregowej (projekt dom pod Agawami 3 (s)), o powierzchni użytkowej 148,10 m2, w stanie surowym zamkniętym, z elewacją zewnętrzną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komara

Małomice,Lubin

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! dobra lokalizacja! pozostał tylko wybór mebli! Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament dwupoziomowy o powierzchni 86m2, zlokalizowany w Małomicach, przy ul. Komara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Małomice,Lubin

388 000 zł122 m² 3 171,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowość! dobra lokalizacja! oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż segment skrajny w stanie surowym otwartym o pow. projektowej 112,33m2, posadowiony na działce ok. 3 arów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij