dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lubin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

289 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

289 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po nowoczesnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie urządzone w modnej tonacji kaszmir. Lokal o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 237 zł46,30 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m3p1 o powierzchni 46.30 m2. Lokal mieszkalny mieści się na I piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, do lokalu przynależą balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 100 zł55,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m6p2 o powierzchni 55.80 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 23,2 m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 080 zł79,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal k3m4p o powierzchni 79.40 m2 Lokal mieszkalny mieści się na II piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju, łazienki oraz antresoli o powierzchni 32,7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienica na przestrzeni lat przeszła modernizację : nowy dach, ocieplenie ścian oraz nowa izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł42,51 m² 6 069,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem! Osiedle Świerczewskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m , położone w Centrum miasta Lubina. To.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł44,30 m² 7 787,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, trzecie piętro, 44,3 m2, sprzedam, 345 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 54,4 m2, sprzedam, 399 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł73,80 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 73,8 m znajduje się na drugim piętrze bloku z 2007 roku. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł50,30 m² 8 747,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem oraz piwnicą przy ul. Norwida w Lubinie na parterze. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł35 m² 8 485,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po remoncie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku cena 300 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie Z dobrą energią ul. Leszczynowa, lubin Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

208 800 zł32,80 m² 6 365,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Lubinie, które jest naprawdę dostępne dla seniora lub osoby z niepełnosprawnością? Ta oferta rozwiązuje problem schodów raz na zawsze. Do tego - w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, położone na 2. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy. To wnętrze stworzone dla osób, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,20 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie łączy dwie kluczowe cechy: położenie w sąsiedztwie serca miasta oraz funkcjonalność niskiej kondygnacji. Lokalizacja pozwala na dotarcie do Galerii Cuprum, big Lubin czy rcs-u.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,09 m² 6 426,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubinie na osiedlu Polne - jednej z bardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lokalizacja - osiedle Polne Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,80 m² 6 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: samo serce lubina Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanym punkcie miasta - bezpośrednio naprzeciwko Kina Muza`. - wszystko pod ręką: zaledwie kilka kroków dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   Mieszkanie 2 - pokojowe 37,20 m2/ Gotowe do wprowadzenia Lubin Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,20 m2 usytuowane na 2 p./ 4 p.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65,10 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Lokalizacja to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej powierzchni użytkowej 71 m2 Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,25 m² 5 518,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w samym Centrum miasta Lubina. Główne zalety nieruchomości: - mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, duże mieszkanie, w spokojnej, cichej klatce i przyjemnej okolicy. Cztery pokoje, łazienka z ubikacją, piwnica. Mieszkanie po wymianie grzejników, elektryki i hydrauliki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów .Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane wymienione instalacje, nowe podłogi, okna ,drzwi, zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33,60 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka Z balkonem na zalesiu! Atrakcyjna oferta jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie na start dla siebie. Lokal usytuowany na 2 piętrze budynku przy ulicy Stanisławowskiej w Lubinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

363 480 zł60,58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Słowiańskiej w Lubinie, w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Lubina, w pobliżu licznych sklepów (biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Jaśminowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Jaśminowej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje lubin polne sprzedaż do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,9m2 + balkon + piwnica (4m2)+komórka na półpiętrze w Lubinie na oś. Polne ul. Leszczynowa usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł58,20 m² 6 374,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie , w Lubinie, przy ul. Budziszyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu , - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Lubin,dolnośląskie

440 000 zł50,30 m² 8 747,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie , w Lubinie, przy ul. Norwida Cena do negocjacji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Norwida. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,30 m² 7 365,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze przy ul. Staszica. Powierzchnia mieszkania 35,30 m2 składa się z pokoju dziennego, sypialni, samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Serdecznie polecamy jasne i przestronne mieszkanie o pow. 53,7m2 usytuowane na IV piętrze bloku bez windy na ul. Jesionowej w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł68 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie 68 m słoneczne i przestronne Osiedle Przylesie -lubin! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,90 m² 6 493,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie w Lubinie. Na powierzchni 53,9 m2 wydzielono 3 odrębne pokoje, widną ustawną kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Lubin,dolnośląskie

585 000 zł72 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka   Przestronne mieszkanie 72 m | 3 pokoje | garderoba | ul. Parkowa 7 | Lubin Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2pokoje wraz z kuchnią ,balkonem oraz piwnicą Mieszkanie jestkompletnie umeblowane do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

364 000 zł54,10 m² 6 728,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54,1 m na parterze w bloku czteropiętrowym przy ul. Pawiej. Posiada 3 pokoje, balkon typu loggia oraz dużą piwnicę 4,61 m . Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł53,18 m² 4 870,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji w samym centrum miasta w pobliżu ck Muza. Do każdego pomieszczenia wchodzi się oddzielnie. Salon Sypialnia Jasna oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Bardzo wygodne duże mieszkanie o powierzchni 75m2 znajdujące się na parterze. Dodatkowym atutem jest własny ogródek o powierzchni 120m2. Piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,13 m² 13 359,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednio od pierwszego właściciela. Pośredników zapraszamy do kontaktu wyłącznie z konkretnym klientem. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.