dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lubin Osiedle Małomice

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 000 zł148,10 m² 3 504,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dwa ostatnie segmenty! Ciche i zielone osiedle 5 min od centrum Lubina Na sprzedaż ciepłe, oszczędne i komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 71 m2 Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,50 m² 6 184,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon. Do sprzedaży budynek o pow. użytkowej 107 m 2 + garaż 17,08 m 2. Parter i piętro doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Lubin

Małomice,Lubin

115 100 zł301 m² 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 300 m z projektem domu o powierzchni użytkowej 124 m oraz ważnym pozwoleniem na budowę. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,63 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Małomice,Lubin

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 87,19 m.kw, dodatkowo strych o pow. 20 m.kw i garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł500 m² 429,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 10 arów w Lubinie pod dom wolnostojący. Położona 1,6 km od centrum Lubina w rejonie ulic: spacerowej i Górskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 137 zł33,13 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł250 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana nr 455/7 z projektem domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, w Małomicach Parametry domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania bezczynszowe o powierzchniach użytkowych od 33 m2 do 58 m2, w nowo budowanym, III piętrowym bloku z windą, przy ul. Małomickiej. Lokale 1 - 3 pokojowe sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł136,65 m² 4 098,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie surowym otwartym- lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł112,33 m² 3 293,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112,33 m2 wraz z garażem, poddasze 58 m2 (podłoga betonowa), świetna lokalizacja na Małomicach.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł136,57 m² 2 599,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w Lubinie - 355 tys 5 pokoi + salon - działka 3 ary Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Lubinie, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

145 590 zł633 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6,3 ara Nieruchomość położona w Lubinie na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych , w świetnej lokalizacji. Media: woda w drodze prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Małomice - dom W zabudowie szeregowej Posadowiony na działce 3 arowej. Stan wybudowania: surowy otwarty (mury, ścianki działowe, dach, stropy lane, schody betonowe, okna dachowe). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszej chwili robi wrażenie i sprawia, że czujesz się jak w domu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

220 000 zł36,30 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska   Mieszkanie 2 pokoje /lubin/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,3 m znajdujące się w Lubinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119 m² 7 749,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Zielonym Zakątku Os. Małomice, lubin Przestronne piętrowe mieszkania w świetnej lokalizacji już w sprzedaży! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,30 m² 8 359,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, w ofercie biura mieszkanie w niskim bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek znajduje się na nowym osiedlu bloków w ostatniej linii zabudowy przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł112,33 m² 3 828,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domplus Nieruchomości Lubin. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie Mamy przyjemność zaprezentować państwu Dom o pow. około 112,33 m2 zabudowie szeregowej na działce o pow. 300.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,40 m² 6 450,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32,40 m2, na parterze II piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Małomickiej. Lokal posiada 1 przestronny pokój, widną i ustawną kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,56 m² 8 958,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 73,56m2, na 1piętrze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3,7ara! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r . zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł3 159 m² 157,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Małomickiej w Lubinie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Teren równy, suchy. W sąsiedztwie luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 131 zł58,91 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, niezwykle zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 2. piętrze (ostatnim) w kameralnym niskim bloku. To propozycja dla osób, które cenią sobie "czyste wejście" -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł542 m² 350,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 542 m z projektem domu segment skrajny w Małomicach Na sprzedaż działka budowlana nr .140/41 o powierzchni 542 m (kształt trójkąta). Do działki przygotowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 136 zł44,02 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,02 m2 m , położone na I piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł260 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o pow. 260m2 Położona w Lubinie - dojazd drogą asfaltową. Trzy duże pomieszczenia produkcyjne oraz zaplecze socjalno - sanitarne. Obiekt nadaje się na wszelkiego rodzaju produkcję, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 079 zł73 m² 9 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej wraz z ogródkami w spokojnej i komfortowej części Lubina! Bez pośredników! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Małomice,Lubin

230 000 zł737 m² 312,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie.