dowolna

Mieszkania pod klucz Lubin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

USTRONIE,Lubin

526 000 zł74 m² 7 117,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,90 m2. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle ustronie. Parametry nieruchomości: 1) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Bądź pierwszym najemcą i zamieszkaj w nowoczesnej nieruchomości usytuowanej w nowym budownictwie! Oferowane mieszkanie jest dwupoziomowe i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowość! wynajmij mieszkanie W nowym budownictwie I bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość bezczynszowa, jedyne opłaty to media według zużycia! własne miejsce parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staszica,Lubin

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 49m2. Mieszkanie 44,3m2 oraz przestronna piwnica 4,7m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ignacego Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! wynajmij apartament W nowym budownictwie I bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość bezczynszowa, jedyne opłaty to media według zużycia! własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowość! Bądź pierwszym najemcą i zamieszkaj w nowoczesnej nieruchomości usytuowanej w nowym budownictwie! Oferowane mieszkanie jest dwupoziomowe i znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł45 m² 7 331,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w Lubinie przy ulicy Gwarków. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Na powierzchnię mieszkania 45,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Przylesie,Lubin

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 2 pokoje, lubin rezerwacja Dwustronnie rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 51m 2 + balkon + piwnica w Lubinie na osiedlu Przylesie ul. Sowia. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Lubin,dolnośląskie

365 000 zł53 m² 6 860,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 53, 20 m2 w Lubinie przy ulicy Grabowej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

486 000 zł57 m² 8 517,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m2 - bardzo dobra lokalizacja - osiedle zalesie. Parter / mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46 m2 w Lubinie przy ulicy Bieszczadzkiej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Zalesie,Lubin

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje lubin mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe rozkładowe bezczynszowe mieszkanie o pow. 40m2 + balkon 7m w Lubinie na oś. Zalesie ul. Brzeska. Mieszkanie na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Przylesie,Lubin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dom wynajęcia pięknie wykończone 2 Pokojowe Mieszkanie o pow. 40m2. + balkon na 3 piętrze w budynku z winda. Nowe budownictwo na prestiżowym osiedlu lubina - ul. Kwiatowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w Lubinie przy ulicy Konopnickiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w4 piętrowym bloku. Na powierzchnię 62,89 m2 składa się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

300 000 zł49 m² 6 142,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48,84 m2 w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Lubin,dolnośląskie

490 000 zł63 m² 7 795,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwo mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 63 m2 w Lubinie przy ulicy Konopnickiej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

3 000 zł62 m² 48,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy z 2021r z tarasem i miejscem postojowym położony na os. Ustronie zupełnie bezczynszowy, własne co gazowe Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na wynajem urządzone oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane przy ul. I Maja w Lubinie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł47 m² 5 974,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46,70 m2 w Lubinie przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

296 000 zł54 m² 5 491,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! gotowe do wprowadzenia! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 53,9m2 w Lubinie, na osiedlu Przylesie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, a zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

239 000 zł39 m² 6 143,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 38,9m2+piwnica w Lubinie na oś.Przylesie - ul.Leśna. Mieszkanie umeblowane I wyposażone - gotowe do zamieszkania. Kuchnia osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Przylesie,Lubin

2 800 zł46 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 46,4 m 2 przy ul. Kwiatowej - z miejscem postojowym. Przestronne mieszkanie, nowe, nie użytkowane , gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 45 m2 w Lubinie przy ulicy Gwarków. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dom wynajęcia pięknie wykończone 3 Pokojowe Mieszkanie o pow. 58m2 + duży balkon na 4 piętrze w budynku z windą. Nowe budownictwo na nowym osiedlu w lubinie - ul. Perłowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł37 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 36,70m2 przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Lokal mieszkalny został wyremontowany oraz przygotowany do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Przylesie,Lubin

330 000 zł62 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Sowiej o powierzchni użytkowej 62,5m2+ duży balkon+piwnica 4,31m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37 m2 w Centrum Lubina. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64 m2 w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Centrum,Lubin

2 700 zł50 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 50m 2 w ścisłym centrum Lubina Przestronne mieszkanie, nowe, nie użytkowane , gustownie wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2 w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość położona jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Lubin

350 000 zł62 m² 5 691,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

**** R E Z E R W A C J A **** Do sprzedaży przestronne i bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze w bloku 10 piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł73 m² 5 034,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! dobra lokalizacja! skorzystaj Z bezpiecznego kredytu 2%! Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,30m2 zlokalizowane przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! bez nakładów finansowych! gotowe do wprowadzenia! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 57m2 przy ul. Kwiatowej w Lubinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m2 w Lubinie przy ulicy Sportowej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 m2 w nowym budownictwie przy ul. Kwiatowej w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Mieszkanie idealne dla singla bądź pary! Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,6m2 przy ul. Budziszyńskiej w Lubinie. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

429 000 zł64 m² 6 692,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 64,1m 2 w Lubinie na osiedlu Ustronie IV. Wysoki parter w bloku, balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

265 000 zł47 m² 5 602,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,2m2 + balkon+piwnica w Lubinie na oś .Staszica ( okolice szkoły Selezjańskiej) Mieszkanie gotowe do zamieszkania Kuchnia osobno z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Polne,Lubin

565 000 zł67 m² 8 432,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gorąco polecamy atrakcyjny, nowy apartament o pow. 67 m2 położony na drugim piętrze bezczynszowego budynku na Osiedlu Polne w Lubinie. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2. Nieruchomość usytuowana jest w Lubinie, przy ul. Sokolej. Niniejsza nieruchomość to doskonałe.